Než-li se s tímto exkluzivním dárkem vytasím přímo v LOTRO, dávám přednost vám čtenářům, i když pochybuju, že se zde najde zájemce… v LOTRO čekám několikasekundovou odpověď. Ale co už… Hrajete LOTRO a na serveru Dwarrowdelf? Pokud jste na obě otázky odpověděli pozitivně, tak mám pro vás skvělou zprávu.

Nabízím Vám kinship Legion of Shadows (rank 10 + kinhouse + full upkeep + všechny 3 truhly-naplněný-level1-20 + leadership kinu ofc) a to všechno úplně zadarmo! Jediný požadavek by byl, abyste kin drželi při životě – obnovili jej, protože členové kinshipu se nelogli už z většiny přes 200 dní – anebo – ani vám nikdo nebude bránit tento kinship využívat jen jako další skladiště pro vaši nabušenou postavu. Vaše volba, jen doufám, že kin okamžitě nezrušíte… to by byl rovněž váš fail. Bylo by ale fajn vidět kin zase obnovený jako když začínal, ale využití kinu jako skladiště pro vaši postavu je samozřejmě výhodnější pro většinu z vás :).

A proč se zbavuju takovéhle věci? Na LOTRO už nemám tolik času a své charaktery včetně mainu mám na serveru Arkenstone a zjistil jsem, že ukočírovat 20 postav je nejenže nemožné, ale i zbytečné. Smazal jsem už 3 postavy a ostatní asi budou následovat. Za Cathwyn je už pro mě zbytečné hrát – tedy ani nestíhám už platit za údržbu kinhouse. A myslím si, že než-li kinship zrušit, či ho zbytečně udržovat i nadále je hezké někomu dát takovýto dárek. Jediné, co musíte udělat je kontaktovat mě buď tady v komentářích, nebo přímo ve hře – napište postavě Cathwyn… Ve hře se objevím nějak 25.12. kolem půlnoci :), nejlepší bude, když této postavě pošlete ingame mail.

Čas máte do 25.12., kdy tento dárek nabídnu lidem na serveru.

Merry Xmas with LOTRO!

Následuje video, které je důkaz místo slibů!

[wpyt_profile2]Jvd-kustqXs[/wpyt_profile2]