FAQ

Dříve než mi napíšete, podívejte se sem jestli tady náhodou nemáte odpověď na vaši otázku, až potom mě teprve kontaktujte!

NA ZAČÁTEK BYCH VÁS CHTĚL VŠECHNY PRAVIDELNÉ A NEPRAVIDELNÉ ČTENÁŘE VYZVAT K REGISTRACI!

PROČ SE REGISTROVAT?

Tak zkrátka hlavně pro to, že se stanete součástí tohoto blogu a dostanete nějaké menší výhody, ne rozhodně není registrace nutná a rozhodně nebudete nijak omezováni tím, že nejste registrovaný, jak to dělá např. stránka prison-break.cz. Jde hlavně vesměs o to, že bychom rádi věděli o vás pravidelných čtenářích, kteří sem rádi chodí. Výhody tu možná nebudou tak znatelné jako např. to, co se plánuje časem na mém projektu Satanic Asylum, ale jsou tu nějaké a také to tu bude pro vás pohodlnější. Takže, co získáte v bodech registrací…

– získáte vstup do rubriky „TAJNÁ SEKCE“
– obdržíte heslo k věcem, které sem občas uploadnu, jedná se hlavně o poslech ukázek z recenzí hudebních věcí
– budete mít REGISTROVANÝ NICK V SHOUTBOARDU
– nemusíte se obtěžovat zadáváním jmen a e-mailu do komentářů! Teď to ještě není taková výhoda, protože prozatím nejsou zavedena nějaká radikálnější opatření vůči spamu, ale postupem času určitě budou a to nemluvím o tom, že může dojít i na to, že komentáře budou jen pro registrované uživatele!
– časem možná přidám další výhody :)
– a v neposlední řadě mi i uděláte radost :)

!!! PRO SCHVÁLENÍ VAŠÍ REGISTRACE A ZASLÁNÍ REGISTRAČNÍHO E-MAILU JE NUTNÉ, ABYSTE TU UVEŘEJNILI ALESPOŇ 1 KOMENTÁŘ !!!

Je to velice jednoduché.

Po registraci vám v co nejbližší době příjde ode mě heslo k některým uploadnutým věcem, které občas hodím na web, vstup do tajné sekce a heslo ke vstupu k registrovanému jménu ve ShoutBoardu.

UPDATE: V POSLEDNÍ DOBĚ SE MNOŽÍ REGISTRACE UŽIVATELŮ, KTEŘÍ ASI NEPOCHÁZÍ ZROVNA Z ČR, NEBO SR. COŽ SAMOZŘEJMĚ NENÍ PROBLÉM, NĚKDO SI TŘEBA BUDE CHTÍT STÁHNOUT BITCH’S LIFE. CIZINCI SE MŮŽOU REGISTROVAT. I KDYŽ SE ZŘEJMĚ BUDE JEDNAT O NĚJAKÉ TY SPAM ROBOTY, NEBO TAK. NĚKDO SE ALE MŮŽE NAJÍT, A TAK JE ČAS SI TO UJASNIT.

JE NUTNÉ, ABY KAŽDÝ BEZ VÝJIMEK MĚL TADY NA STRÁNCE SCHVÁLENÝ ALESPOŇ JEDEN KOMENTÁŘ. JINAK VAŠE REGISTRACE IGNORUJI A VE VĚTŠINĚ PŘÍPADECH VÁM I ZRUŠÍM VÁŠ ÚČET (ZÁLEŽÍ I NA TOM JAKÝ E-MAIL JSTE UVEDLI, MNOŽÍ SE NÁM TU HODNĚ FAKE ACCOUNTY).

V PŘÍPADĚ, ŽE BUDETE MÍT PROBLÉMY S REGISTRACÍ A JÁ SE VÁM NEBUDU OZÝVAT, TAK SE NEBOJTE OZVAT NA E-MAILY natasha@lordhell.cz, nebo lordhell@lordhell.cz. Někdy se vám neozývám prostě proto, že nemám čas, proto mě v těchto případech omluvte. Díky.

