Ano, je to skutečně tak, dnes naposledy se setkáváme s Prison Breakem – není to snad definitivní rozloučení, ale jedno z velkých posledních. Já, jako řada z vás, zakončím dnes čtvrtou sezónu a už pomalu se začínáme loučit s tímto seriálem. Ano, není geniální, ale jedinečný mu snad můžeme i přese všecho nechat. Vyvážený, napínavý a hlavně zábavný seriál, který nemá obdoby a hlavně trumfne všechny ty Ordinace a jiný s*ačky, protože ty se ani za seriál považovat nedají. Na PB se bude vzpomínat a v dobrém, bude se jím přirovnávat a těžko, myslím, příjde nějaký jiný seriál, který by pro mě znamenal něco víc jak PB. Takhle se to má tak nějak dělat a už i tak mi každý dá za pravdu, že jsme za ty další 3 sezóny navíc rádi, ať už to skončí jakkoli.

Na prison-break.cz již jsou hotové české titulky, ale radil bych vám počkat ještě pár hodin společně se mnou a večer hezky v klidu si dané díly vychutnat při sklenici vína. Já budu mít možnost to zapít i šampaňském a rovněž i vínem. Zvláštní – jen „blbej“ seriál a takovéhle dojmy…

No nic, dnešní den nadchnu všechny příznivce tohoto seriálu a znechutím jeho odpůrce. Protože v následujících hodinách, jak už bylo řečeno ZDE, zaměřím se na doplnění recenzí 4. sezóny a extra rozbor epizod 21 a 22 s chutí oddálit ten konec, ale něco vevnitř vám prostě nedá a taky hrozí spoilování a neunikneme tomu.

LET’S FINISH IT – TODAY!