Takže ano, zítra razím do školy a už ne jenom ten den jako na zápis, ale napořád, dokud to tedy budu zvládat. Netěším se vůbec a jsem tedy na „nový život“ zvědavý, rozhodně to už nebude jako na střední, nebo na základce. Aspoň, že tam znám těch pár lidí :). Také jsem zvědavý na předměty, vyučující a vůbec tak nějak na všechno. Jak se udržím, vydržím a nvm co ještě „žím“. Škoda, fakt jsem si na to volno zvykl, ale víte co, já toho možná budu stíhat ještě více než o prázdniny, aneb víte, jak to je 😀 a je to zvláštní, protože zkrátka budu opravdu víc ten čas využívat. Jinak aspoň, že budu mít volno čtvrtek, sobota, neděle – teda taky se to může pos*at, že jo :).

Zítra by to nemuselo být tak hrozné, s největší pravděpodobností to bude vypadat tak, že v 9 vstanu, v deset odjedu busem do Kladna. Přežiju dvě hodiny podnikové ekonomiky, následují dvě hodiny volna a dvě hodiny matiky :( – nejhorší a to ještě cvičení xD. V úterý mám přednášky z matiky. Pak by měly být základy informatiky (to snad bude hodně pohodová hodina), možná taky ne, protože ještě nechápu ty čísla u předmětů, pokud ne – tak by to znamenalo, že bych jel po 4. hodině domů! V opačném případě tedy pojedu v 6, protože španělský jazyk se mě netýká :). Takže pondělí tentokrát docela v pohodě, hlavně taky kvůli tomů, že chybí jedna profesorka, takže to jsou ty dvě hodiny volna. Uvidím, jak je strávím :). V úterý to bude trošku horší no, ale to si povíme snad zítra :D. Takže čekejte hutný report z mého prvního vš dne.

Nejhorší je, že mám k tomu všemu ještě teplotu xD, nebýt to první týden, tak už asi začínám vynechávat :D. Pěkně mě to štve, protože já fakt nemocnej chtít bejt nechci, pitomý počasí.

V sobotu jsem zjistil, že mám tedy teplotu, vstával jsem pozdě, zkrátka už nemá cenu něco dohánět a do 3:30 jsem pálil CD. Pak začalo domácí vinobraní, kdy tedy přijel Luděk a byl to pěkně strávený den. Atmosféra byla skvělá hlavně díky opětovnému sledování hitovky Spalovač mrtvol, ke které jsme pojídali stylově rakvičky :). Poté jsme sledovali snímek Intimní osvětlení (musím to vidět ještě jednou a v klidu) a nakonec Hoří, má panenko. Obdržel jsem několik kvalitních vín, filmů a nvm co ještě. K tomu se popíjel burčák a pivo. Docela to rychle uteklo, večer jsem se vykoupal a měl jsem horečku trošku vyšší, takže jsem neměl náladu totálně na nic. Odporoučel jsem se do postele a sledoval Hitche a Bladea 2, dočetl starý Level a usnul :).

Dnes to chodí tradičně, sledování televize z postele, ale teď jsem se rozhodl taky něco udělat. Projel jsem net opět po delší době a vesměs plyne to, plyne. Dobré je, že dneska opět můžu v noci skouknout Prison Break, neb vstávám déle, takže bych nemusel být ani unavenej :). Štve mě ta horečka, teď se chci hlavně věnovat blogu a možná odejdu do postele. Jinak dneska na Primě je nový seriál, možná juknu, jedná se o Spravedlnost(Justice), podle iMDB se nejedná o úplně špatnou věc, ale to jsem si myslel i u Vanished.

Jinak návštěvnost je parádní a začíná se nám pěkně zvyšovat, jen tak dál a hlavně se postarám o to, aby nedocházelo při prohlížení těchto stránek k nějakým nepříjemnostem, protože o problému s FireFoxem vím a snažím se ho vyřešit, čekejte na další podrobnosti.

Jinak s komentáři tedy fakt nvm, WP – SpamFree je zkrátka nutný a zatím teda jsem problém od vás nezaznamenal, jediné, co by mohlo třeba pomoct je to, že tento problém možná souvisí i s problémem s FireFoxem, tedy i Whistler se zmínil o tom, že se má stránka ve FF nezobrazí, tedy načítá se – zastaveno a konec. Zjistil jsem asi čím to je, ale nvm jak to odstranit, rozhodně na tom pracuju! Takže vydržte.

A to je z today vše, bylo nutné se zmínit, pojďme na něco jiného :).