A teď to samý v angličtině (nevšímejte si bad levelu of my English xD)

FOR FOREIGN VISITORS (WANT TO DOWNLOAD SOME PASSWORDED FILES)

HELLO, IF YOU ARE FOREIGNER (NOT FROM THE CZECH REPUBLIC) AND YOU WANT TO BE REGISTERED E.G. GET PASSWORD TO SOME FILES THAT YOU CAN FIND ONLY ON THIS WEB (e.g. Bitch’s Life), AND TO BE HONEST I DON’T KNOW WHY IF YOU DON’T BECAUSE OF THIS OPTION, I’VE GOT SOME CONDITIONS FOR YOU, MAINLY BECAUSE OF SPAM ROBOTS. YOU KNOW, THIS WEB IS FOR CZECH AND SLOVAK CITIZENS :).

YOU HAVE TO WRITE ME A COMMENT (THE BEST THING) WRITTEN WHERE YOU WANT TO GET PASSWORD, OR AN E-MAIL – FIRST ON natasha@lordhell.cz OR lordhell@lordhell.cz WITH SUBJECT – „REGISTRATION LORDHELL.CZ! ONLY IN ENGLISH, PLEASE. AND THEN I’LL SEND YOU AN E-MAIL WITH ENGLISH DESCRIPTION OF YOUR POSSIBILITIES AS THE REGISTERED USER. LET US SAY – I’LL SEND YOU THE PASSWORD FOR FILES. THANK YOU FOREIGNER! THIS PAGE IS FOR YOU MAINLY – LINK – BUT THERE YOU CAN FIND ONLY GAME MUSIC. IF YOU WANT E.G. BITCH’S LIFE, YOU HAVE TO DO THIS :). I HOPE YOU UNDERSTAND WELL :D. IF YOU DON’T DO THIS AND AS A FOREIGNER YOU WILL ONLY REGISTER, I JUST CAN’T SEND YOU SOMETHING, YOU HAVE TO LET ME KNOW WHAT DO YOU WANT! THANKS.

JAK SE REGISTROVAT?

Na hlavní stránce (každé stránce) naleznete možnost registrace v sidebaru pod reklamou na HELPLINE a reklamách z Google systému s názvem „DALŠÍ INFORMACE„, klikněte na Přihlásit se, nebo radši rovnou SEM :). Zadejte svou zvolenou přezdívku a PRAVÝ e-mail, nebojte já vám nic kromě úvodního mailu zasílat nebudu. Na e-mail vám příjde heslo, které si můžete později změnit. S ním a vaší přezdívkou se přihlašte a takhle to asi bude vypadat: (UPDATE: U nových verzí WordPressu to bude vypadat trochu jinak :), ale dramaticky by se postup neměl lišit)

POZN.: Obrázek se po kliknutí zvětší

Vpravo nahoře máte PROFIL, který si můžete upravit, pak už jen čekejte až vám ode mě příjde uvítací e-mail a jste součástí lordhell.cz :).

„Co je „lordhell“?“

Tak v prvé řadě je to autorova přezdívka, se kterou vstoupil do světa internetu a pod kterou vystupuje. Jenže v současnosti už je to pojem (hehe), znamená to i jiný blog. Blog, na kterém najdete spoustu věcí, autor nechce, aby to bylo považováno za normální blog, protože zde najdete hodně věcí, které nikde jinde na normálních blozích nenajdete! Přečtěte si o tom více ve stránce O webu. Zkrátka lordhell.cz je normální stránka o všem, ne pouhý blog, složité více vysvětlovat. A pokud chceš vědět něco víc o ŁORDHEŁŁovi, autorovi, tak nejvíce se dozvíš tady na stránce O mně.

