Je tedy po výbuchu pulzní bomby, Paul je vyslýchán a Jack musí rychle zaútočit. PTO se pomalu začíná ujímat Michelle, je v nesnázích kvůli svému bývalému manželovi a okamžitě mu dává sežrat všechno, co jí udělal. Tony bude mít pro teď primitivní práci… i když Audrey se ho zastává. Jack a zraněný Paul odchází pryč z budovy a nalézají útočiště v jednom obchodě se zbraněmi, ale zdaleka není vyhráno.

Michelle mě dostala, zklamala mě holka, úplně se změnila, ale stejně věřím v to, že to dá zase s Tonym dohromady. Paul teda… jsem zvědavej, jak bude Audrey reagovat :), jinak majitelé obchodu se zbraněmi byli moc sympatičtí. A ze slov Habiba šel přímo mráz po zádech, tento den prostě zdaleka nekončí. Jinak Tony má skvělou dedukci. Další díl 24ky, jak ji mám/e rád/i, nechyběla pořádná akcička a pěkný řádek mrtvolek, jedem dál ať už tu čtvrtou sezónu dokonáme :D.

INFO

Oficiální stránka
Fan cz stránky: http://24.serial4u.cz/
http://www.24.xf.cz/
http://24fan.wz.cz/main.html
Wikipedia
ČSFD
IMDb

Název dílu: 24 S4Ep13/Day 4 7:00 p.m. – 8:00 p.m.
Žánr: Akční/Thriller/Drama
Premiéra: 2005
Délka dílu: 45 minut
Natočeno: USA
Hrají: Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Dennis Haysbert, Elisha Cuthbert, Kim Raver, Alberta Watson, William Devane…
Režie: Winrich Kolbe, Ian Toynton, Bryan Spicer, Ken Girotti, Jon Cassar…

HODNOCENÍ EPIZODY: NEHODNOCENO (z jistých důvodů)

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x