Představy o tomto postu byly zprvu diametrálně odlišné. Přece víte, jak to chodí, stačí zabrouzdat do minulého roku a do tohoto času. Možná vás budu lehce šokovat, i když zní nadpis optimisticky, ty co mě znají určitě. Do nějakýho většího filozofování a hyper…postu se protentokrát pouštět nebudu, už to vás asi šokuje.

Tak tedy v rychlosti, uteklo to jako voda a já úplně pozapomněl na koníček, který mě drží při… jak to pojmout… dobré náladě, třeba. Blogování je velké hobby, i když to možná tak v posledních měsících/letech moc nevypadá. I když třeba naopak, spoustu lidí skončilo a Lordhell je tu s vámi dále a také bude. Jak mě znáte, tak byste určitě čekali dva omluvné ultráče a pak vánoční post. Ale já jsem řekl ne!

Ono jsem opravdu moc chtěl, ale jak už jsem dávno předávno, zde prohlásil, že jsou tyto svátky pro mě klidné, tak to také zůstane. I když ono je taky klidné a klidné. Protože já klid rozhodně nemám, to bych slastně ležel v posteli a čekal až se mi ozve budík a nakonec to dopadne… jako každý rok :D. I když jsem si řekl ne a aspoň něco s tím udělám. Teď se hlavně starám o to, abych udělal radost svým nejbližším, což by bylo v pořádku a ono defakto i je. Jenže já chci, aby byla ta radost ještě větší. Nějak se člověk mění a tyhle Vánoce zase vnímám trochu jinak, nějak si začínám a to konečně! Uvědomovat, že nemá cenu se nějak nervovat a ohlížet se do budoucnosti, důležité je se zamýšlet nad přítomností a nostalgie je svině, to vy víte. A zkrátka tím jsem dosáhl tohoto relativního klidu.

Zkrátka a jasně, jste mi zbyli vy čtenáři na konec, ale to ani náhodou neznamená, že bych si vás nevážil, ba naopak – vážím si vás a hodně. A i vy mi to dáváte najevo. A nemusíte se obávat, já to vynahradím. Sliby se mají plnit o Vánocích, ale na tohle už je přeci jenom pozdě a sice jsem měl takovouhle věc v plánu, ale ne takhle, i když to možná je jedno, akorát si musíte počkat.

Mohl bych tady potit dlaně, nespat a do těch tří hodin bych možná i stihnul, co jsem vlastně původně chtěl. Ale nejde to a já nechci. Vnímejte to zkrátka tak, že samozřejmě je tento den obyčejný jako každý, ale ta atmosféra se tomu zkrátka neodpáře a já Štědrý den trávím už nějaký ten rok právě u počítače a obstaráváním darů pro tento blog. I když vy čekáte na nějaké to obdarování :), ale taky jsou mezi vámi určitě ti, kteří se také nebudou tímto zaobírat a budou raději trávit tento zvláštní den s rodinou, přáteli, kýmkoliv, čímkoliv.

Prostě chci si tento den v klidu u televize užít a ne jen se dívat do monitoru počítače. Chci se vrátit do časů minulých a zkrátka i v tom je to slovo „extended“. Vánoce mi vždy :) kvůli blogu strašně utečou, oni utečou stejně, ale přeci jenom aspoň nějaká ta minuta se ušetří. A zkrátka nemám čas to všechno stihnout a jak už jsem naznačil, chci mít klid. K tomu všemu stejně ještě razím po hřbitovech s dědou a to je na dlouho, pak tu máte balení dárků a hlavně nějak ani nestíhám se postarat o dary, které zajišťuje mocný, ale velmi pomalý internet. S rychlostí 100 mb/s a bylo by vše jinak :D.

A neberte si to tak zle, i někdo z mé rodiny dostane dary i k Silvestru, protože zkrátka to nestíhám. Snad jste nějak zjistili, co tím chci vlastně říct.

ALE TO NEZNAMENÁ, ŽE BYCH SE NA VÁS DNES VYBODL A ASPOŇ NĚJAKOU MALIČKOSTÍ NEOBDAROVAL!