„Jak tě můžu kontaktovat na ICQ?“

V poslední době jsem se začal zase objevovat na ICQ, ale není to tak úplně kvůli chattování, protože ho mám hlavně kvůli něčemu jinému, chattování je na druhém místě. Chtěl bych vás upozornit na jednu věc a to, že nejsem žádný warez zprostředkovatel, rádce či něco podobného, s takovými prosbami jděte za někým jiným. Každý, kdo po mně bude chtít něco upnout nebo něco jiného, má smůlu, muselo by jít opravdu o něco normálního a také podáno normálním způsobem. Ale většinu – 99% těchto věcí budu ignorovat, s tím mě opravdu neotravujte. Jinak pokud si chcete třeba pokecat, tak klidně můžete, ale při autorizaci mi taky něco napište! Samotný požadavek o autorizaci ignoruju. Snad jsem to napsal srozumitelně a vy se podle toho budete řídit :). Bohužel jsem musel zavést tyto pravidla, taky je to kvůli tomu, že mě pořád někdo otravuje se stupidním klanem ve VC, který byl aktivní den.

Zpravidla napiš mi nejdříve co chceš a já si rozmyslím jestli provedeme autorizaci :).

„Můžu tě o něco (upload hry např.) poprosit na ICQ?“

Můžeš :D, ale nevím jestli ti to ŁORDHEŁŁ splní, musíš se nejdříve taky NORMÁLNĚ zeptat a ne „hele upni mi tu gamesu“, takové věci opravdu budu ignorovat. Nejdřív napiš a uvidíme.

DODATEK K SEZNAMU MÝCH ORIGINÁLNÍCH HER (PÍŠU TO I TAM)

Na mém předchozím blogu se množily komentáře k tomuto příspěvku, co se týče uploadu her. Upozorňuji všechny, že tento seznam jsem dělal kvůli sobě a kamarádům. Nejsem žádný warez zprostředkovatel, tak po mně, prosím, nechtějte upload těchto her. Také nemám čas řešit takové věci. Vážně nic uploadovat nebudu, pokud jste dostatečně šikovní, můžete si hry obstarat sami, na internetu se dá najít vše a většinou to není velký problém. Dobré je si hry také zakoupit, je tu problém u starších her, které se jen tak neseženou, ale to je bohužel smůla. Opravdu nebudu řešit takovéto věci přes komentáře. Jsou tu výjimky, pokud budete stát o hru, která se nedá sehnat, můžete se přeci jenom dohodnout, ale za určitých podmínek a nezaručuji vám, že skutečně hru uploadnu. Řešte to se mnou, prosím, po ICQ (325-060-066). UPOZORŇUJI, že se budu zabírat jen některými dotazy a zároveň platí to, co platí všeobecně pro autorizaci, nejdříve mi napište svůj problém a co chcete. Děkuji za pochopení.

„Stránka se mi nezobrazuje dobře (PROBLÉMY S IE)“

Důrazně vám doporučujeme používat internetové prohlížeče Mozilla Firefox, nebo Opera. Na Google Chrome není stránka testována včetně ostatních prohlížečů. Internet Explorer v různých verzích má se stránkou problémy a víme o nich a bohužel i přes všechnu snahu jsme je dosud nedokázali vyřešit. Za to se vám hrozně omlouváme a doufám, že všichni přejdete na mnohem intuitivnější prohlížeče. Neznamená to, že byste si stránku v IE nemohli prohlédnout, ale dochází k problémům s obrázky u rollovacího widgetu, kde se neustále mění 4 příspěvky a bohužel nevyužijete (pravděpodobně) přednosti Wibiya platformy, která se jinak zobrazuje ve spodní části stránky (více informací dále). Další známý problém je s Outbrain widgetem, díky kterému můžete hodnotit příspěvky a hvězdy se nezobrazují korektně. Ujišťujeme vás, že na způsobech řešení se myslí, ale zatím nemůžeme bohužel více udělat.

