sad

Tohle vypadá na megapost, co? No, teď už vlastně ne, když už post vidíte v celé své kráse :D. Ale tak předně, nechci nějak zacházet do větších detailů a stvořit megáč, to se nepovede jen tak, stejně není ani moc o čem psát, ale přeci je tu pár věcí, o kterých bych se s váma rád podělil? Možná to megapost bude, tuhle větu už opravovat nebudu :D.

Řekl jsem to už v podcastu a zmíním se o tom znovu, prostě už si to začínám uvědomovat. Primární otázkou asi bude, proč? Proč kašlu na blog, kašlu na všechny na XFiru, kašlu na vás ve WoW, jako bych přestal neoficiálně existovat? Důvod je jednoduchý a prostý – maturita.

maturita

Vždy jsem si říkal, jak si o prázky seženu, zpracuju všechny maturitní otázky a skutek samozřejmě někam utekl. Zkrátka tohle je má povaha a asi ne jenom moje, když něco nemusíte a nechce se vám do toho, tak se přece do toho nebudete nutit. Jenže o Velikonoční pondělí mi to docvaklo z té druhé strany a konečně jsem si uvědomil, že takhle nemám u maturity šanci, ani kdybych chtěl. Je potřeba si tu šanci nějak navýšit.

Ano, maturita je fraška a vy, co ji máte za sebou se s úšklebkem usmějete, ale my co ji máme těsně za dveřmi, víme moc dobře o čem mluvíme, možná je to fraška, ale důležitá fraška. Důležitý mezník v životě určitě a bez žádné přípravy ji udělal jen málokdo, možná ji udělá ten, co je věčný optimista, dokáže okecávat, bez přípravy, ale takovýhle případ já nejsem a nikdy nebudu. I tak, když si to vezmete, že skoro každá otázka – u účta a ekonomiky určitě, vyjde na 4 stránky, tak to si spočítejte, maturuju ze 4 předmětů po 25ti otázkách, což dává dohromady 4×100 – obecně – 400 stran do sebe nenarvete… Ano. Problém je, že já nemám vesměs zpracovanou ani jednu otázku a tudíž se nemám z čeho učit, vždyť i ti čtyřkaři je mají zpracované (respektive od kamarádů poslané) atd. a možná i díky své povaze budou mít šanci uspět u maturity ještě větší než já.

Řekl jsem si dost, všechno musí jít pryč, je čas se zaměřit na real life, jde mi o dost a zároveň prostě bych neuděláním maturity zklamal rodiče a hlavně sebe, pryč by byl počítač, pryč by byly pohodový prázky, pryč by byla vejška, pryč by bylo sebevědomí. Nechci nic říkat dopředu, protože to se člověku vždy vymstí.

Ale jistě všichni chápou mou situaci, prostě musím se na to zaměřit a trošku víc než před tím, dá se říct, že po těch 13ti +- letech školní docházky opravdu něco dělám a to je začátek. Takže je mi to velice líto, ale je pro mě důležitejší maturita než 70ka ve WoW, ale to neznamená, že bych se do hry do doby ústních nepodíval.

Jenže jedna věc je vypracovat si otázky a druhá je se je naučit. Rozhodl jsem si to naplánovat tak (a zase jsem to v posledních den porušil, takže teď o víkendu máknu, v neděli… xD), že si každý den aspoň budu snažit zpracovat 1 otázku. Abyste věděli, tak to není taková sranda, takovýhle kraviny jako na mojí školu z účta a z eka se neseženou jen tak někde + si to stejně musím poupravovávat podle starých sešitů, protože prostě máme jiný styl výuky, sice je kostra stejná, ale učíme se to trochu „jinak“. Takže zjistil jsem, že zpracovávat si to sám není až tak úplná sranda a je pravda, že ať už nemusím (ne nesnáším) profesora na češtinu, tak má u mě +, že nám ty otázky dodává, jinak by to byla „disaster“ doslova. Angličtina mě taky moc netrápí, okecávací témata typu „my day“ si snad ani vypracovávat nebudu, u zeměpisných už je problém, protože já a zeměpis nebýt kamarádi.

Čeká mě ješte dost práce, ale nic, co by se nedalo. Myslím si, že to zvládnu v nejbližší době a pak už se to budu jen snažit natlouct co nejvíc do hlavy, cítím, že nejvíc nápomocny mi budou stejně vypracované osnovy. Bude to pecka, to víte, hlavně pro mě, zatím pořád v pohodě, ale počkejte si až to na mě spadne a pak odpadne, ožeru se a nableju do peřin tak jako tak, to je jistý :). Ale jak říkám, žádný šprt nikdy nebudu, takže to stejně budu flákat a také to neznamená, že bych si nenašel čas na relaxaci, už tento post je vlastně takovou relaxací! Takže znamená to v podstatě to, že se více budu věnovat škole a víc flákat zábavu, protože zkrátka musím.

