„Takže strýci Martine, co myslíte? Myslíte, že můžeme začít?“ „No, já si myslím, že určitě.“ „Já bych s tím radši počkal do Silvestra.“ „To je ale blbost, když už… na blogu… a řada lidí by si to stejně zjistila, to nemá cenu.“ „To je pravda, tak já teda… tak dobře rozjedeme to, ale ještě teda zkontroluju jestli je všechno připraveno a jestli je to možné. Tak šlo by to ještě víc vyšťavit, ale je pravda, že už se nemůže dál čekat, to je holý fakt. I tak si myslím, že to za to stojí, je to ready, dobrej pocit z toho je. Ještě akorát Łpod a ten Unreal.“ „Jn.“ „Tak tedy, já se ještě podívám a uvidíme…“ Po 10ti minutách… „Takže ano, confirmed, jdeme na to, poslední bod je tohle a můžeme to spusti.“ „No, že bylo na čase. „To jo, si vemte, prázdniny v p*deli kvůli tomuhle.“ „To se stává a není to ničí vina, ok.“ „Už dost, lidi tohle číst nechtěj + si myslím, že to ještě ví málo lidí ne?“ „Zatraceně, tak ne, vlastně oni už to vědí si uvědomte. Stačilo by to tedy, začnem.“ „ZAČNEM!“

DÁMY A PÁNOVÉ PŘEDSTAVUJI VÁM ONO VELKÉ TAJEMSTVÍ – LORDHELL.CZ. TOHLE JE REVOLUCE A ANO DÁ SE TO ZA NÍ POVAŽOVAT, PROTOŽE V TOM JE HROZNĚ VELKÁ PRÁCE, PUSŤTE SI OSLAVNÝ REVOLUTION ŁPOD, KTERÝ NAJDETE VPRAVO V MENU A VRHNĚTE SE S POSLECHEM DO ČTENÍ.

Chci, aby tohle fakt byl ultráč, ale nakonec to nevím jistě, jak to dopadne, protože jsem tady toho už vlastně hodně vypsal + když si vzpomenete na tam ty obludnosti v červnu, tak si myslím, že to už nepřekoná nikdo, ale budu se to snažit roztahovat, co to dá.

Je jasné jaké bude téma ultráče, opening, info, co se dělo a tradičně se i zamyslíme nad něčím, příblížíme si, co nás čeká, zkrátka je toho hodně. Nejhorší asi je, že se mi řada věcí vytratí z hlavy.

Ale moment, určitě je řada z vás jistě ještě v šoku, někteří to věděli od začátku, někdo na to přišel náhodou, někomu to teď v posledních dnech došlo, to ale na věci nic nemění. Věřte tomu, nebo ne, ale tohle se dalo odhalit už od úplného začátku a pak jsem vlastně ani nechtěl, že jsem vlastně něco už o tom dříve psal. Všechno to začalo (musím si otevřít rozepsané poznámky za poslední dva měsíce :D) asi už 17.července, kdy bylo jasno. S filletzzem jsme už byly dohodnutí a já dokonce začal jako první! Zkrátka jsem si říkal, že už je rozhodně na čase, je to už levná záležitost a hlavně systém bloguje už absolutně nemůže vyhovovat a jak jsem to řekl na začátcích, ten kdo se chce odlišit, nebo to myslí s blogováním opravdu vážně, nemůže jinak než si koupit vlastní doménu, zajistit hosting a je to. S filletzzem se řešilo, kam teda zakotvíme a vybral se server Station.cz. Zatím jsem neměl doteď si na co stěžovat, dokonce jsem i testovně (:) psal na podporu a bylo mi velmi brzy zodpovězeno, cena je opravdu velice příznivá a je to výhodné a za celou dobu, co si tady s tim hraju jsem nezažil nějaký výpadek, nebo že by se mi to načítalo pomalu. Takže zatím si teda opravdu není na co stěžovat, nenechte se zmást tím, že to je nejlevnější hosting, nejlevnější věci nemusí být vždy šmejdem, nebo se to prokáže časem, ale já si myslím, že ne. Takže 17.července jsem řekl otci ať rovnou pošle peníze i na Station. Třetí den byl web aktivovaný a mohlo se začít s vervou do práce, kdybych já tehdy věděl, že to odnesou celé mé prázdniny, že si nic nezahraju, nedohraju, neskouknu skoro žádné filmy, seriály… Ztracené prázdniny, tak bych to možná i nakonec přehodnotil, ale teď už vím, že jsem rád, tak jak to je. Co se dá dělat, promarnil bych to určitě jinak. Jakmile byl web aktivovaný, tak opravdu vesměs každý den jsem se věnoval převádění příspěvků ze starého blogu (počkejte si :). S myšlenkou, že 1.srpna to spustím, ale ouha. Konec července a převedeno tak max. 300 příspěvků a to jsem převáděl opravdu aktivně, třeba i celý den. Realita je krutá a nakonec to tedy dopadlo na ty dva měsíce, teď se smějete, ale však já vám povím jaká je to legrace a jednoduchá práce, kór když se s tím budete s*át jako já :).

Také byl problém s designem, dlouho jsem vybíral, co si sem hodím a nakonec tedy padla volba na Mandigo, přemýšlel jsem, že sem hodím to, co už je jednou napsáno v nové sekci O webu, ale myslím si, že to nemá cenu a akorát tam odkážu, neboť se tam dozvíte o designu podrobněji a nejen to. První verze webu vypadala asi takhle:

Jenže zjistil jsem nemilou zprávu, že to nekoketuje s velkými monitory a to jsem zjistil, že třeba i takový problém jsem měl potom i s GameSpotem, kdy jsem najel na jejich stránku byli tam nějací hráči a taky půlka hlavy, takže jsem nakonec zvolil zkrátka barvu a vykašlal se na pozadí v podobě Natashy. I když se to nezdá, tak jsem se s designem i tak s přívětivostí Mandigo theme s*al 3 dny, abych to ještě několikrát překopal. Jak píšu v O webu, je skvělé, že je to přizpůsobivé. Už jsem si zvyknul i na to, že to mám na monitoru tak roztáhlé, holt je důležité, aby se to dalo číst i na velkých monitorech, sice jsou možnosti v prohlížeči, ale tak :). Poté jsem teda přidal levý sidebar, protože mi to zkrátka takhle vyhovuje lépe a líp vypadá, fakt nvm, jak bych to vyřešil s mangou. Za ty dva měsíce jsem si na to zvyknul a teď se mi to líbí a připomíná mi to pokoj a ani nvm proč xD, takže jukněte určitě do O webu a to bychom měli design.