„Wibiya Platform (známé problémy)“
– nezobrazuje se mi tato lišta
– nelze pomocí iTranslate přeložit stránku do jiného jazyka

Wibiya Platform je novinka, která by se vám měla zobrazit v podobě lišty ve spodní stránce našeho webu. Jedná se o šikovný widget, díky kterému máte několik možností, jak se stránkou naložit, dozvědět se informace, publikovat je dál, nebo si dokonce i nezávazně pokecat. Kdykoliv si můžete widget ztáhnout, aby vám nebránil ve čtení pomocí tlačítka úplně napravo. Teď k samotným možnostem… začneme zleva. Úplně nalevo vidíte věc s názvem „Přeložit“, která je ehm zatím nefunkční, jedná se o systém iTranslate, který „by měl“ stránku přeložit do nejrozšířenějších jazyků. Hned vedle můžete nalézt „Nejnovější příspěvky“, na které když kliknete, zobrazí se vám, překvapivě, nejnovější příspěvky blogu. Pokud máte účet na Facebooku, můžete se o zajímavé příspěvky podělit s ostatními s tradiční věcí „To se mi líbí“. Jako další tu máte znaménko + a vedle toho „Sdílet“, což je úplně stejné jako plugin AddtoAny na webu, tedy můžete sdílet příspěvky na všemožné weby sloužící k těmto účelům. A na závěr se můžete podívat, kdo s vámi právě online prohlíží stránku a odkud je.
A už se přesuneme na pravou stranu, kde jsem vám už sdělil k čemu slouží ikonka úplně napravo. Mimochodem všechny věci v toolbaru mají svůj popisek, takže se nemůžete ztratit. Ikonka vedle chatu zobrazuje „Poslední Oznámení“, které by se vám mělo zobrazit automaticky, když stránku navštívíte, občas se tam objeví nějaké důležité oznámení.  Pomocí tohoto tlačítka si ho můžete kdykoliv přečíst, pokud jste to nestihli. Další věcí je zmiňovaný chat – „Join Chat“, kde si časem můžeme/můžete pokecat, ale tady na této stránce se to zřejmě moc využívat nebude. Někdy můžu uspořádat i chattovací hodinku a navíc tahle věc může úzce spolupracovat s naší Lordhell TV, nebo Zjetí Live! (opravdu live), jednou se můžete i dočkat přímého přenosu Zjetí Live. Na chat se můžete připojit pod přezdívkou, využít svůj Twitter účet, Facebook účet… Vystupuju zde pod přezdívkou „lordhell“. Dále tu máme velké a známé ikony Facebook a Twitter. Twitter vám zobrazí moje tweety (nástěnku), kde mě můžete ihned followovat. Nezapomínejte, že Twitter přímo bez rozkliknutí se zobrazuje i na dolní stránce! Pomocí Facebooku se dostanete na můj profil. Následuje „Nepřehlédni !“, kde najdete mé všemožné profily a významné stránky. Na závěr ikonka pro odběr RSS a pomocí šipky nahoru se dostanete bez práce na horní stránku. A to je vše.

Problémy:Lišta se nemusí zobrazit v prohlížeči Internet Explorer, víme o tom a snažíme se o nápravu. Dále pravděpodobně nefunguje přeložení stránky, což není tak fatální, protože tato stránka je hlavně pro vás – Čechy a Slováky.


„Lordhell TV má výpadky | Nedá se na to koukat | Televize nevysílá | Nejde zvuk“

Na začátek vás chci upozornit, že všechny důležité věci naleznete přímo na stránce věnované Lordhell TV, což je další z nespočetné řady novinek. Na TV se dostanete pomocí této stránky, nebo se objevuje přímo na hlavní stránce a dalších webech. TV funguje díky serverům Livestream a hlavně XFire. Prozatím se bude jednat hlavně o přímé přenosy mého hraní. Jedná se o živé vstupy přímo toho, co dělám na obrazovce. Pokud bude čas, chytne se to, zlepší se připojení… může dojít k tomu, že se z toho stane ještě něco víc. Ono v dnešní době není problém třeba v letních měsících zprovoznit i internetové rádio této stránky! Já vím, jsem blázen a víte, jak to chodí. Proč mě tohle vůbec napadlo naleznete na zmiňované stránce LordhellTV.

