shadowman end 1

shadowman end2

A je tu ještě hodně věcí, s kterými jsem se v rámci ShadowManMánie nepochlubil :D, zavzpomínejte ZDE. Viz obrázky nahoře a jak tedy dopadlo několikáté dohrání hry? Dobře, hrálo se mi skvěle, užíval jsem si to jako vždy a tahle hra zkrátka nestárne a je bezvadně vymakaná. Možná si říkáte, že už je to nuda, ale opravdu ne. Přišel jsem na nové věci, i když jsem si myslel, že už to vlastně nejde, vesměs jde o takové maličkosti, o které se s vámi podělím.

lol 😀

shadowman some secret

Disco mod stejně rulez :)

shadowman disco

Už opravdu znalý světa Deadside a okolí mi vůbec nedělalo problém se dostat k nějakému záseku. Ale nějaké maličkosti mě potěšili. Našel jsem rozhodně novou ohnivou blánu pro Flambeau v první zkoušce u kněžek Loa – Toucheru, kterou jsem vždy přehlížel. Objevil jsem novou skrýš s několika Cadeaux, které jsem si také nikdy nevšiml, v Cathedral of Pain přímo v té velké díře před Lizard Kingem, jak se objevíte při teleportaci. Zase jsem blbec zapomněl na alternativní cestu k Temple of Life před tím než můžete chodit po lávě, hned by bylo vše jednodušší a měl bych brzy Baton! Kua :D.V Lavadacust jsem přehlédl opravdu hloupým způsobem jednu duši a nemohl jsem ji najít. Mimochodem jsem našel o fous víc secretů, podívejte kolik jsem jich měl při posledním dohrání. Proč jsem si neuchoval save z minula :-/, údajně nepotřebuje Violator při dalším hraní náboje a má jich neomezeno – to by se hodilo!

Hra mi zabrala asi tři noci. Jinak vždy se mi osvědčí můj postup se sériovými vrahy a konečně jsem tak nějak zjistil, kdo vám nejmíň ublíží. Vždy začínám se zprovozněním Miltona T. Pika, neohrabaný a poměrně jednoduchý soupeř. Poté pokračuji s Marcem Cruzem, ten je také docela slabý (ono je slabý takový pojem, musíte už trošku vědět jak na to, používat úkroky, hlavně mít devátou dušní úroveň a aspoň 8 životů a to nezmiňuji, že už máte na Liveside svrženou temnotu, jinak to je potom každý soupeř těžkej xDD), rozhodně slabší než Pike. Pak tu máme pana doktora Batrachiana, ten mě ani nepohladil, vůdce Pětky a takové ořezávátko, hmm, každopádně dal jsem ho tentokrát opravdu s přehledem – jinak je asi nejslabší z celé Pětky imho. Následně chodím na Marxe, mimochodem tahle lokace se fakt povedla, je nechutná – skvělá! Ten také nedá moc zabrat a pak tu máme Jacka, kterého jsem si vždycky nechával na konec. Minulé hraní jsem ho snad dal na 4x, což je na nic, protože je pěkně daleko od ressurection bodu. Ale tentokrát jsem byl fakt vyvalenej a musím se pochválit, ono je nejhorší, že leze po stropě no a nedá se dobře zaměřit, tentokrát nějak po chvilce zazmatkařil a já už skoro mrtvý jsem ho dal a napoprvé! Super. A Legion? Teď už v pohodě, taky mě ani málem neškrábl, stačí skočit dolů… nee to bych prozrazoval moc, není zase tak těžký boss. Tak jsem si to fakt užil a zase někdy, rozhodně tohle nebylo poslední dohrání ;). Jedna z mých nej her vůbec, není nutné více dodávat. To víte, první fullka na mém prvním vlastním PC, to se nezapomíná.

Mike and Jaunty