Samozřejmě, že je blbost si myslet, že bych každý den převáděl, někdy jsem na to neměl náladu, apod. K tomu všem jsem nezahálel ani okolo, i když jenom pár věcí jsem kvůli tomuhle za prázky stihnul, dobré je, že jsem stíhal nahrávat Milevské, i když jsem je neuploadoval a dnes např. vzniknul již 34.díl! Když teda nevyšel 1. srpen, tak to dáme jako o olympiádu – 8.8., jenže už víte, jak to dopadlo. Zkrátka přituhovalo, příspěvky byly větší a větší, složitější a trvalo to dlouho. Takže 1.9. a nakonec jsem si řekl, že to snad hodím o Silvestra, nakonec tedy ne :).

A teď tedy k příspěvkům, ono si řekněte, že převod je pouze ctrl+c a ctrl+v, ale to je pěkný omyl a nikdo, kdo tohle převádění nezažil, tak nemůže o tom nic vědět, že to trvá dva měsíce a kolik to dá práce, ten, kdo to zkrátka nedělal, nemůže do toho mluvit, protože to je maso :). A vím, že řada lidí by s tím sekla :).

Tak třeba dneska kvůli tomuhle příspěvku jsem zažil probdělou noc, momentálně je 8:16 a já už jsem rozhodnutý, že spát nepůjdu.

Není převod příspěvků jako převod příspěvků. Zkuste si to třeba představit tak, že byste měli přečíst celý můj blog od začátku až do konce, netrvalo by vám to den, to si buďte jistí :). Můj převod spočíval v tom, že jsem zkopíroval příspěvek, upravil vložené obrázky, přizpůsobil novému designu, protože na starém blogu můžete u starších příspěvků vidět hodně enterů apod. Schválně si zkuste srovnat nějaký měsíc tady v archívu s těmi, co jsou na mém starém blogu a uvidíte, nebo aspoň budete mít menší představu. Ale tím to nekončilo, zašel jsem i tak daleko, že jsem příspěvky po sobě četl a upravoval, takže jsem i udělal takovou velkou korekci a TO U KAŽDÉHO POSTU! Víte, co to je? Nevěříte, tak si to tady od začátku projděte :). A to nemluvím o tom, že jsem musel upravovat i písmo metodou, že jsem v html překopírovával typy písma typem jiným. A později jsem, a to jsem dělal vlastně až do úplného převedení , musel měnit v html i velikost písma, protože ve small se to nedalo číst, zkrátka při kopírování mi bral i WP typ písma z bloguje a to není identické. Myslím, že se tady snad dokonce najdou nějaké příspěvky, u kterých jsem to ještě nechával, poté už ne a x-medium je noční můra! A hlavně u megapostů, ultramegapost úprava mi trvala 4 hodiny!!!! Protože jsem tam měnil x-small na x-medium asi 1000x. To je úprava postu a to není všechno, následovalo otagování všech těch příspěvků a to i SEO optimalizace pomocí pluginu, takže jsem vypisoval tagy znovu, společně o čem příspěvek je a nadpis. Poté ještě zařadit do příslušné rubriky a teprve publikovat!

Ano, je to má blbost, ale taky oceňte, že jsem to dělal i pro vás a vaše pohodlí a zkrátka s tou řadou příspěvků se přece nemůžete rozloučit! Takže teď už asi chápete, že to trvalo tak zatraceně dlouho. (mě rozbolel zub :(). Vedlo to i k tomu, že jsem se úplně dokonce i naštval na techniku a vsugeroval si, že mám vadné levé tlačítko u myši a úplně jsem z mé myši dostával husí kůži a nemohl jsem se jí dlouho dotýkat! Ale to jsem si jen vsugeroval, myš je pořád taková jaká je, i ostatní mi to potvrdili! Teď ke konci už mě to přešlo, ale bylo to hrozný a měl jsem sto chutí si koupit myš novou, nebo si vzít fotrovou kuličkovou! To všechno se mnou provedlo to převádění a to nemluvím o několik nocích, kdy jsem jenom a jenom převáděl a neuvědomoval si, že vlastně dělám jenom tohle a prázdniny utíkají. A teď, když je hotovo, tak mi teprve začínají prázdniny a zbývá mi týden :). Dokonce se mi z toho pos*ala i klávesnice, respektive písmeno „A“, ale najednou se zase dalo dohromady a opět je to v pořádku? Eh, nechápu.

Vesměs program byl takový, že jsem se ve 12 probudil, projel net, občas Milevské, převod příspěvků, 5 proti 5, Dr. House, občas nějaký filmek a zase převod do rána, téměř denně, vážně! Až na to, že jsem někdy vypadl z baráku na celý den na výlet a o čtvtky a v pondělí jsem chodil k dědovi a to nemluvím o zdržování strýcem šroťákem :). Ale zase nad tím moc přemýšlet se nevyplácí, vesměs jsem při tom i relaxoval, poslouchal Tlučhoře a pročetl si celý můj blog a zkontroloval své sliby, jsem vážně blogovací maniak, i když se to kvůli těm pauzám tak nezdá, ale zkuste si to tady všechno přečíst. Není možný, že bych vůbec dokázal napsat za celou dobu tolik, tolik textu. To by bylo na bibli! Děkuji filletzzovi, že mi práci také zpříjemňoval odkazy na UTube apod. Jinak bych se z toho zbláznil, ale teď ve finálních chvílích, jsem na to opravdu potřeboval klid, ale teď, když je hotovo se vše vrací do starých kolejí a já si můžu konečně pustit nový Prison Break (nerad to přiznávám, ale těším se xD, tři díly jsem neviděl? Stejně tak se těším i na třetí sezónu House).

Uvědomte si, že tohle není pouhé to, že by se změnila akorát zkrácená adresa a nic víc, tohle je revoluce. Tohle neznamená jenom to, že vám teď už jen stačí napsat lordhell.cz. Přechod na WordPress je velký skok a jsem šťastný, že jsem to konečně provedl a měl jsem to udělat už dávno, protože WP je geniální, má to skvěle funkční autosave, hrozně moc možností úprav, pluginů a vůbec je to uživatelsky přívětivé a dobře se s tím pracuje a zkrátka tohle je velký skok. Dále rubriky byly pozměněny, zpřehledněny, upraveny. Prostě tohle není jenom obyčejné zkrácení webové adresy.

Každý věděl, že nemůžu napsat začínám s blogem, tohle není můj styl, to už víte dávno z megáčů apod. Musel jsem to zkrátka mít veliký a já si myslím, že to i mega je, protože zkrátka ty dva měsíce v tom musí být vidět.

