Jistě se už všichni z vás těší na další díl Rodiny Milevských xD, která dorazí již po tomto postu, ale nejdřív si střihneme něco z life, hlavně taky, abych se z tý pos*aný češtiny nezbláznil. Apríl už nám odezněl a vy jste z něho také již vystřízlivěli. Futuramu jsem ještě nesosl a Sopranos taky nejedu. Taky musím něco zrecenzovat, protože potřebuju nutně místo.

Je sobota, tentokrát se mi sobota moc nelíbí, začal jsem tohle psát kolem 6ti hodin a proč stojí za nic? Protože se se*u se školou v sobotu! Ano a to je začátek, jak jsem vám psal nedávný menší megáč, tak jsem se zmiňoval, že jsem si dal pauzu s otázkama apod. a ta pauza pokračovala, až teď jsem začal zase něco dělat. Ale primárním cílem je teď udělat čtenářskej deník, který jsem měl mít už 1. dubna (nejednalo se o apríl), ale naštěstí byl prof. pryč, takže na to došel čas teď, na poslední chvíli xD a to je průšvih. Jako jde o to jen napsat co jsem četl, viděl, úryvky apod. Ale když já ani nvm co do daných období patří, tak to hledám na netu v sešitech a prostě to není práce na pět minut. Teď jsem se na to vykašlal a dodělám to asi zejtra, protože jako už prostě mi to leze na nervy. Vstával jsem nějak docela brzo – kolem 10:30 – což je na mě dost brzo :D, klasicky jsem projel net a vrhl se na školu.

Včera jsem odpadl za divných okolností, ehm… On vůbec ten pátek byl taky divokej, pátek byl ryze relaxační a promarněný. Ve tři se tu stavil strejc, má opět dohromady PC, a tak jsem mu dal nějaký hry apod. Pak taky přinesl nějaký dývka a myslel jsem, že ho dnes vidim naposled xD. K večeru jsem dokonce zapnul WoW!

V klidu jsem hrál a splnil pár questů, už jsem opravdu malý krůček k dalšímu levelu, ale questy nvm, kde mám plnit xD. Jinak v guildě to vypadá, že padne :D, dokud se toho neujmu jako GuM xD, ne asi se na to vykašlu, jako nvm, ono je tam dost lidí docela, ale zase je lepší jít k nějaký větší, ještě nvm, nějaký lidičky bych tam nechtěl nechat. A jako GuM, hmm :D. Ještě nvm, hlavní problém bude se vůbec zkontaktovat s Keltazem, protože jsem se dozvěděl, že se nějak nas*al a odchází ze serveru a co je ta za guildu bez GuM xD. Zajímá mě zkrátka další průběh.

Z hraní WoW mě vytrhl telefon, volá strejc, že se mu pos*al monitor xD a převrátila se mu obrazovka nebo co, tak samozřejmě co s ním takhle řešit :D. Prý nějak shodil hru, někde se hrabal a hle xDD. Řekl jsem mu, že takhle nvm co s tim, že to dá sám, ať to nastaví na monitoru nebo v ovládacích panelech, jenže strejc :)). Pak volal kámošovi, co mu to dával zase dohromady a ten mu řekl, že se mu to nikdy nestalo a prostě ať udělá to samý, co jsem řekl já. Ozval se znova telefon, že to rozmlátí, že jede pro mě xDD. Tak se šlo řešit, nechápu, jak se mu to mohlo povést, už jednou to zku*vil na reinstall xD. Zkoušel jsem se hrabat v nastavení monitoru – nic, tak jsem vlezl do panelů, nemůžu to najít nikde, ani v ovladačích, prostě bez úspěchu. Pak teda doinstalovávám nějaký ovladač pro monitor a záhadou se dostanu na nějaký to nastavení a hotovo, jenže restart a znova xD, nakonec se to vyřešilo. Strejc happy, vzal nějaký extra silný víno od bulharských kamarádů a domu. Doma se kecalo a já pil víno xD, před tím jsem měl něco piv a to jsem si ještě vzal u něho hruškovici :(. No a jaksi to bylo silný víno a já už jsem něco cejtil a bylo mi i zle. Šel jsem k PC, kde hrálo WoW :D, pokecal jsem s filletzzem, no pokecal XD, já si to pamatuju náhodou, pak jsem se obelhal od PC, protože mi bylo už fakt zle, chtěl jsem koukat na bednu, ale bylo mi ještě hůř. Naštěstí jsem teda neblil, ale normálně jsem usnul u televize. Vzbudil jsem se nějak kolem jedný asi, bylo to hrozný, televize řvala, pc puštěný. Takže jsem to dokázal oboje vypnout a spát až do 10:30 :D. Dobrý no.

SCHOOL

– tělák odpadl, příští týden bude a pak zase odpadne, yes!
– fakticky mě se*e účto, denně nám dává písemku a já na to nemám čas, takže si tam naflákám pěkně hafo kulí, mg, takže zkoušení a další kraviny
– už vím, kdo nám bude přísedět u ústní, pěkně na nic xD
– z konverzací za jedna z Austrálie, jestli tam bude takováhle mapa, ze který vyčtu všechno, tak jako pohoda
– začíná toho bejt čim dál tim víc a chtěj toho moc, špatný, třeba taková praktická z účta bude velká sranda
– v pátek už začínám – slohovka :), držte prstíčky
– necelý dva měsíce do konce školy oO

MOVIES

– Tři veteráni (u dědoj)
– konečně jsem dokoukal The Orphanage, nakonec se dojmy obrátily v pozitivnější cestu
– P2 – to jsem měl v uloženejch už dřív, nakonec to nebylo vůbec zlý

Na dnešek je naplánovaný:

Cloverfield

A možná pokud bude ještě čas, tak dám i jednu opravdovou klasiku z roku 1922 – Häxan, když kliknete, tak máte možnost vidět video i s eng titulkama přímo v prohlížeči, enjoy!

