Našel jsem si čas na today v průběhu školního týdne. Tenhle týden je dost v pohodě a vesměs jsem pořád doma, tak musím taky něco udělat a neplýtvat časem. Normálně bych teď koukal nový Prison Break, ale ten jaksi není. Včera jsem vstával v 9:30 a od 10:45 jsem měl podnikovku do 11:40 :). Klasika a povedlo se mi i něco dost nevnímat, spát jsem moc nemohl, protože jsme seděli naproti němu… Škoda, že už tyhle volný hodiny pak nebudou trvat dlouho :(. Rozhodl jsem se, že si trochu zajdu a dojdu do McDonalda na cheese, 20 minut cesty pěšky :D. Platil jsem 75,–, to jsem klidně nemusel chodit takovou dálku a jít na hlavní třídě na nějaký jídlo. Moc jsem se nenajed – 2 cheese a střední hranolky. Přečet jsem si noviny a vyrazil na výlet :). To Kladno je v určitých částech docela pěkný a procházka fakt bodla, ale možná byla až moc dlouhá. Prošel jsem si nějaké rodinné domky a šel jsem i kolem nějakýho rybníčku, docela dálka, ale aspoň to rychle uteklo a hlavně bylo pěkný počasí. Pak jsem se cestou přes park vydal zpět do školy na dvě hodiny matematiky. V průběhu tohoto týdne vás čeká jeden nečekaný bonus :).

Ani jsem se moc nesmál, trošku jo a ani jsem nebyl z toho moc na dně. Zkrátka takový střed, matiku totálně nechápu a doufám, že vyjde to doučování, jinak fakt nvm. Už jsem dokonce začal počítat s tím, co budu dělat, když nezvládnu první semestr. Volba padla na práci :) a zkusit to ještě na jiné škole s jiným titulem :-/. Achjo, ale ten, kdo neví, tak je to dost na nic a jestli udělám třeba jen jednu věc, tak budu borec. Dnes jsme to taky dost s děvčatama probral. Musím si taky stanovit nějaký plán a měl bych se na to průběžně koukat :), i na matiku, protože já na to po škole jinak dost kašlu, ale ono to nejde no. Zase řada limetek (limity) a já si čmáral jen do sešitu, respektive opisoval od sousedky. Po velké pauze další polovina hodiny a konečně domů a autem s Jardou. Doma se mi zase vrátila únava :D, tak jsem si jen projel internet, sepsal podnikovku a samozřejmě jsem velkou část večera prokecal s Adélkou xD.

A pak klasika, zajímavé Nic než pravda a dost dobrej díl House. Ještě chvíli ICQ, úklid compu, přečíst část Score a upadnout do kómatu :D. To bylo pondělí.

Dneska jsem vlastně vyhodil peníze za autobus, i když :D. Vstával jsem v 8:30, aaargh a v 9:40 makroeko. Ten dědek mě tak už hrozně se*e a to vlastně skoro celou posluchárnu. Zase jsem nepobral nic, kecá jak kkt, člověk nestíhá, ještěže nějaký ty grafy mám v jednom souboru a že jede podle skript. Jsem teda hodně zklamán, je to vlastně matika 2 navrch s grafama, paráda. Nic jsem si skoro nepsal, jenom abych věděl, co si doma vytisknout :). Vedle mě seděla Adélka a Zjetá :). Docela jsme dobře pokecali, nasmáli a Adélka se pěkně nas*ala a já jí s*al též. Dozvěděl jsem se taky nějaký blbosti jako třeba, že učebnici mi sežene Adélka XD a že mě čekají na konci roku moc hezké Vánoce.

Já to neudělám, vím to, líbí se mi a takhle je to i u ostatních, jak o vás rodiče mají mínění takové, že to zkrátka uděláte jako maturitu. Ale tohle není maturita a matiku udělám tak leda s pomocí výuky pro absolutní blbečky a po deseti letech.  Zkrátka, vědí, že to bude těžký, ale že to stejně udělám. Ale to se mýlí :). Už 6.!!!! 6. prosince píšu první test. Omg, si dělaj p*del, ne? 😀 Píšu 6 testů XDDD hezky před Vánocema a pak v lednu 4 zkoušky a hlavně tam bude právo s Reaperem, makro s dědkem a nvm co ještě. Bomba! Neudělám to no a se*u na to, hlavně chci nějak před tímhle obdobím si vyžebrat aspoň ten noťas, pak už nedostanu vůbec nic, akorát půjdu z domu :D. Jestli dám tenhle semestr, tak už mě vážně nemůže nic překvapit, protože tohle bude ono, maturita je zkrátka nic no XD. Hlavně teda ta matika, tamto se dá třeba po pěti letech naučit, ale matika ne, protože my brain is not designed for that. No nic, chtěl jsem docela i jít na tu informatiku, ale… Ale, že jsem se tak hezky nas*al a že jsem viděl, že z pánského osazenstva tam moc lidí nejde, tak jsem řekl buchtám ahoj a razil na bus…

Doma jsem dokoukal z YouTube XMIX xD, nvm no, něco se tam našlo a nejlepší byl asi ten Zonyga, nějaký featuringy vážně ubohý.  Následoval surfing a teď už zase bude nějakým záhadným způsobem pět hodin… Aspoň se vrátil MeGaBiTe :), už mám respektive volno, akorát zítra 3 hodiny budu mít Reapera, snad uniknu jeho drápům a moc mě nezreaperuje. Jo a vážně na to kašlu, ale nehodlám vstávat na pitomou socku a pak na „what did you do this weekend?“ Takže akorát večer na právo, ale do Kladna jedu stejně, protože mi tam chce matka něco koupit na sebe, omg :). Zato příští tejden bude opravdu nádhernej, Jarda mě nutí na socku, v pátek jdu, v úterý matika… omg to bude týden, teďka lahoda, co? 😀

END