A vraťme se k tomu odhalování ještě, ty úplně nejbystřejší vědí, že jsem měl na blogu skrytou reklamu a upoutávku, o které jsem napsal i v příspěvku, takže se podívejte, co si ji nevšimli, bylo to skryté mezi reklamami dole na stránce – Je už mi jasné a vám taky, že tohle jsem potřeboval, potřeboval jsem tohle, co mi dodalo energii, protože dobře víte, že mě blogování omrzávalo, ale je to zpět – ten pocit, jako kdybych se zase vrátil do července roku 2005 a zase začínal blogovat, cítím, že mě to opět baví a pořádně mě to blogovácky nakoplo. Tohle je ono! Je to nový elixír, který byl nutný. Na druhou stranu mám i radost ze systému reklam a hlavně moc doufám, že bude návštěvnost aspoň časem taková jaká je teď na blogu. Samozřejmě, že už to není 400 návštěv denně, ale sotva 200. Ale zkrátka uvidíme, doufám, že ta SEO optimalizace bude platná a že pomůžou reklamy na mém starém blogu. Chtěl jsem i Adsense hodit do bloguje, ale to bych si to musel zaplatit :D, nevadí. Vím, proč návštěvnost poklesla, imho to není jenom tím, že bych byl neaktivní a zkrátka už to lidi omrzelo anebo vznikly nové a nové věci a zastínili mé odkazy v googlu, ale také tím, že bloguje už je zkrátka lehce out a ono možná vlastně ani není výhra tahle vlastní doména, ale to se prokáže časem a ono vlastně tady mluvím o tom, že to je kvůli reklamám, ale vesměs už to o návštěvnosti nebude.

Tohle bude jiný koncept, tady už o to zkrátka nepůjde, i tím pojetím zkrátka už tenhle blog na to nebude moc zaměřen, tak jako dříve. Jak říkám, to se ukáže časem.

Jinak vraťme se k reklamě, co jsem vám vše nasliboval a splnil jsem to? ANO! Práce byly ještě víc náročné než jsem si myslel, škoda, že to nebylo bráno jako nějaká brigáda a já bych za to dostal zaplaceno :D. I další bod platí, design nový tu je a systém WordPress také. Odhalení velkých projektů apod. Hodně vás ještě čeká, něco i neprozradím, ale vesměs na mysli jako tyto projekty bylo to, co máte v Nepřehlédněte. Satanic Asylum má být velký projekt, aneb jukněte tam. Zároveň i Milevští jsou teď více mainstream :D. Foreigners si nevšímejte, to je jenom takový na nic. Doufám, že si najdu čas i na slíbené dvě věci – Fan stránka o Clouserovi a Tlučhořovi (těším se na ofiko web, bylo by to pěkné začít oba stejně :D). Ale tady jde hlavně o to, jak na tom budu s časem. Nvm, jak to chodí na výšce a jak moc budu mít volného času. V době zkouškových rozhodně s projektama nepočítejte, to se uvidí. Ale nebylo by to o tom, že bych si na to nenašel čas úmyslně, to ne. Jak vidíte, chuť do blogování se mi vrátila, a tak tady o tomhle to není.

Důkazem pro vás může být i to, že už nejsou hry, seriály prim, ale právě blog! A ono vůbec je ujeté, rozjet 3 weby a stíhat se o ně starat, chci se vidět xD, ale tak za pokus to stálo. Uf, uf, tolik toho na jazyku a jak píšu, tak to i zapomínám. Pokračujeme v bodech v tom banneru :), několik postů denně, znáte mě. Ale fakt bych to chtěl, ale opět to bude o tom, jak moc budu free, příští týden by to mělo být ještě v pohodě :). Dalším bodem je uživatelská přívětivost a to taky platí a nejen pro vás, ale i pro mě. Design máte přizpůsobivý, všechno je přehledné, nemůžete si zkrátka na něco stěžovat :D.

Snadná orientace je tu také, máte tu FAQ, O webu, snad úplně všechno, takže ztratit se tu a něco tu nenajít je nesmyslné. Máte tu dobře funkční vyhledávač (zkoušel jsem jej :), rubriky jsou parádně všechny seřazené a všechno patří tam, kam má. A dostáváme se ke smazání zbytečných postů, ano i na ně došlo :), pro někoho bohužel xD. Vzpomenu si na staré časy, ale tady na novém to nemá co dělat.

Ale nebylo to vesměs nic moc radikálního, na bloguje si myslím, že počet příspěvků byl nějak kolem 1300. A tady, co jsem si zaznamenal, tak máme bilanci takovouto:

1,027 příspěvků, 3 stránky, 80 rubrik a 1,066 štítků. Dále celkem 73 komentářů, 4 schváleny, 69 spamů a 147 zablogoval SpamFree.

Ono asi takhle, já jsem vesměs převedl totálně všechno až na ty trapné kraviny na začátku blogování a ty snad vzali těch 200 i, tam ten zbytek to jsou věci, které se vesměs týkaly jenom bloguje, jako, že jsem tam psal o vzhledu, že se brzy vrátím apod. Ty začátky na bloguje budou pořád :), nj nechám to tam a samozřejmě se budu starat i o to, aby mi blog nesmázli, to by byla věčná škoda. Vidíte, jak jsem byl čilý i co se týče otagování? :)

A jen tak mimochodem, podívejte se, co nám vyšlo jako 1000. post :).

A další věc u některých postů, není jich moc a nezaznamenával jsem je. Jediná možnost, jak na to, je si projet celý tento blog od počátku, příjemnou zábavu :). Protože jsem dokonce dělal i věc zvanou UPDATE, kterou jsem dal do některých příspěvků, jen tam, kde měla smysl. Kde jsem doplnil nějaké nynější postřehy a jak to dopadlo apod. Zároveň pokud budete dobře hledat, dozvíte se i věci, na které jsem vám nedal odpověď. Ale kdo by do toho šel, že :). Ono vůbec nikdo v archívech samozřejmě z pravidelných čtenářů a nových moc pátrat nebude. Ale možná se i pobavíte, takže pokud budete mít měsíc na nic, přečtěte si blog od počátku :).