GAMES

– trochu WoWu (viz jinde :D)

MUSIC

– poslouchám teď všechny možný „tag-rádia“, co mě napadnou, teď bez FUP jede last.fm skoro pořád, což znamená, že musím pořád házet srdíčka, třeba když napíšete Anton Szandor LaVey, tak mi to našlo úplně nový žánry a odnože black metalu a dark ambientu, ale to se nikde nesosne no. Každopádně skvělej program :D. Jinak dneska jsem jel hodně j-pop, prostě mě to uklidňuje xD. A taky chvíli rap a teď jede new age s blackem.

Hotspot

Aprílovej HotSpot mi ani moc vtipný nepřišel, byl to vlastně klasický HotSpot jako vždy, ani jsem ho moc nevnímal a možná i to mělo za následek, že tentokrát jsem si na nic nestěžoval :D.

Samozřejmě jsem v pátek nevynechal ani další ASOT, co dodat? Nic :D. Už se třesu na 350. Tak docela mě překvapilo, že Tune of the week byl rovnou na začátku – Nadia Ali – Crash & Burn. Mně se hodně líbil Future Favourite – Andy Blueman – Time To Rest [Perceptive] a čím dál tím více se zaměřuju na ASOT Classic, tentokráte – Andy Ling – Fixation (Airwave Remix). Klasika jako vždy, kdo nemá trance rád, nesosne si to a ti, co ano, už mají dávno novou epku za sebou a jako já nervózně vyčkávají na 350. výročí.

A také jsem se dostal absolutně nepochopitelnou náhodou k tomu, co sháním už hodně dlouho a konečně to mám, brzy dáme podrobný rozbor! Prostě tohle je něco, co se nedá slovně popsat. Slyšet samotného LaVeye… jako byste stáli před ním. Hail Satan! Akorát druhé album od LaVeye zadarmo nikde neseženete, jestli by ho někdo objevil, tak mi dejte okamžitě vědět! Thx. Myslím – Satan Takes a Holiday. Mám konečně The Satanic Mass!

Satanic mass

O2 bez limitu, ale…

Jn, je to sice pecka, jedu last.fm pořád, stahovat můžu co chci, ale něco se mi nelíbí. Zmiňoval to už Whistler a doufám, že se to zlepší. Tak jako zatím stejně odcházet se nedá, co taky jiného sehnat tady. Ale prostě O2 si svou tvář zachovává, sice bez limitů, ale rychlost je k uzoufání!!! Z TLka jsem to nedal nad 200 kb/s. Zlatý limit :D. Možná už i vím, co myslel Razer tou agregací xD. Jako někdy už jsem byl fakt nas*anej, torrent jel 100 kb/s a net se nedal, protože rychlost 4 kb/s. Brrr… Doufám, že se to časem zlepší, jinak určitě nebudu sám, kdo od nich odejde.

50 nejlepších seriálů všech dob

Tak tuhle novinku jsem viděl na Lost.cz a docela mě to dost zajímalo a dozvěděl jsem se, že mám ještě seriálově co dohánět. A jak to dopadlo třeba s našema miláčkama :D. Tak rozhodně je pro mě bomba a pro VÁS DŮKAZ, že jsou The Sopranos skvělým seriálem, protože se umístili na 3. MÍSTĚ!!! Prvním jsou samozřejmě Simpsonovi, tomu se nedivím, ale Buffy na druhym, wtf? 😀 Lost pátý, i když nvm jestli zaslouženě. 24ka se také dobře umístila – šestý, možná šoupnout před Lost. Hodně mě zajímá The Wire z osmého místa. Btw. hafo seriálů vůbec neznám a nikdy jsem o nich neslyšel. Na 15. místě jsou Heroes, docela překvapení, asi bych je měl začít koukat :D. 17. South Park. 25. místo patří Futuramě, to mě docela mrzí, protože možná někdy kvalitou překonávají i samotné Simpsonovi, škoda. Na 26. je Red Dwarf, také bych ho dal na přednější místo. Na 30. místě je Dexter, kterého taky ještě nemám moc projetýho :-/. Monty Pythoni na 39. místě. Kde je ale HIMYM, Earl??? A to co hodnotím za absolutní ostudu všech dob – Prison Break, ne že by si to teda teď nezasloužil, ale jako 49. místo, to je výsměch všemu!

Akce v neděli?

Lol! Teď mi volal trošku už napitej strejc xD, že chce zejtra odpoledne dělat buřty a bude pivo apod. Nějak, že ráno už jede do Plusu pro to, kua já mám úkoly, teď abych nešel spát vůbec. Jako v pohodě no, rád půjdu, ale v neděli se nic moc nikdy takovýho neděje a rodiče nejsou nadšený, fotr nebude moc chlastat a já zase… achjo :D. Jako měl dost veselou náladu no, já nemůžu z těch keců xDD.

A jedno emo video na závěr xD