HELPLINE

Natashenka

Bereme na vědomí, že je tu orientace poměrně snadná, nebo by podle našeho mínění měla být, ale lepší vědět více. Pokud si to také myslíte, pokračujte ve čtení. Nebo raději pokračujte všichni, protože se zde s největší pravděpodobností  dozvíte, co vás zajímá, anebo co potřebujete vědět.

Na přelomu července a srpna došlo na další z nespočetných změn blogu lordhell.cz. Změnili jsme design a také jsme přešli na nejnovější verzi WordPressu. Se změnou designu přišlo na markantní změny, co se týče všemožných widgetů a informačních sloupců. Samotná hlavní stránka se zjednodušila, ale zároveň zmizela i řada věcí a pro někoho z vás možná i potřebných věcí. Nebojte se, všechny věci, které nemůžete hned najít na hlavní stránce, jsou někde jinde, nezmizelo nic.

Doufáme, že je změna designu vítaným zpestřením. Minulý Mandigo Theme nahrazuje Arras Theme, který nyní nahrazuje další vzhled nazvaný Scarlett.

Začneme tedy tím, jak se orientovat v novém vzhledu, na tom se prakticky nic nezměnilo a „návod“ na vzhled najdete jako před nedávnem v sekci O Webu. Kromě informací o vzhledu zde najdete i nejdůležitější kontakty na autora webu. Dále, jak hodnotí všemožné věci a co to vlastně lordhell.cz znamená. Zároveň tu najdete nějaké ty informace o mně 😉 (Natašce).

Pokračujeme v odkazování na stránku O Mně, kde najdete téměř veškeré informace o autorovi webu Lordhell.cz a rovněž se tam přesunuli kontakty (ty nejdůležitější najdete i v sekci O Webu) a všelijaké Lordhellové profily na různých stránkách (např. Facebook).

Následuje pro vás asi nejzásadnější sekce FAQ, nebo-li často kladené dotazy.

A nyní už přecházíme na nové sekce, které zde před změnou nebyly.

Blogy & Odkazy – zrušeno. Myslím, že vás potěším, neboť na odkazované weby nyní bude lépe vidět a nebudou tak přehlédnutelné, takže odkazy na mé oblíbené stránky a na vaše osobní či jiné zájmové stránky najdete opět na hlavní stránce v sidebaru.

Projekty – reklamu jsme si neodpustili už na hlavní stránce, ale podrobně o našich (včetně budoucích) projektech najdete pohromadě zde.

GuestBook aka návštěvní kniha, zde nám můžete zanechat pochvalné dojmy, vzkazy a dotazy, pokud vám nevyhovují ostatní možnosti kontaktáže :-).

Bannery – Bannery vystihují svůj název, pomozte nám propagovat tento web, moc vám za to děkujeme! A nezapomínejte, že i vy můžete nějaké bannery vyrobit.

LORDHELL TV – Šokující novinka, hlavně herní LORDHELL TV!

Tak to by byly základní věci, doufáme, že jsme vám to dostatečně objasnili, pokud budete mít jakékoli nesrovnalosti, dotazy, nabídky k sňatku, neváhejte nás kontaktovat (nekoušem) ;-), anebo nám zanechte vzkaz v GuestBooku (návštěvní knize).

Na závěr vám přejeme hodně zábavy při čtení článků, doufáme, že budete spokojení a že se k nám budete často vracet.
Díky!

Lordhell & Natassia MaltheBlueBoard.cz