Netradičně začneme tím, že si Zack povídá se svou ex (ve skutečnosti je homosexuál). Jeho konverzaci naruší výjezd na případ s Boothem a Em… Temperance. Na jedné exkluzivní soukromé škole se odehrála smrt studenta, která vypadá velice pozoruhodně, k tomu všemu je hodně důležité zjistit, jestli šlo o vraždu nebo sebevraždu, protože mrtvola patří synovi Venezuelské velvyslankyně. Ale vše není tak jasné, jak vypadá, je do toho zapletena i škola? Dovtip se to :D.

Už jsem psal, že na tenhle seriál se musím dívat a brát ho z jiného úhlu a pomalu se to už učím a už se začínám i skvěle bavit, ne opravdu už to není jen kvůli Deschanel, i když už jsem napsal, že bez ní bych se nedíval :D. Je to hodně na zamyšlení, tady nečekejte holt hafo mrtvol, ale pěkně náročné pokusy o nalezení důkazů a následné vyřešení zapeklitého případu a tentokrát se mi od minulého slabšího dílu – imo – to dost zamlouvalo. Dokonce jsem jako Emily a Booth nevěděl, jestli to je sebevražda či ne a výsledek mě překvapil. Nechybělo opět ani něco humoru a já se opravdu párkrát zasmál, už jenom tomu, jak jsou všichni z laborky přehnaně inteligentní a Zack prostě rofl. Jack mě taky dostal svým říháním xDDD a ten v tý restauraci, kdo ví, co si objednáte aniž byste něco řekli, to by se taky občas hodilo. Fakt bylo to takový pěkný :D, za devět a já už se docela začínám moc těšit na další díly.

Oficiální stránka:
http://www.fox.com/bones/
Fan cz stránky: http://www.gilly8bones.estranky.cz/
http://bones.gothics.cz/
Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Bones_%28TV_series%29
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/221410-bones/
IMDb: http://www.imdb.com/title/tt0460627/

Název dílu: Bones S1Ep3/A Boy in a Tree – Kluk na stromě
Žánr: Krimi/Mysteriózní thriller
Premiéra: 2005
Délka dílu: 45 minut
Natočeno: USA
Hrají: Emily Deschanel, David Boreanaz, Zeljko Ivanek, Larry Poindexter, Katherine Ann McGregor, Said Faraj, Tracy Howe…
Režie: Alan Kroeker, David Hugh Jones, Greg Yaitanes…

HODNOCENÍ EPIZODY: 9/10

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x