Jak jinak začít než zase tím, že už je to tu zas. V bedně dávaj Chobotnice a já si výjimečně místo čaje s rumem dopřávám dolce gusto. Taky to má důvod. Venku to teda na Štědrej den teda vůbec nevypadá, ale co už… Co s tim asi naděláme :). 23.12. jsou prokletý data, to už byste měli vědět, já vždycky spím na Vánoce tak max. 3 hodiny, ale tentokrát… tentokrát jedu bohužel nonstop. Jo a je to moje blbost a na druhou stranu jsem rád, že ty nonstopy ještě zvládávám :). Teď, když už je devět hodin je přece nesmysl chodit spát, no ne? A já mám ještě tolik „práce“. Ale celkem mě to baví, letos se konečně můžu s dárkama trochu vytáhnout a ano je jich hodně. A to jich nemám tak slušnou polovinu ještě zabalenou… Na pohádky zase nedojde xD. Jak vidíte, tak na tomto blogu už se objevují JENOM vánoční posty, alespoň v tom máte jistotu, že o ně vás neošidím :).

Jo chci vás trochu obdarovat… abych měl příjemný pocit. O tom, co bude následovat večer a co nadělím se rozepíšu jindy. Já teď musím do 10:30 se pořádně probudit, protože musím na hřbitov a pak ještě musím dopálit nějaká ty dvd, hrozně mě to zdržuje… Dárky budou tentokrát netradiční jako první tu máme samozřejmě Rodinu Milevských, tentokráte tento díl není moc vánoční, zkrátka jsem se ani nechtěl opakovat, a tak je to trošku jinak. No, snad se vám to bude líbit :).

[display_podcast]

Jako druhý dárek je vánoční album od Saxtribution, který je opravdu těžko sehnatelné! Mně osobně se tohle album dost líbí a pustím si ho k večeři :).

http://leteckaposta.cz/337941758

No a na závěr mám pro vás k náhlednutí naše firemní pfka, sry za špatnou kvalitu, ale měl jsem nějaký zas*aný scanner a scan jedné fotky trval 15 minut, takže pochopíte, že to nejde oskenovat znovu :D.

Já vím je toho málo, ale… nemůže být každý den posvícení, buďte rádi, že jsem vůbec něco napsal :D. A navíc Rodina Milevských je si myslím opravdu velký dárek.

Takže tradičně Veselé Vánoce, neudavte se, nepoblejte se a buďme na sebe hodní nejen dneska :).