A zase se vraťme ke slibům v banneru, větší volnost u postů… Tím myslím i to, že si tu zkrátka můžu psát a dělat téměř, co chci :). Zároveň se trošku změní koncepce apod. Dalším bodem je ultramegapost… no víte co? My ho asi dáme a jinak je jasné, že dneska jsem dal NONSTOPA a nespal jsem a na ty dvě hodiny to nemá cenu :). Zatím nám WP naměřil 2884 slov, ten megaultráč měl nějak k 7000 :). Dalším bodem je doplnění dávných slibů, ano i na to dojde! A víte co, ono jich zase tolik moc nebylo, až jsem se divil a asi tím nejočekávanějším je asi ten WoW megapost, co? Ale i s tím už je připravený plán! Další pomlčkou je, že si tu najde každý, co se mu líbí. To také asi víc časem, ale už teď tu najdete věci od komixů po recenzi na péčko :). A závěrečná věta je super – „Nemusí to vyjít, může to vyjít, jen vyvolení budou vědět co a jak, příjde to znenadání, nečekejte nějaké podrobnější odhalení nebo upřesnění data. Vyčkávejte…“

A vyšlo to, vy jste vyčkávali, ale také poněkud s větším zpožděním, ale už naštěstí víte proč. Doufám, že není ten ultráč tak moc chaotický, ale to víte, píšu ho ve spěchu, protože už to chci zatraceně spustit. Nejlepším na tom všem asi stejně bude to zpřehlednění v rubrikách :).

RUBRIKY

Pojďme si rozebrat tedy trochu ty rubriky, hlavně novinky. Takže Co se paří? – Jasnačka, tady píšu o hrách, klasika jako u starého blogu, ale i tak dostala nějakou tu živou vodu. Rubrika 3x s... je nová novinka. A co to znamená? Podívejte se a dojde vám to :), vesměs je to taková věc, že někdy hodím ze hry 3 screenshoty a upnu je jako příspěvek, někdy si neodpustím i nějaká slova a vesměs mi ta rubrika přišla vhod, protože jsem nevěděl do jaké sekce mám ty screenshoty házet 😀 a napadlo mě to, když jsem viděl ty 3 screenshoty u Godfathera :). Pak tu máme novinku – Dohráno, sem budu házet prostě info o hrách, co jsem dohrál – většinou nějaké závěrečné titulky a někdy i nějaké info. A tamto je jasné. O DES se také už nemusím moc zmiňovat, to už je zaběhlá věc :), stejně tak Filmy z bedny, které vznikly už na starém blogu a těším se až do toho zase budu psát nějaké tipy, třeba dneska jsem skouknol Protivný, sprostý holky a Mizerové dvojku a taky jsem se teda i díky tomu nevyspal :D.

Herní magazíny je sekce, kam budu psát info o nově vyšlých časopisech, ale podíváme se i na stará čísla, které jsem přes prázdniny začal číst, nedávno jsem dočetl Score 73 a teď dočítám Level 12/98 :), snad o tom něco písnu, nebo hlavně to chci zase obnovit. Life se nám taky trochu rozvětlilo a to na megaposty, kam patří takovéhle obludnosti jako je třeba teď tohle, Reports – sem patří věci jako info ze Žatecké Dočesné apod. Vesměs někdy se i vše hodí do megapostu :). Today se nemění.

ŁORDHEŁŁ & MeGaBiTe překlady – tady se musím trošku zastydět, zase jsme nic kua nepřeložili a je to moje vina, ale zkrátka bylo tohle pro mě důležitější a nemohl jsem opravdu stíhat všechno. Jo teď jsem si vzpomněl, kvůli mlžení jsem počítal s tím, že v průběhu převádění příspěvků, budu také i zároveň na starý blog postovat nové příspěvky, to taky chvíli fungovalo, ale pak jsem si uvědomil, že se to nedá :). Jo a k týh… mmnt ještě :D. Jak jsem tam hodil šrota, tak jste si klidně pak mohli myslet, že to je definitivní konec, kór když jsem v srpnu skoro nic nepostnul a pak to šílené video na začátku září XD. Jn, ale to nebyl tak moc můj účel, nějak to tak vyšlo. A měli bychom taky vynechaný srpen v archívu :). A teď už konečně k té sekci, najdete tu zkrátka naše projekty, které jsme překládali – recenze a info, kde stahovat.

ŁPod jasné, Music – sem budu házet hudební videa a zkrátka věci, které souvisí s hudbou, ale nejsou to recenze.

NA ŠROT je jeden velký projekt, na kterém se podílím se strýcem a v lednu vznikne i film na DVD XD, videa sem budu uploadovat, ale nvm, jak to budu stíhat. Vezměte si, že z toho dělám i videoklipy a zároveň musím ty videa sestříhat a zmenšit velikost, aby to UTube pobralo, protože teď se točí i hodinová videa! Ale ty hlášky stojí za to, třeba naposled, jak tam hodil ptáka na pult :), to se musí vidět a slyšet. Budeme se snažit, ani nevíte, kolik s tím máme se strýcem práce xD. Šroťák je borec, vesměs to je vždycky na pět hodin ve čtvrtek, když jsem u dědy.

I Nezařazené se sem hodí, najdete tam překvapení, které se taky rozjede xD. Ostatní nahrazuje rubriku Okolo a patří tam všechno, co se nedá zařadit do vytvořených rubrik. Upozorňuji, že se ještě nějaké rubriky vytvoří a že tohle není finále, protože novinky budou! Srandičky je novinka, to je hlavně kvůli filletzzovi, protože ty odkazy, co mi hází, to si člověk nemůže nechat pro sebe :D. 9:15, hmm… asi roztáhnu žaluzie a půjdu na WC, fakt jsem nespal, wow! A nejsem unavený, to je asi pořád ta euforie, jako kdyby měli být Vánoce, protože je Launch :D.

Recenze – Anime – jasný, ono vůbec všechny ty recenze a o Classic ED taky už víte dávno z ultráčů. Jinak Příkopy asi už nedorecenzuju a stejně tak asi i Vanished. Jinak jsem se zamiloval do House, kua tak skvělý seriál a já ho opomíjel xD. Chtěl jsem psát recky, respektive shrnutí sezóny 1. a 2., které jsem viděl, ale bohužel jsem si nepsal poznámky :(. Ale třetí sezónu recenzovat určitě budu, protože na House prostě musím a na 4. sezónu teda koukám, i když mi uniká, co je kua s týmem, jo a píšu si poznámky do recenzí :P, takže budou ;). JO A SLIBUJI, ŽE BUDU PSÁT RECENZE NA NOVOU SEZÓNU PRISON BREAK, teda jestli mě to nenase*e, jo a další věc k PB – než se vrhnu na recenze, tak ještě si dáme jedno rozhořčené téma sepsané před dlouhou dobou :). Těšte se.

Tajná rubrika – jen pro registrované :P, ale když tam juknete na tagy, tak máte jasno :). Další novinkou je Téma, sem rozepíšu třeba témata z Łpodů apod. Wallpaper & videa měsíce taky jasné, akorát si myslím, že už nedoplníme vynechané měsíce a začneme zkrátka říjnem.

