Asi jste na tuhle věc zapomněli, což není vůbec na škodu, protože musím vám bohužel sdělit, že se projekt Na šrot ruší. Nelekejte se, není tak zle, jednou se vrátí. Akorát prozatím je tohle třeba udržovat pod pokličkou a na veřejné propagování je uvaleno embargo. Ne, že by se mi něco třeba i nepodařilo propašovat a možná sem něco občas hodím, ale velké plány jsou pozastaveny. Jakmile bude vhodná doba, tak se s Na šrot vrátím/e. Můžete se těšit na vlastně takový seriál, který bude mít několik epizod a dojde snad i na sezóny. Společně s hudebními klipy a samostatným filmem, nebo kompilací na dvd! Ano, na tohle všechno se můžete prozatím jenom těšit. Musel jsem tedy tuhle rubriku kompletně promazat, stejně všechna videa už nebyly v provozu.

Projekt Na šrot tedy dočasně nahrazuje, nebo spíše může pro vás nahrazovat veřejný kanál na YouTube, kde se odehrávají Rychlé prachy na slepičí způsob s občas i videa z trošku jiného soudku. Všechny tyto videa se časem ocitnou i zde na webu.

No, ale pozor, něco existuje už nějaký čas a dokonce to je i s povolením. Aspoň první epizodu vám můžu nabídnout ke zhlédnutí! Což není vůbec zlé, protože se jedná o opravdu fajnovou epizodku, kterou to všechno začalo. Takže se dívejte, dokud je na co a doufáme, že nebude trvat dlouho a my tento projekt budeme moci obnovit ve velkém.

O CO JDE?

S touto věcí jste se už mohli setkat na mém původním blogu, ale teď už zajdeme trochu do podrobností, protože si zaslouží pozornost. To jednou nějak v červenci přišel strýc s jedním videem, kde byl soused totálně na šrot – a od toho se videa začaly nazývat na šrot :). Opravdu ale maximálně, všichni se mohli z toho zbláznit, protože jsme tohle vážně nečekali, aneb co s váma provede 11 piv a půlka fernetu najednou, dotyčný se chtěl taky trošku předvést a takhle to dopadlo, je to i taková ikona. Nemohl ani mluvit, strýc se nakonec rozhodl, že by bylo dobré dát video na internet, a tak to vlastně začalo.

Abych vám lépe přiblížil šroťáka (přezdívka, nebudu uvádět pravé jméno). Je mu asi nějak nad 50 let, věk bohužel nevím a vlastně je na šrot nonstop, zkrátka rád pije :). Je to otec jednoho chlápka, který dělá se strýcem. Shodou okolností trávil strýc se šroťákem téměř každý pátek a nějak se zkrátka povedlo, že se začalo nahrávat, nejdříve chvilkové klipy, aby to došlo tak, že z toho vzniklo pravidelné nahrávání dokonce i hodinových videí!

1. EPIZODA NA ŠROT v původním znění (have fun)

[wpyt_profile2]BbqnXHLS2d0[/wpyt_profile2]