Přímý přenos (broadcasting, livestreaming) nebude probíhat 24/7, ale čistě podle toho, jak se dostanu ke hrám. Záleží hodně na tom (proto testovací provoz), jak mě to bude bavit a jak budu ochotný se takhle veřejně prosazovat. Větší problém je s internetovým připojením, neočekávejte HD kvalitu ani čisté vysílání. Budu se snažit o to, abyste měli co nejčistší zážitky, ale většinou s tím moc nenadělám. Poté, co jsem měl možnost broadcasting vyzkoušet, jsem zjistil, že na tom není tak přenos špatně. I tak ale občas dochází k výpadkům, tzv. glitchům. Proto buďte trpěliví, záleží i na hrách. Např. při hraní GTA 4 mi šel přenos čistě, ale u Blur to bylo horší.

Broadcasting bude probíhat nepravidelně, VŽDY o něm budete informování pomocí TWITTERU, nebo ho zkrátka najdete na stránce. Přejeme vám velkou dávku trpělivosti a hodně zábavy :-).

„Proč tu jsou reklamy?“

Zkrátka proto, že tohle už není bloguje a jsem povinnen ročně platit za doménu a hosting, ale to není jenom to. Kdo by si nechtěl taky takhle něco vydělat? Nesmím nikoho vyzývat ke klikání na reklamy, ale pokud vás něco zaujme, uděláte mi radost, pokud kliknete. Slibuji, že výdělek bude určen jen pro účely webu :). A také časem možná sem hodíme i PayPal, ale není to zkrátka jenom kvůli těmhle věcem, ale vezměte si, že tohle všechno dělám ve svém volném čase a blogování věnuji hrozně moc času, ano je to má věc a také mě to baví, ale byl bych rád, kdyby to někdo ocenil. Opravdu není snadné nahrávat Łpody, DES, Milevské a starat se o všechny weby a opravdu bych byl rád, kdyby někdo ocenil mou snahu a to nesmírně, také vám za každý klik opravdu děkujeme a jsme rádi, že víte jaká těžká práce to je.

„Můžu nějak pomoci?“

Samozřejmě, klikáním na reklamy a psaním spousty věcných komentářů a častou návštěvou :D. To samozřejmě myslím lehce ironicky. Pomoct samozřejmě můžete a to tak, že pokud narazíte na nějaký nefunkční obrázek, nebo nějakou nesouvislost, tak nám, prosím, dejte vědět. Hlavně, co se týče těch nefunkčních obrázků. Děláte to i trochu pro sebe, jinak o nějakých chybách v interpunkci apod. se prosím nezmiňujte :).

„Kdo je to ta slečna vyskytující se na hlavní stránce?“

Ahoj, to jsem já :) spolupracovnice ŁORDHEŁŁa a převzala jsem na sebe roli takového blogového avatara, který má za úkol radit a pomáhat vám čtenářům tohoto blogu a také zároveň se starat o vaše přání, takže se obracejte na mě, jsem zkrátka takový rozkošný widgetek :).

„Upneš mi Bílou Orchidej od Evy a Vaška?“

Stačí použít hledat v systému WP a také doufám, že jste si přečetli hlavní informace na stránce O webu. A respektive radši rovnou klikni SEM :).

„Co je to Łpod?“

Łpod je exkluzívní podcast, který nahrává samotný ŁORDHEŁŁ a je to, myslím, věc zcela ojedinělá. Protože neznám hodně bloggerů, kteří by nahrávali svůj podcast a tím myslím jednoho člověka! Dozvíte se zde řadu věcí z ŁORDHEŁŁového života, ale odehrává se občas i nějaká soutěž a je to zkrátka taková zábava a zároveň se nemusíte otravovat čtením nějakého příspěvku, stačí poslouchat a při tom si něco dělat :). Zároveň i většina obsahuje bonusy v podobě poslechu Tlučhořových nebo hororových povídek :).