Pojďme si zhodnotit blogování a rozloučit se s bloguje, minutu ticha, prosím :(.

Všechno tedy začalo v roce 2005 v červenci, kdy jsem to viděl u Tom.x-e, myslel jsem si, že to bude na mě moc složité, ale zkusil jsem to. Na začátku jsem jen tápal a ještě jsem byl malý xD. Nevěděl jsem, co se z toho vůbec vyvine a tady máte výsledek – je to až mánie, neuvěřitelná posedlost a zároveň nesmyslnost – je to droga a na blogování si dejte velký pozor! Protože to je droga a neodtrhnete se od toho, nejde to. Viz já, kolik života jsem promarnil tím, že bloguju – píšu si svůj web? Neuvěřitelný, nejhorší ale na tom je, že mě to nesmírně baví a jsem fakt zjetej tím 😀 a bez blogu už nemůžu být, ano chtěl jsem skončit, ale každý dobře ví, že já nejsem ten, co to udělá. Ne, že by to třeba nikdo nečetl apod. Ale zkrátka proto, že nemůžu! 😀 Vážně to nejde. A to nejde o to psát denně, stejně vás to pak po čase samo donutí něco napsat, abyste se ukojily xD. Začátky blogování byly stupidní, to je jasné, nesmyslné bláboly, ale tak každý nějak začíná, ve své podstatě je to vlastně zábavné, vtipné, zjeté :). Taky jsem si zažil několik období. A nejvíce jsem blogoval snad v únoru, nebo v lednu, teď nvm jestli 2006, nebo 2007, to je jedno. Taky se i lišilo to, o čem jsem psal.

Jednu chvíli to byla hlavně manga, já si uvědomil dávno, že je důležité taky ty posty obměňovat. Pak to zase byly teď ke konci května a ke konci roku 2007 hlavně todaye, ty byly téměř denně a sice mám tuhle sekci rád a chybí mi u blogů, ale nic se nemá přehánět :). Taky si vzpomínám, že jeden měsíc patřil Falloutu, to přišla ta první velká krize, kdy mě to přestalo bavit. Bylo opravdu zajímavé se podívat na to, jak jsem psal a co. Nezapomenu ani na apríl, že končím – povedl se! A to tak, že jsem nachytal i já, viz můj afekt kvůli návštěvnosti xD. Taky nezapomenu na ty shrnovací posty a předsevzetí, vánoční megaposty, první megáč, který náhodou se objevil už snad i v roce 2005. Rofl, fakt za chvíli to budou 4 roky :D.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Systém bloguje mi toho hodně dal a nemůžu na něho kydat špínu a možná je to i trochu škoda, že odcházím, ale zkrátka je čas a zkrátka se musí rozlišit zrno od plev. Vážně ale budou vzpomínky jen v dobrém. Také jsem jeden z těch, co tam vydrželi celou dobu. Většina mých kamarádů vystřídala několik blogů, přechod na WP, ale já se nedal a zůstal jsem až do konce a nelituju toho. Ten systém měl své výhody a nevýhody a byly to dobré vzpomínky, hlavně jsem se divil, že bloguje má dobré SEO, nebo jak se tomu říká, protože jsem se divil, kolikrát jsem narazil ve škole při hodině ITE na svůj blog při hledání nějakých klíčových slov, to třeba taky mělo vliv na návštěvnost, nebo jsem to zkrátka chytil, určitě to není tím, že bych byl dobrý blogger, to si nemyslím. A ta sladká soví sezóna! 😀

Taky jsem hrozně rád za to a těší mě to, že jsem byl pro někoho i inspirací a výzvou k tomu, aby si založili blog. Ono v každém něco je, co se týče blogování! Každý člověk je jedinečný, já vím, že každý by blogovat nemohl a ani by to nebylo ke čtení, ale zkrátka každý člověk má co říct a blog je dobrá věc. Blogy se nesmírně rozšířily a to je dobře, ano je to vážně droga :). Zkrátka lidi by měli mít vůli psát, ono vám to může totiž opravdu něco dát tohle blogování a je opravdu zajímavé číst názory druhých, vědět, jak někdo žije a zkrátka blogování je skvělá věc. A třeba mě baví číst ostatní názory apod. Bohužel v poslední době ty nejlepší blogy skončily, nebo zjely a to je docela smůla, protože v některých opravdu něco bylo, potenciál. Nejvíc jsem rád, že se filletzz místo zabalení, rozhodl jít na vlastní hosting. Aspoň něco se bude číst :).

Chtěl jsem rozjet takový projekt – blogovací elity, ale na to je brzo a není k tomu dostatek lidí, ale možná časem. Šlo o to, že bych chtěl napsat vždy o nějakém blogu názor a doporučit ho ostatním a ostatní by zase doporučili něco mně a zkrátka ono je to složitější.

Ale aspoň tak bych chtěl tímto aspoň někoho vyzvat, aby mi poradil nějaké nové blogy, které jsou aktivní a čtivé anebo ať mi dá vědět o svém blogu. Já vím, že se najde hodně kvalitních blogů, ale zkrátka se o nich neví a to je chyba. Protože s*ačky z blog.cz o TH, to má miliónovou návštěvnost, nesmysl. Ale všiml jsem si, že nějak seznam to vyhledává pořád, ostatní vyhledávače tak moc ne. Škoda, že ty nejlepší blogy jsou tak zapadlé, ale aspoň o to více se cení.

Zpět k bloguje, s bloguje jsem se naučil nějaké základy html a aspoň vím, jaký kód je pro obrázek apod. Ale to jsem se naučil i něco z ITE :). Nezapomenu ani na ty nadávky, kdy jsem se překlikl při psaní, na nefunkční autosave, a tak podobně. Ale to jsou i teď už jen veselé příhody, díky bloguje jsem také objevil nespočet blogovacích talentů a hafo skvělých lidiček :). A tohle je tedy už definitivní sbohem systému bloguje, tak zase někdy v příštím životě! :)