Jen mi, prosím, všichni, co si alespoň trošku oblíbili tento blog :D, drželi palce a věřte, že je budu potřebovat. Sám vám to oplatím, až vy budete maturovat + každá morální podpora se počítá. Prostě je to maso a to čeho jsem se obával, je tu aniž bych stačil mrknout okem (btw. mám zase ječný zrno xD), letí to hrozně… Ale tak – příjde to, přežije se to a je to! Jen ať už to mám zatraceně za sebou… Aspoň nebudu mít pocit viny, že bych fakt nedělal pro maturitu nic, bo teď opravdu dělám :) + budu mít výhodu, že si zpracovávám otázky opravdu většinou sám, ještě jestli dobře xD.

Takže jsem skončil s tím, že bych koukal nějaký seriály, hrál hry nebo blogoval. Prostě vesměs čas tvořila škola, přijít domu, zarelaxovat, projít hlavní stránky, zpracovávat otázky, čumět na 5×5 a Milionáře kvůli relaxaci, příprava na příští den a konec. Chtěl bych říct, že tímto si dávám s blogem holt nucenou pauzu a to myslím vážně, vím, že ji mám dlouho, ale teď prostě tak, ale jakmile se najde možnost, tak něco sepísnu, jako například teď. Další věc je, že bych se měl pohnout z místa a poslat si konečně přihlášku na vejšku, ale tak soukromá no xD. Jakmile bude přituhovat, tak kromě Sopranos si budu dodávat energii Futuramou a black metal energii to taky chce a samozřejmě Armina nevynecháme. Ale tak jistě, že to je vlastně pořád stejný, že přeháním, ale je pravdou, že NĚCO dělám, jo a taky si určitě zajdu ještě koupit jednu krabku, která padne v rekordním čase až se to přiblíží :).

dark futu

Takže krvavá data:

11.dubna – maturitní písemná práce z ČJL (dává mi ze slohovek 3,4; takže to asi nebude moc dobrý, hlavně nvm, co si mám vybrat za téma…)
24.-25.dubna – praktická maturitní zkouška (PEK, ITE, ÚČE v jednom) – bomba :DDD

A to pravý a nejryzejší zlato příjde až v polovině května, takže ústní ještě upřesním :), let’s hope that Satan will be with me there!

A aby to nebylo jen o tomhle, tak se podíváme i na ostatní věci a na školu jinak.

Z ekonomiky další písemka, tentokrát old school style, tak by to mohlo nejlépe dopadnout za dva :). Ve čtvrtek byl totálně den na nic – 3 suplovaný hodiny u počítače (bez netu XD) a pak koncert, díky němuž si naše škola uřízla pěknou ostudu a dovedla ředitelku k nepříčetnosti, nemá to organizovat. Prostě přijeli nějací Angličani až z Birminghamu a klasická hudba a prostě puberťáci a ema :D, tahle škola je vážně jiná, je to hrozný, asi jsem moc nadčasový, ale tohle je vyloženě trapný a a byl bych nepříčetnej asi jako ředitelka, v tomhle případě jo. Vezměte si, je jim 17 a chovají se jak osmiletý, přeci jenom na střední už by měla být nějaká ta etika xD, zkrátka se tam chovali – hlavně druháci – druhačky jako puberťačky, trapný smích a vůbec. Prostě bych to z tý školy vyházel, my jsme si pamatuju byli a jsme pořád hodně slušná třída, ale to co tam chodí teď, je čím dál tím horší, teď si vemte, že to bude jen a jen horší a jak to bude vypadat za pár let až tam bude takových parchantů přehršel. Tak jako samozřejmě nejsem žádnej dědek, abych si měl stěžovat na mládež xD, ale co je moc, to je moc. Prostě mi fakt připadá jako by většina z tý puberty ani nevyšla, chovají se opravdu jak děti a tohle mi taky právě vadí na současné emo generaci, jak si v tomhle má někdo najít partnerku? Prostě sranda musí bejt, ale všechno má svý meze, nvm, nvm, jak je to s inteligencí některých děvčat na této škole. Prostě ale musím to napsat, jinak nikdo to neberte osobně: „píchat to umí už ve 14ti někdy i míň, ale z hlediska inteligenčního to dospěje až… dospěje to vůbec?“ xD