Jinak pokud chceš, můžeš si vyžádat reupload na zvolený server, nebo mě upozornit na nefunkční odkazy, díky.

„Co je to Zjetí Live?“

Něco jako LPod s tím rozdílem, že je to ve formě videa, což umožňuje další věci. Moderátorem je Mr. Skully, není to pravidelná show a musíme stejně jako vy uznat, že to je dosti zjeté, ale to má i v názvu :).

Mr. Skully je zjetá verze Lordhella (autora těchto stránek) a nemá se samotným Lordhellem moc co společného. Je to složitější, ba přímo psychedelic.

„Co je to DES (Dark Engine Show)?“

Klikni SEM, jedná se vlastně o takovou experimentální radio show typu A State Of Trance, měla by se objevovat každý měsíc, ale kdo ví :). Zkrátka poslech hudby v mixu s možností si zvolit oblíbený song, nebo si klidně prosadit svůj vlastní :). Opět si můžete samozřejmě popřípadě psát o reupload.

„Co to je megapost, ultramegapost, überpost?“

To časem vzniklo tak nějak samo, někdy se i rád ŁORDHEŁŁ považuje za autora tohoto výmyslu, který můžete najít i třeba na Tiscali.cz, kde jsou MEGArecenze her. Jakožto blogger je ŁORDHEŁŁ charakteristický hlavně tím, že rád píše a hodně slov, tady zkrátka na krátké posty nenarazíte :). A hlavně jsou tu jisté příspěvky, které jsou tak velké, že se už ani jako normální post brát nedají, a tak je rád ŁORDHEŁŁ označuje předponami – mega, ultra, über. Zkrátka se jedná o velké souhrné příspěvky, které se tu většinou objevují po delší době neaktivity.

„Co to je „zjetí“?“

Synonymum pro zblbnutí, které vymyslel ŁORDHEŁŁ s filletzzem. Znamená to, že někdo zkrátka zjel. Už není tak jako dřív, chová se jinak. Ale nevztahuje se to jenom k lidem, třeba okolí zjelo (už to není to, co bývalo), apod. Zkrátka si říkáte, že už je to na hlavu. Za chvíli se bude považovat za normální věc už jenom TOHLE, kam ten svět spěje :). Časem vyjde zjetá kniha xD. A zjetí se dá i představit videem, tohle je prostě zjetí:

[wpyt_profile2]4_o47Gs6DQ0[/wpyt_profile2]

Jak zjel Hurvínek a jeho parta, aneb zjetí se děje i u loutek :)

[wpyt_profile2]PZMRMwPT5Ug[/wpyt_profile2]

„Co zde najdu?“

Najdeš zde hodně věcí: osobní podcast, recenze her (filmů, mangy, komixů, knih, anime, hudby, seriálů), Dark Engine Show, rubriku ze života, zkrátka na co si vzpomeneš :D. Viz O webu.

„Jak se tu mám orientovat?“

Viz O webu.

„Tak je tohle blog, nebo ne?“

Ano je to blog, ale není to pouhý běžný blog, nabízí toho mnohem více a to nemluvím o projektech jako jsou Rodina Milevských, Satanic Asylum a další budoucí :).

„Jak získám heslo do tajné sekce?“

Registrací, viz nahoře.

„Jak získám heslo k uploadnutým souborům?“

Registrací, viz nahoře.