A teď už pojďme trochu jinam a to k tomu, jak jsem trávil prázdniny, tedy today se vrací, rozhodně nečekejte, že bych vám popsal všech 100 dnů nebo kolik :D. Mělo se jednat o mé nejdelší prázdniny v životě – 4 měsíce a výsledek je takový, že je pociťuji jako ty nejkratší prázdniny v mém životě a není to jenom kvůli blogu :). Ale jako vždy musím říct, že jsem si skutečně odpočinul, hodně jsem se vyspal, ale do školy se opravdu netěším :). A co jsem stihnul a udělal? Vesměs opravdu nic, ale pár maličkostí se najde, kromě tedy tohohle projektu, jsem skoukl všechny Score Live, Level TV. Viděl jsem 2 sezóny House a to se počítá. Stvořil obludnosti jménem utlramegapost na 2 části :). Ono vlastně i těch filmů jsem viděl dost, hlavně v bedně. Asi nejhorší, co jsem moc nevyužil jsou počítačové hry, asi je to fakt zlý, dřív jsem hrál denně a dneska sotva jednou za měsíc… Stárneme, stárneme :D. Začátek prázdnin, jak víte, jsem strávil na Slapech.  Vlastně dohrál jsem aspoň ten Broken Sword 3 a dostal se do slušné půlky v Planescape Torment, které bych chtěl dohrát, dost jsem si pohrál i v Sacred a hnul se po letech v Tomb Raider 2, jn kdybych měl možná nový stroj, tak by to bylo lepší, uvidíme, jak to bude s financema, ale teď mi má přijít pojistka a druhá mi nějak taky končí, ale to se asi zase vrazí do školy no, nevadí :). Škoda, že jsem nedohrál třeba Silent Hill 3, tam by se chtělo vrátit, vždyť přece víte, že v těch těžších dobách se stěhuju do Silent Hill :). Ale vesměs vše opravdu přehluší ten blog a práce na blogu, vyplatilo se to, protože ten pocit z dobře odvedené práce vážně stojí za to.  Pak už to byly maličkosit jako zmiňované nahrávání Rodiny Milevských. 5x, 6x jsem jel i s fotříkem šichtu a hlavně noční,  v noci je to pěkný, ale je to o strach, kór v tý Praze, když tam nemají ani světlo u těch lékáren.

Výletů nebylo zase tak moc, ale třeba na cestu s otcem do hospody nezapomenu, aneb filletzz ví – „Jel jsem na kole a ono spadlo“ :). Pak jsme byli v Nelahozevsi, jako každý rok v zoo, po půl roce jsme byli i opět u Luďka, v Žatci na Dočesné a dál už nvm. Ještě by mě mělo čekat příští týden Mělnické vinobraní a pak už do školy. Tady máte i nějaké fotky.

OKOŘ | V zoo | U Luďka | Házmburk | Náš kocour | Pepča

Něco rozvedu i trošku více, tak třeba datum 31.08. se řadí do dalších blackout datumů, které nemám rád, tak jako třeba 23.12. :).

[wpyt_profile2]ciPMnf1zjVQ[/wpyt_profile2]

S tím souvisí také toto video :). Ale od začátku. Vidět se po půl roce se holt musí řádně oslavit. Bylo hrozně moc chodů a hrozné kombinace, že byste zvraceli i bez pomoci alkoholu, ale samozřejmě alkohol taky pomáhá… err nic před čtením tak 3 hodiny nejezte :). Dopadl jsem jako strýc Martin. Začalo to chlebem s paštikou, poté kachna s knedlíkem, pauza – jogurt, vlašák s lososem a to už jsem měl dost a to jsem ještě vochutnával ke konci nějakej zeleninovej guláš áááá. Ale naštěstí jen ochutnal, nevzal jsem si ho. Byla to rozhodně sranda, ale jen do té doby než jsme dojeli domů :). Kecalo se, jedlo se, pilo se. Největší srandu nám zaručil Luďkův osmdesátiletý otec, který si dal dvě skleničky burčáku, pivo a byl na šrot :D, začal mlít kraviny a musel jít chudák spát, jenže nějak k večeru jsem ho ještě vytáhl zpět do pokoje a snad jsem si s ním i tykal xD. To už si tolik nepamatuju. Měl jsem taky ten burčák a byl vážně hnusnej, pak jsem měl silné víno, asi 5 piv, ale pořád mi nic nebylo, jen již brzy začala veselá nálada, večer se to tam právě rozjelo a to máte tady na videu. A kdo to jako jsou xD, vpravo jsem já tančící s plyšákem a vlevo Luděk s kočičím barákem na hlavě a nvm, kdo mu ho tam dal xD, asi já. Sice se nahrála jen takováhle smyčka, ale udělalo se z toho psychedelic video a já z něj nemůžu xD. Je to takový surrealismus :D. Pak pro nás přijede děda, nasednu do auta a je to tu – blackout. A pak už se jen probouzím na podlaze, umírám, málem jsem se udusil zvratkama! Ležím ve zvratkách a stále bádám, kde to jsem, dle oken usuzuji, že jsem asi ve svém pokoji. Sbírám všechny své síly a rozsvěcuji světlo, což jsem neměl dělat. Nejíte teda nic? Bylo to zvláštní kolem žlutá voda, říkám tolik jsem toho snad nikdy nevyblil xD a to ještě jsem fakt málem mohl i umřít! Koukám vedle postele a tam vlašák s lososem :) XD i na nočním stolku a kolem na zemi. Teď si uvědomuju, jak to asi bylo. Probudil jsem se asi ve tři hodiny a šlo to ven a instinktivně, abych v tom neležel jsem se přesunul na podlahu asi, byl jsem blackout zkrátka :D. Rychle jsem musel jednat, bylo mi děsně zle, ale dokázal jsem se převlíct, umýt tvář a uklidit část zvratků, donést si kýbl a převlíknout postel, otevřít dokořán okno, tohle všechno jsem dokázal! A ráno to bylo nejhorší. Z postele jsem vylezl ale až ke třetí hodině, nejdřív jsem musel vědět, že je vše opravdu ok a musel jsem nadýchat hodně vzduchu, nakonec v pohodě a sodovka a suchý rohlík. Vykoupal jsem se a sám jsem dokázal uklidit svou spoušť! A to i pomoct s vypráním :). Pak slepičí polévka a to jsem nečekal, že Luděk příjde k nám na návštěvu s dortem! Ještěže jsem byl už v pohodě a dokonce jsem zvládl i cestu na kole pěknou dálku! Takže další špatné datum :).

