Neuvěřitelný, co si v dnešní době můžete na internetu přehrát, otevřete si prohlížeč a můžete sledovat Simpsonovi. Ale to sem nepatří. Spíše se zmíníme o flashi, flash každý zná, teď nemyslím flash disky, ale flash animace a flash jako takový, který tu máte i na lordhell.cz. Bez něho byste si nemohli roztahovat příspěvky, scrollovat v Plurku apod.

Fallen Angel je také animace, respektive film vytvořený ve flashi! A nebudete tomu ani věřit, protože je to tak geniálně udělaný až je to těžko uvěřitelné, co tenhle flash dokáže. Určitě víte o stránce, kde se tyhle všechny flashovinky shlukují, řeč je o Newgrounds.

Najdete tam vše od flashových her až po takové klenoty jako je Fallen Angel Series. Teď trochu odbočím, ale pusťte si TUHLE ZJETINU. Badger, badger, badger, badger, mushroom, mushroom… Já na tom ulítávám a když jste zhulený, nebo jinak zjetý, je to nej. A ještě je to nekonečné :D. Díky tomu, že také sleduji Vault šílené brahmíny – bez něho bych na FA nepřišel – jsem narazil na zmínku o tomto projektu.

Lepší, když budu citovat rovnou to, co napsali ve VŠB, přímý odkaz ZDE

“Konečně jsme se po čtyřech letech dočkali. Robbie Robertson a jeho tým uvedli první epizodu z animovaného postapokalyptického filmu FALLEN ANGEL. Na stránkách největšího flashového portálu NEWGROUNDS, které hostí tento projekt, se můžete podívat na první epizodu, která je tak trochu nešťastně rozdělena, prý z důvodu velikosti, na tři části: první, druhá a třetí.

Oficiální stránky stránky nejsou bohužel ještě v provozu. Pokud vás film zaujal a chcete se dozvědět víc, můžete zamířit na fórum projektu.”

Před chvílí jsem si tento počin pustil a musím říct, že to byla nejlepší flashová animace jakou jsem kdy viděl. Navodí vás to pěkně na to, abyste strávili nějaký ten čas ve světě Falloutu. Nesmím prozrazovat hodně, protože si to musíte vychutnat a věřím, že se vám to bude líbit jako mně a ostatním. Protože FA sklízí ovace. Hlavní hrdinka je sexy a první epizoda je zkrátka suprová po všech stránkách. Škoda, že to trvalo autorovi tak dlouho, doufám, že na další epizodu tak dlouho nebudeme muset čekat. A pokud to chcete vyjádřit hodnocením, tak je to jasné.

Hodnocení: 10/10

Takže rychle SEM a sledujte projekt ZDE.

A nezapomeňte ani skouknout úchvatný teaser!!!

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x