PROJEKTY

PROJEKTY © LORDHELL.CZ

Lordhell.cz je český blog jednoho člověka, který se věnuje psaní téměř o všem, co existuje. Články věnuje svému životu, manze, komixům, hrám, filmům, hudbě, knihám, časopisům, seriálům a dalším věcem. Kromě toho pracuje na další stránce L-Hell.com, na nevšedním projektu Rodina Milevských a dalších věcech. Chcete tedy vědět více? Není už snažší cesty, než vstoupit do Lordhellového komplikovaného univerza. V roce 2014 se tato stránka lehce diverzifikovala a zaměřila se více na mou (lordhell) osobu a rozdělila většinu recenzí, článků mezi stránku L-Hell.com. Na stránce lordhell.cz nadále zůstávají všechny předchozí recenze a ostatní články. Přibývají už jenom věci, které jsou spíše osobní.

V roce 2015 se otevřela oficiální brána do světa
L-Hell.com – recenze, články a úvahy o všem možném a nemožném ze světa her, filmů, seriálů, komixů, mangy, hudby. Honem tam, takhle všestranný blog jen tak jinde nenajdete!

L-Hell.com

http://milevsti.l-hell.com/

Opravdu hodně netradiční seriál, ale kdo jednou zkusí – neprohloupí!!! V tomto projektu vidím velký potenciál, tak doufám, že se nezklamu. Na nové stránce a hlavně nové díly!!! Rodina Milevských nepřestala žít, existuje dál!

Teď, ale k tomu smutnějšímu, byly to nadějné projekty, bohužel skončily, tak jak se dalo možná očekávat. Projekt Satanic Asylum byl bohužel tak moc časově náročný, že bych se musel věnovat jenom jemu a ničemu jinému. Navíc jsem si konečně uvědomil, že satanismus nehraje v mém životě ty první housle, samozřejmě, že tu jistý příklon k této filozofii je, ale ne takový, abych se mohl za satanistu požadovat, k tomu mě čeká ještě hodně dlouhá pouť, kterou možná nikdy nedojdu. Každopádně, jak tento, tak i ostatní projekty jsou schované v archivu (tak jako rozdělané hry) a třeba se jich v některých z alternativních dimenzí dočkáme. To samé postihlo i projekt Foreigners, ke kterému jsem se vyjádřil jinde. Další vysněné projekty jako je fan page Charlieho Clousera (kterou jsem narozdíl od dalších projektů ani nezačal realizovat), je rovněž pro mě takovým náročným krokem, že se najdou jiní a lepší, nejsem takový hardcore fanoušek a navíc nalijme si čistého vína, hlavně jsem byl poblázněn ze „Saw“ melodie. S dalším projektem Tlučhořovi je to něco jako se Satanic Asylum, i když Tlučhořologem jsem zřejmě mnohem víc než satanista. Opět je k tomu potřeba hrozně moc času a já bohužel můžu táhnout a to ještě s obrovským břemenem jenom svou rodinku Milevských, a tak musím dát prostor jiným, i když bych se skutečně rád o své znalosti Tlučhořů někdy rád podělil… Uvidíme… Stejně tak je mi líto, že ani nepokročíme dál s tajně rozjetým projektem (a skutečně realizovaným) ShadowMan Legacy, který zůstává aktivní ZDE. Opět člověk potřebuje čas, možná někdy v daleké budoucnosti to skutečně rozjedeme, ale na druhou stranu, věřím, že je ShadowMan v dobrých rukách a že ta pravá „legacy“ se odehraje někde jinde a doteď je mi líto, co jsem Timovi udělal, na druhou stranu to byla možná dost dobrá reklama, no schválně, přišli byste na tenhle magic kousek nebýt mého jemného připomenutí? :) No a to by stačilo, textu už bylo až příliš. 

R.I.P. my projects…

ZRUŠENÉ PROJEKTY

!ZRUŠENO!

EXTRA RUBRIKY

Dark Engine Show