Další týden následovala Dočesná v Žatci, ale letos nejhorší za všechny ty roky, co jsem tam byl. Piv málo, ani neměli Poutníka, sice vstup zadarmo, ale je to pak i znát. Málo lidí i a ráno to bylo nejlepší, České dráhy rulez. Zkrátka tolik lidí, že jo, kvůli Dočesný jede vlakem a ona je zrovna výluka a vyšlou jen dva autobusy xD, nejlepší sledovat ty nas*aný lidi, některý vůbec neměli šanci se do autobusu dostat, stálo to i na hlavách, ale my jsme chytli sezení :). Zpátky už to bylo lepší, protože jelo mnohem míň lidí než ráno, i tak ale demence, to nemůžou poslat 3 autobusy, když je Dočesná. Ještě to jelo hrozně a cesta trvala asi tři hodiny, spal jsem na to asi 3 hodiny, protože jsem převáděl :). V Žatci jsme asi byly v deset, zase ta stejná hrozná skupina na hlavním pódiu, uteklo to hrozně rychle, 2x obejít náměstí, dát si jeden gyros a domů. Nějak to uteklo a zkrátka to stálo za nic a to my ještě dvě piva vyklouzly a vylily se xD, ale to nebylo z ožrání, protože ani nebyla možnost. Takhle jsem střevil i doma, takže zkrátka mi nějak všechno vyklouzávalo z ruky :D. Měl jsem teda asi 6 piv a to jsem ještě 2 vylil celý skoro xD a burčák na ochutnání, k tomu ta hrozná komunita. Jeden se mi tam ptal jestli mám papírky rofl. Taky se tam konala Miss – trapárna nejtrapnější, tři holky a to ještě nic moc a oblečený, nesmysl. Nikdo ani u jeviště nebyl a neplácal, nvm, jak to bylo večer, ale odpoledne teda ubohý. Letos nejhorší no a pak domů, jsem zvědavej teda jak dopadne Mělník, jestli to bude to samý, tak to teda bude hezký. Jediný co stálo za to, že jsme tam potkali celebritu – Davida Ratha, ano, ten co dostal facku od Macka, bavil se hlavně s fotrem a dostali jsme autogram a to se nám ještě nutil, jo to je celebrita xD.

O škole

Někdo si podle mě hraje s časem, protože takhle ten čas mi snad ještě neutíkal a to vážně není možný a určitě v tom nejsem sám. Probudíte se a jdete si zase lehnout, uteklo to strašně rychle, si říkám, že nakonec by bylo lepší ty prázdniny mít kratší, protože čím více jste doma, tím to bude horší ten prvotní šok :D. Takže již za týden nastupuju na výšku v Kladně. Nejdřív jsem si říkal, že to je pěkně na ho*no, ale je lepší na to nemyslet, žít přítomností a zkusit se tam i těšit, bude to tak i lepší. Jsem si říkal tenkrát v Łpodu kolik mám času a podívejte se. V pondělí se jdu zapsat, tedy snad jenom se podepsat a domů a pak 22.09. už nastupuju a 24.09. mám imatrikulaci xD. Výhoda je, že tam budu mít spolužačku ze základky no a to je fakt velká výhoda, protože sám by to bylo ještě horší, tak zkrátka uvidíme. K tomu všemu by tam měl jít i další spolužák ze základky, s kterým bych se radši moc dávat dohromady neměl, protože zjedu asi. Bysme šli do hospody a konec, ale tak jako uvidíme. Vůbec si to zatím nedokážu představit, jsem zvědav, jak na tom budu s časem, představuju si to tak, že nebudu dělat nic a o zkouškový se pose*u. Vůbec nvm, jak to na takový výšce chodí, píšou se písemky, dělá se tam něco než je zkouškový? xD Asi jn, ale řikám nvm, proto bych byl vděčný, kdyby mi dal nějaký vysokoškolák nějaké echo :). Všude se píše, jak to je volný a že budu mít hodně času a že to je nejlepší období v životě, eh? Vůbec uvidíme, jaký tam budou hovádka a jestli vůbec zvládnu první semestr. Držte mi palce, dejte mi echo a rozhodně se těště na mé psychoanalýzy, to se klidně můžete vsadit, že vám sem budu psát o vejšce :). Škoda, že to volníčko končí no, už jsem si moc zvyknul xD. Nejlepší by bylo jít do druháku, takhle když jde člověk do novýho prostředí, to je vždycky nejhorší. Pak už ví do čeho asi tak jde. A taky Kladno, to je hodně velká změna prostředí oproti Slanému, tam to žije a je to víc podobný třeba Praze :). Hlavně nezjet, hlavně nezjet! 😀 Dále je pohoda, že už nemusím ráno utíkat do druhý vesnice. Zastávka je pár metrů od baráku a tam přejdu jenom most a jsem tam. A hlavně budu mít pořád společnost :), teda doufám. Jenom vidím ten harmonogram a je mi zle xD. Zimní semestr mám od 22.9. do 19.12., pak tam jsou taky nějaký předtermíny nebo wtf? A od pátýho zkouškový, ale tak pořád bych měl být v pohodě do toho ledna, bude hůř :). Jsem zvědavej, jak se zaběhnu, jakej teda bude ten „volnej režim“ a jestli dám 1. semestr, když tak 19 litrů v hajzlu no, co to je xD.

Francí RIP

Ve středu dědovi chcíp kohout, chudák :(, vydržel snad 10 let, respektive přežil i babču a fakt ten nejhodnější kohout ever, je ho škoda no. Ale už byl na tom fakt špatně a aspoň už se nemusí trápit a dožil se fakt úctyhodného věku. Ať tě Satan provází. Jinak trochu černýho humoru, strejc si z něj dělal p*del a z těch keců jsem se musel prostě smát, ležel v ohništi a prej – Už se připravuje na odlet, na kremaci, už se to blíží, rofl no :), mg.

Bonusy, člověk příjde na zajímavé věci, když si projíždí ten blog :).

(ŁORDH3ŁŁ – Mail – WWW) Vloženo 10.02.2007, 22:23:32

Na wordpress se mi nechce, prostě jsem už nějak pokrevně spojen s bloguje xD a taky mi může poklesnout návštěvnost :) a člověk je zvyklý na systém, který má v sobě bloguje zabudovaný, řikám uvidíme.

Loga a soutěž!

A další věci, vzpomínáte si na stará loga z bloguje? Tady je máte snad vesměs všechny, ty začáteční chybějí, říkám nejsem žádný logo creator a některý se fakt nepovedly, ale některý se mi i docela i líbili. Ono je to těžký upravovat v tom malování no :D, někdy musí pomoci i Zoner xD, jinak počítejte s tím, že loga budou okupovat hlavně kočičky jako v todayích :). ZVOLTE NEJHEZČÍ LOGO! 😀

A víte co, mám pro vás návrh a nebude to zadarmo. Něco mě napadlo. A odměn je za to možná až moc, stačilo by vám určitě třeba i to, že by VAŠE logo bylo jako hlavní na tomto blogu :).

Udělej logo tohoto webu, které bude umístěno tady po celý měsíc! + k tomu, že tu logo bude viset, bude vám ještě  automaticky nabídnuta možnost registrace, možnost zvolit si 3 songy do příští DES, link na tajný balíček, linky na DES s předstihem, speciální rank při registraci na fórech Satanic Asylum & Rodina Milevských a to se vyplatí :).

