Přestávka skončila a ani se mi nechce přemýšlet nad tím kolik postů teď kvůli svému závazku (který už nebude trvat dlouho xD), jsem vynechal. Jasné je, že i tak se zde každý den (aspoň myslím) objevil nějaký post a i to se počítá. Takže abyste nepřišli zkrátka dáme si něco z life.

heavy rain

Asi bych začal tím, co se děje právě teď a abych byl konkrétní tak vedle mě za oknem. Po včerejším pěkném počasí a dá se říct, že i dnes odpoledne bylo moc hezky (aspoň u nás), přišla pěkná sprcha. Takovou spoušť jsem dlouho neviděl, štěstí, že dnes nejsem na Slapech :). Ještěže mám nová okna, jinak bych se docela bál, protože kroupy o velikosti menší švestky (xD) nejsou nic příjemného, doufám, že spoušť vydržel bazén a nezatopila se kotelna :).

Jak jsem včera avizoval, vydal jsem se strýcem a jeho přítelkyní, dědou a matkou za příbuznýma na Slapy. Respektive tam byl z příbuzných jenom jeden z rodiny, uvítal nás s veselou náladou (xD), cesta nám trvala asi 1 hodinu a čtvrt (autem). Nečekal jsem, že jakmile dojedem, tak ihned se půjdem koupat, ani jsem si nestihl prohlídnout hausbót, který jsem takhle v interiéru viděl poprvé v životě. Strýc ihned vzal přivázanou loďku a jeli jsme se na druhou stranu vykoupat. No, bomba, k tomu ty strejcový poznámky a kecy xD. Divil jsem se, že je voda tak teplá, asi kvůli tomu, že 3 dny za sebou bylo pěkné vedro. Na samotnou přehradu jsme nejeli, protože jsme se chtěli hlavně vykoupat. Snad příště. Pak jsme se ještě vrátili pro kruh a znova na vodu. Divil jsem se, že je to tam takovýhle, za výhodu považuju to, že tam je soukromí. Voda jako v Lipně (i když Šumava je Šumava), minimum lidí a klidné okolí. Problém je se tam dostat autem, hlavně k hausbótum, hrozná silnice. Všude vidíte soukromý pozemek, škoda, že příbuzní hausbót prodávají, takže tohle je asi naposled. Po druhém koupání jsme zašli se podívat na pláž a hlavně do hospody, kde jsme si dali jídlo. Pak ještě jedna návštěva hospody a zpátky k hausbótu. Ještě jedno koupání za hausbótem a muselo se jet domů. Děda tam zůstal na týden a my tu taky asi nejsme naposled.

Totiž nějak se dohodlo, že se tam v sobotu opět vydáme, přespíme tam a v neděli večer domů, pro mě za mě, bez strejce bych nejel. To není ještě jistý, hlavně záleží na počasí, co tam v dešti a taky na tom, jak se tam dostaneme. Kdyby to nevyšlo, tak já bych asi jel stejně a pokud by z tohohle nic nedopadlo, tak určitě padne to, že v neděli tam stejně všichni pojedeme :D. Hlavní je, že nvm jak to udělám s Milevskýma (asi postnu v pátek) a blog zase bude trošku neaktivní (i když naprogramování postů…). Dále dnes přišlo parte, že zemřela matka Luďka v 87 letech, což je docela blbý a asi už nebudou žádný pivní slavnosti, škoda :(.

A to je z LIFE vše, pokračujeme dále a abych nezůstal jen u řečí, tak jsem vám upnul i pár fotek z našeho výletu na Slapy.

Interiér Hausbótu | Hausbót zepředu | Pohled na okolní hausbóty | Koupání | V hospodě