To samozřejmě ne, jen to nebude tak jako předchozí roky. Ale svátky jsou tři! A já mám pro vás možná tedy ještě příjemnější věc a chtěl bych to o ty svátky stihnout. Konec roku také ještě není, takže čas pořád nedochází a že vše se nestihne dneska, to je přeci jedno. Obdaruji vás průběžně a snad určitě do konce roku a nebudu nic prozrazovat dopředu!!! Ale ujistím vás, že se máte opravdu na co těšit.

Jedná se o objemné dary a také jich bude povícero. A to nemluvím o tom, že v tom nejsou věci, se kterými počítám do konce roku. Kdyby to tak nepokazilo osudné datum 20.12., i když nedopadl jsem tak nejhůř, díky za útěchu (on ví :).

Zkrátka nic, užívejte si tento den, který snad neuteče tak rychle naplno a vyčkávejte, na lordhell.cz se pro vás vždy něco najde.

Takže vám samozřejmě popřeju bohatou nadílku a to nemyslím jen zabalené dary pod stromečkem, ale také i bohatou atmosféru. Až tento Štedrý den a nejen ten, ale celé svátky a to i dál, prožijete v klidu, nebudete se zbytečně stresovat, dáte si pozor s kostmi u kapra. Doufám, že vás nikdo nezklame, že se nic nezkazí, samozřejmě také hodně štěstí a aspoň tento den prožijte jinak než s počítačem. Vykašlete se na předsudky, zlost a užívejte si tento den. A jinými slovy – Šťastné a veselé Vánoce.

A teď teda k darům, opravdu nebudu prozrazovat, co příjde následující dny. Jen to, že s Milevskými to nakonec nevyjde úplně podle představ, ale po půlnoci tam najdete přeci jenom překvapení.

Tady máte ke stažení dva pěkně zpracované vánoční 3D spořiče (bez hesla) – ZDE & ZDE

Nemůže chybět ani Tom & Jerry (tentokrát nedávám vánoční díl :)

[wpyt_profile2]vRf27JlsKEk[/wpyt_profile2]

A doufám, že na mangačesky najdete naše (já a MeGaBiTe) překvapení, popřípadě hledejte právě u MeGaBiTa, nebo na Kocogelu.

Pokud budete chtít, tak se postarám i o reupload mého docela úspěšného vánočního alba, ale nepočítejte s tím dnes.

Pro pány jeden exkluzivní balíček, bez hesla a neřeknu, co v něm je :). Ti, co si oblíbili tady jednu… tak by měli být spokojeni/ukojeni. – ZDE

Za takový dáreček berte i tady ty poletující vločky, které se vám snad zobrazují.

A to je prozatím (bohužel – určitě ne :D, berte to tak, že hafec bloggerů se na nějaké to obdarovávání čtenářů vykašle, i když Lord je Lord, to máte pravdu) vše, ale prozatím a to zdůrazňuji, protože jinak je to hodně malá část toho, co bude následovat. A ano… chcete malinkou nápovědu? Tak dobře, jednu věc si budete moci zahrát… Víc už ne, já se rychle postarám o zbytek dárků pro rodinu a aspoň na tři hodinky si odejdu lehnout (koukám, že vůbec). Hlavně doufám, že to není zklamání, hlavně prosím vás, si uvědomte, že to hlavní teprve příjde a bude toho tolik, že se vykašlu i na školu :(. Holt musím makat :D, hlavně, že nic nedělám. Ono je to vlastně i docela komické, já si říkám, jak všechno už je hotové a že Štědrý den se budu jen dívat na televizi a vždycky se ještě starám přes noc o dárky… No, už vás nechám. Hezké a poklidné Vánoce.

P.S.: Když tak koukám, tak ono ani minulý rok to nebylo tak ohromující jako by to mělo být teď, sice tam bylo to Neverending Night… Tohle by vás mělo hoodně uklidnit, protože toho bude i s ohledem na NN opravdu dost. Jo a možná vám sem ještě dnes možná stihnu něco hodit??? :) Začíná mi pěkně problikávat monitor :(.