Btw. si stěžoval místostarosta a jako ta škola, která je soukromá a panuje tam „diktatura“ na tohle nebyli prostě zvyklí a čekali možná něco jiného od takovéto cesty, ale nemají se vlastně čemu divit, každopádně Česko už nenavštíví. Chudák jedna holka musela i odejít zvracet xD. Já mám rád někdy, když je chuť, vážnou hudbu, ale musí mít pro mě melodiku a něco, co se mi na té hudbě bude líbit, ale tohle bylo… Ano, vlastně za to nemalou mírou můžou i oni, žádné řeči, aspoň mohli říct, co je to za skladby a hráli něco, co fakt pro mě není, nic známého a zkrátka postrádalo to určitou melodiku, špatný výběr. To nemohly hrát Mozarta, Bacha, Vivaldiho nebo mou oblíbenou barokní hudbu, to bych se i rád zaposlouchal, ale tohle fakt ne, nějaký pseudomix mezi vážnou hudbou a dechovkou fakt nemusím. Také se mi líbilo, že jak někdo řekl na začátku: „netleskejte uprostřed vět xD“ – tedy tleskejte pořád, prostě demence, že se vůbec ředitelce do něčeho takovýho chtělo jít, tady má výsledek. Každopádně jsem se aspoň ujistil, jak je zarážející kolik inteligence pobrali dívčiny nebo je to jen můj zkreslený pohled? Každopádně stojím si za tím, že na ženách požaduju určitou dávku inteligence, takže já se prostě nemůžu chytat, už kvůli tomuhletomu :D. EMO generace rulez!

No a v pátek jsem si střihnul písemku z práva, na kterou jsem se nepřipravoval vůbec, ale chtěl jsem mít za jedna, ale ta nebude, protože jsem to pos*al – takže za dva asi xD. Angličtina – písemka, nemusím komentovat, ale taky asi za dvě, bo neumí vysvětlovat. Jinak příští týden bude taky pěknej – generálka na písemnou z čjl, matika písemka, účto – vnitropodnikové UCE (damn it!), hip hop kravina za 40,- – povinná místo dvou hodin ITE, miluju tu školu, doufám, že se mi povede opravdu vypadnout a už se tam neukázat. Jinak kvůli tý věci výše zmíněné, nám možná ani nedá ředitelský volna v květnu, nice!!! /applaud.

A už pryč od školy a jinam, třeba k hudbě, zase se mi nějak zalíbila vlna blacku a tak teď aktuálně poslouchám samý pecky :). A kromě toho samozřejmě nezapomínám ani na ASOT, btw. již za chvíli nás čeká 350. epizoda!

ASOT

Nebudu sem házet playlisty epizod, které jsem vynechal od poslední 342. Jenom něco písnu k poslední epizodě prostě. 345 se zase povedla a musím přiznat i víc než-li 344, kterou zase tak moc v paměti nemám, to možná je taky kvůli tomu, že nebyla zase tak nic moc. Rozjezdový mixy se mi moc nelíbily, ale pak jsem to hltal, prostě parádní vybranej trance. I když samozřejmě první Parker & Hanson, to je bez debat, P&H si mě získali svým Let Me Be. Jinak Nadia a Type s Nostalgií, to se musí slyšet, hlavně Nostalgia… Pak tu máme další remix If You Should Go. Future Favorite mě ani moc nepřekvapil – Oceanlab. Ale na Tune of the week jsem hodně zvědavej. A zbytek prostě taky parádní, ono vlastně tomu nikdy není moc co vytknout, ovšem nejvíc mě potěšil ASOT Radio Classic: Andain – Beautiful Things, konečně jsem věděl jméno a hned jsem sosal album Andainu, nejlepší!!! Beautiful Things jsem pak dával asi 30x. Takže jasný, sosejte všichni s trance faktorem v krvi! A ještě samozřejme link, který jistě znáte s playlistama a se samotnýma epizodama.

Film jsem bohužel žádný neviděl, nepočítám druhou část Hitlera: Vzestup zla a to jsem fakt chtěl něco skouknout, i za minulý vikend a prostě nic, včera jsem taky vynechal Kurz sebeovládání, achjo :D.

Seriály taky nic, ani Sopranové :-/, jo a vlastně jsem ani neviděl poslední Losty, no lol, to ale fakt chci skouknout ještě dnes. Aspoň jsem se dokopal k tomu, že jsem skouknul konečně Peklo s Landou speciál, docela good, ale fakt přehnaně dlouhý. Jinak s gameskama je to ještě horší, tady totálně nic a ani to WoW.