O novém Satanic Gear :)

Taky jsem měl narozeniny, a tak jsem si i něco nadělil zase z Nosferatu, tak vám sem hodím alespoň fotku, škoda, že nejsou na to peníze, koupil bych si toho tam fakt hodně :). Fotku kříže už nemám, respektive na webu už není, stál 666,– a je černostříbrný, pěkný :). Tričko tam je, ale je vyprodané :).

A jdeme na popis projektů a novinek a co teda dál

Převod příspěvků ale byla jen pouhá polovina, to hlavní samozřejmě byly novinky a další revoluční věci. Na to došlo teprve až po 9. září a vemte si, že jsem to za ty 4 dny stihl a fakt v perfektním čase, myslel jsem si, že to bude trvat déle. A to jsem byl skoro pořád pryč. Stejně jsem podle svých představ stihl všechno a tohle je největší megalaunch blogu v dějinách blogů, nebo ne? 😀 Ale chtěl jsem sice ještě udělat fórum na SA a u Milevských, doplnit díly u Milevských, udělat u SA FAQ a O webu, ale to by zase pozdrželo launch minimálně o den a není problém to udělat potom, že? Po 9.9. jsem začal dolaďovat detaily jako úprava pluginů a hlavně se tu vyrojily spamy, největší práci dalo vypracování stránek – FAQ, O webu a O mně. A tady už se to pak vesměs týkalo jen DES a Łpodu a samozřejmě megapostu. Musel jsem se vrhnout na to , zprovoznit mé ostatní projekty a to dalo fakt dost práce, hlavně tedy Rodina Milevských.

Rodina Milevských ofik

Musel jsem opět doladit design, příspěvky, uploadnout nějaké nové příspěvky, přidat nové věci a tam je to taky řádná revoluce, tady opět nemá cenu se dál rozepisovat, přečtěte si to tam, ale tam je to taky pěkně revoluční a nemyslete si, že to bylo hotové za minutu! A to nemluvím o maličkostech i jako je třeba favicona.

Satanic Asylum

Tak tady toho mělo být také více, ale můžu být rád, že jsem to zprovoznil a hrozně se mi líbí logo, paráda prostě :D. Doufám, že nebudu Satanic Asylum opomínat a občas tam něco písnu, byla by to bomba, to logo!!! 😀

A naposled Foreigners (aneb ŁORDHEŁŁ v eng)

Tady jsem si s tím pohrál velice rychle, protože se s tím nechci moc s*át, stejně je to na nic a stejně je to jen pro otroky mých torrentů, kterým nejdou stáhnout :D. Někdy v budoucnosti si s tím třeba víc pohraju a budu, co psát tady, tak tam v angličtině :D. Aspoň něco.

A nebojte snad časem tedy dojde i na Tlučhořovi a Clousera ;).

Jinak ono to mohlo nakonec klapnout docela v té době, jak to začalo. Jenže, jak víte, tak ve čtvrtek chodím k dědovi a odpoledne jsem ani už nvm s čím se s*al a pak už těžko do deseti minut něco uděláte, sice jsem snad dělal i něco v noci, ale to se nedá stihnout. Včera to zase bylo všechno pos*aný, jsem se mohl i vyspat, i když teď mám asi nespavost a ještě blogovací infekci :D. Nahrával jsem Milevský a ani jsem nestihl donahrát, přišel strýc s foťákem, pak zase k němu zprovoznit nějaký dvd a doma v 6. Ale pak dávali Lohan a Mizery a já skončil u televize do jedný a pak to znáte, nespal jsem a teď tady dodělávám tohle :).

A ještě se neblížíme, tak úplně ke konci :), i když ve své podstatě ano, už bude finále, tak tedy nakonec těch 10 000 slov asi nedáme, ale i tak to bude slušný ultramegapost :). Snad to WP pobere, každopádně, kdybych sem hodil věci z O webu a FAQ, tak by to dalo s přehledem i přes 10 000. Těším se až si dám ten Prison Break :D. Počítejte ale rozhodně s tím, že dnes už vás nechám s blogováním na pokoji, protože opravdu máte co číst, kdyžtak dejte archív 😉 😉 😉 XD.

Dárky tedy víte, máte tu dvě DES, Łpod, a tady ještě dva bonusový klipy se šrotem v premiéře.

[wpyt_profile2]kHS7-k5Pl7Q[/wpyt_profile2]

[wpyt_profile2]-HRJDEuwRs8[/wpyt_profile2]

Dále soundtrack k Unreal, info máte na Foreigners.

Závěr? Ne, START!

TAKŽE DĚKUJI VÁM VŠEM ZA POZORNOST, STÁLÝM ČTENÁŘŮM ZA STÁLOU NÁVŠTĚNOST, DOUFÁM, ŽE SE TO ROZJEDE VE VELKÉM. JE TO NOVÝ ZAČÁTEK, PŘESTAŇME SE OHLÍŽET DO MINULOSTI. ÚPLNĚ KAŠLEME NA NÁVŠTĚVNOST, PŘÍJDOU NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI, ZAČÍNÁME OD TOTÁLNÍ NULY.

DÁLE DĚKUJI FILLETZZOVI, ŽE SE VRHL DO SVÉHO VLASTNÍHO TAKÉ A PŘEJU HODNĚ ÚSPĚCHŮ, ČTENÁŘŮ A HLAVNĚ CHUTI DO BLOGOVÁNÍ.

SICE ŘÍKÁM, JAKÁ JE TO REVOLUCE, JAK SE VŠECHNO ZMĚNÍ, JINÉ KONCEPTY POSTŮ, VŠECHNO V NOVÉM, ALE NEMUSÍTE SE ZASE TAK MOC OBÁVAT. STYL PSANÍ SE NEZMĚNÍ, POŘÁD TO BUDE TEN STEJNÝ ŁORDHEŁŁ, JEN JSME ZKRÁTKA VE SVÉM. KAŽDOPÁDNĚ NOVINEK NEODHALENÝCH JEŠTĚ PÁR BUDE, HLAVNÍ JE, ŽE BLOGOVACÍ CHUŤ JE ZPÁTKY.

DOUFÁM, ŽE SE VÁM MEGAPOST LÍBIL, ŽE SE VÁM TO BUDE LÍBIT A TOHLE JE PROZATÍM VŠE… REVOLUTION ZAČÍNÁ, JDEME TO SPUSTIT :), JDEME SE ROZLOUČIT S LORDHELL.BLOGUJE.

END… RELOADING