„Uploadneš mi tuhle hru – „název hry“?“

Opět sem hodím výše uvedený odstavec:

Na mém předchozím blogu se množily komentáře k tomuto příspěvku, co se týče uploadu her. Upozorňuji všechny, že tento seznam jsem dělal kvůli sobě a kamarádům. Nejsem žádný warez zprostředkovatel, tak po mně, prosím, nechtějte upload těchto her. Také nemám čas řešit takové věci. Vážně nic uploadovat nebudu, pokud jste dostatečně šikovní, můžete si hry obstarat sami, na internetu se dá najít vše a většinou to není velký problém. Dobré je si hry také zakoupit, je tu problém u starších her, které se jen tak neseženou, ale to je bohužel smůla. Opravdu nebudu řešit takovéto věci přes komentáře. Jsou tu výjimky, pokud budete stát o hru, která se nedá sehnat, můžete se přeci jenom dohodnout, ale za určitých podmínek a nezaručuji vám, že skutečně hru uploadnu. Řešte to se mnou, prosím, po ICQ (325-060-066). UPOZORŇUJI, že se budu zabírat jen některými dotazy a zároveň platí to, co platí všeobecně pro autorizaci, nejdříve mi napište svůj problém a co chcete. Děkuji za pochopení.

„Nemohl bys mi uploadnout soundtrack ze ShadowMana, nebo mi říct, kde ho najdu?“

Asi nejčastější dotaz :). Reupload provádím na požádání, proto mě kontaktujte, většinou hledáte jenom odkazy na Rapidshare, takže:

ODKAZ

A hlavně :):

http://rapidshare.com/files/47391141/ShadowMan_OST___Extra_Bonus_Disc_part_1.rar.html

http://rapidshare.com/files/47394632/ShadowMan_OST___Extra_Bonus_Disc_part_2.rar.html

Odkazy jsou výjimečně bez hesla.

„Je možnost spolupráce na webu?“

Prozatím ne, ale spolupráce je širší pojem, spolupracujte tak, že se registrujete, podpoříte reklamou, apod. :)

„Kam mám napsat svou prosbu nebo dotaz?“

Do GuestBooku, nebo na uvedené e-maily, výjimečně na ICQ.

natasha@lordhell.cz

lordhell@lordhell.cz

„Kde najdu vaše překlady?“

Existuje možnost reuploadů na požádání a samozřejmě, je tu TATO SEKCE.

Upozornění k obrázkům

WP je mnohem více uživatelsky přívětivější, co se týče uploadu a úpravy obrázků v samostatných příspěvcích, tedy to znamená, že už nemusím každý obrázek pracně zmenšovat, aby rozlišení sedělo pro šablonu, ale většina obrázků se zkrátka snadno změní pomocí nastavení velikosti u vkládání obrázků, teda pro vás to znamená – VĚTŠINA OBRÁZKŮ SE DÁ POMOCÍ PRAVÉHO TLAČÍTKA MYŠI A VOLBOU „ZOBRAZIT OBRÁZEK“ (záleží také na tom jaký používáte internetový prohlížeč), ZOBRAZIT V CELÉ VELIKOSTI, TAKŽE UVIDÍTE VÍCE DETAILŮ. VYUŽÍVEJTE TOHO, POKUD SE VÁM BUDOU ZDÁT OBRÁZKY NEČITELNÉ. U ImageShacku samozřejmě víte, jak kliknout u náhledů, aby se vám zobrazila celá velikost obrázku :).

VAROVÁ

JAKÉKOLI KOPÍROVÁNÍ, NEBO UPRAVOVÁNÍ JAKÝCHKOLI PŘÍSPĚVKŮ A VĚCÍ VYOBRAZENÝCH NA TOMTO BLOGU A ZÁROVEŇ I NA MÝCH SUBDOMÉNÁCH JE BEZ MÉHO POVOLENÍ PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!!!

NEMYSLETE SI, ŽE NA TO NEPŘÍJDU, UŽ JSEM NA TAKOVÉ PŘÍPADY NA INTERNETU NARAZIL, NEJDŘÍVE MĚ INFORMUJTE A POČKEJTE JESTLI DÁM SOUHLAS. PORUŠENÍ TOHOTO PRAVIDLA VEDE V BAN NA IP ADRESU. A OPRAVDU EXISTUJÍ LIDÉ, KTEŘÍ SE NA TO DOKÁŽOU SLUŠNĚ ZEPTAT.

FAQ SE BUDE SAMOZŘEJMĚ UPDATOVAT!