Po roce je tu zase situace, kdy dochází k novému prodloužení platnosti domény a hostingu, což znamená se zamyslet nad blogem jako takovým do budoucna. Věřte mi, že vliv na blog nemám nejen já, ale i vy návštěvníci. Rozhodně samozřejmě hodlám další měsíce uhradit.

Od dnešního dne rovněž začíná kompletní restrukturalizace tohoto webu a ostatních subdomén a zajímat vás hlavně budou tyto fakta:
– lordhell.bloguje.cz je opět blokováno
– Satanic Asylum je do odvolání zrušeno ať už z důvodu neaktivity, nebo z důvodu toho, že už se o satanismus moc nezajímám :)
– Foreigners zrušeno

Rovněž se neděste, že z webu zmizí několik článků a řada věcí bude upravena, nemusíte se ničeho obávat, je to všechno součást toho, co se plánuje do dalších dnů, měsíců, let. Tím pádem může docházet i k nedostupnosti webu.
Tento den byl rovněž započat „projekt inferno“, o kterém nebudu zatím vyzrazovat další informace.
Nezapomínejte ani na to, že se pracuje na dalším ultramegapostu, kterým asi nepokoříme předchozí monstrum, ale… Znáte to.
Nových postů tu asi moc nepřistane, spíše budou mizet, ale nezapomínejte na to, že já s blogováním jen tak neskončím. I když už nemám tolik času jako dřív, neznamená, že by se v mé hlavě nerodily další a další nápady a navíc zbavit se takového materiálu, který se za tu dobu tady nashromáždil, by byla škoda.
Takže zatím vám může a musí stačit to, že se není čeho obávat a stačí když tuto stránku budete jen průběžně sledovat. Máte se na co těšit, i když možná budete čekat hodně dlouho.