Hotspot

Ještě bych se trochu pozastavil nad podcastama, dal jsem aspoň poslední HotSpot. A reakce? Budete se divit, ale už si tolik nestěžuju, docela se už to dá poslouchat, oproti tomu minulému, který byl jaksi celý mimo. I když pořád mi leze na nervy ty kecy o Guitar Hero, proč se zatraceně nemůžou věnovat novým pc hrám a s příslušnou kvalitou. Pořád je ještě co zlepšovat, jinak to bylo docela i krátký a věnovali se tam nějakýmu na nic telefonátu a přehnaně moc se soutěžilo :). Ale jako dobrý no, baví mě to víc, ale pořád to není ono. MovieZone a Hrej teď trošku flákám, ale našel jsem si další podcast xD a to od tipu z Jaxxového blogu – Odvážné palce, hlavně, že to je docela krátký a podaný docela dobře, možná nahradím MovieZone Odvážnými palcy, kvůli délce hlavně :).

Změna času

time

Nj, jsem se dozvěděl, že zítra zase přecházíme na letní čas, je to na nic tyhle změny času, radši nechat, budu ještě víc zombie než normálně a taky to teda znamená, že hodina času promarněná a ne mou vinou :D. Mám rád zimní čas to jo, ale vždyť je to vlastně zbytečný, ale člověku to zase bude dlouho trvat než se s tím vyrovná, mě to teda pěkně štve.

Mnich si liboval v pornofilmech – sice Blesk je Blesk, ale tohle prostě beru a moc mě to pobavilo inu tohle je příklad toho, co je křesťanství a vůbec náboženství tohodle typu zač, jak to někdo může vyznávat :), ale papež stejně rulez :P.

TorrentSpy down, tohle není moc veselá zpráva, článek čtěte ZDE, na TorrentSpy jsem už stejně vůbec nechodil, ale jestli zruší i moje oblíbené ostatní vyhledavače, tak to bude konec :(. Ale stejně se to zničit nedá :D.

Verbální inteligence

K iq testům jakéhokoli typu nemám moc kladný vztah, příjde mi to zbytečné a stejně to nemůže vystihnout nic, výsledky se stejně různí, někdy až moc, ale i tak proč si jeden za čas neudělat :D, zaujal mě tento LINK na idnesu. Výsledek mě docela potěšil, 130 je myslím docela slušný výsledek, i když se co jsem se díval, tak ten test je postaven nějak jednoduše, no nevadí. Takže, kdo mě překoná :D, myslím, že to dáte hladce, pokud najdete čas, tak mi sem napište výsledek :). Třeba si zase časem nějaký ten test udělám. Jo a ztěžte si to – já to zvládl za 15 +- minut s ještě zapnutým ASOTem, nad něčím jsem ani moc nepřemýšlel a něco jsem tipnul (třeba tu výšku u těch dětí nebo co to bylo 😀 – vyšlo mi to kupodivu). Něco mě i mrzelo, že jsem se nad tím nezamyslel víc, mohlo to být ve výsledku lepší. Kravina no…

Strýc se málem zabil

Jn, ve čtvrtek jsem si s nim musel dát slivovici (fakt mi nesedla, jsem byl ještě narvanej jídlem…), prostě zedník a makal na nějakým stropu, který neměli podepřený, tak se strejc propadl a padal 3 metry + měl štěstí v neštěstí, že se něčeho zachytil a odnesl to jen pěknými odřeninami, protože kdyby padl strop dřív a pak by ještě na něj padly trámy se 150 kg, nvm, nvm, jak by dopadl…

NOD32 za AVG

Ano, kompletně mi došla licence u AVG a fakt už nehodlám platit 700,- za prodloužení licence. Chtěl jsem zkusit ne znova AVG, ale něco nového, tak jsem zkusil vychvalovanýho NODA, zatím teda nvm no. Ani narozdíl od stále otravného AVG nevím, že nějaký antivirák mám, ano občas mi ukáže, že se aktualizuje :D, zkusil jsem i ten test, který mi trval fakt dlouho a nenašlo to nic. Tak to možná ani nefunguje :D, no aspoň se počítá ten pocit, že tu něco mám :D. A možná, že mi i zpomaluje počítač, protože od tý doby, co ho mám to zjelo… No, možná je to taky tím, že mám volných 200 MB xD. Ale zatím unistall nebude…

A pomalu finalizujeme, už mě to neba, máte tři hodiny a já ještě nedal ani Lost, ani WoW, ani nic… Ale vyhrabal jsem nějaký starý fotky, tak jich sem pár hodim...

Český Šternberk | Slapy | Kocour | Jaro po „silenthillovsku“ | LOL

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Nostalgie, neuvěřitelný 😀

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Btw. tenhle post mě stál asi pět hodin, ne kvůli délce, ale protože tahle zpomalená s*ačka je tak na ho*no, že se dokážu sám obdivovat, že mám pořád nervy tohle postnout a nezmačknout 100x reset a vyhodit case z okna. Mezitím se mi taky pos*al FF a všechno jsem musel zase upravovat… aspoň, že bloguje zachránilo text.