łpod 4 speciál logo

Překvapení? Že moc ne? Měli byste být, tak především kvůli tomu, že jsem u minulého podcastu oznamoval, že bude na dlouhou dobu poslední, tím by také zůstal, ale našel se přeci jen čas a já se teda rozhodl, že podcast udělám. A ne jen tak obyčejný podcast, snažil jsem se o to, aby měl podcast i slušnou délku, i když je to možná trošku uměle navyšované, tak délka nakonec dlouhá je, takže si nikdo nemůže stěžovat a teď je to opravdu důstojný podcast na delší dobu poslední. Tentokrát se už vážně pouštět do dalšího podcastu nebudu, při třetím jsem trochu lhal, ale tentokrát opravdu nečekejte nic, nebo budete zklamáni, protože už tímto jsem si to pěkně poleptal…

Kvůli vynechání v postování může u některých z vás nastat pocit, že se tady z toho stává audioblog, ale to není vůbec pravda, zkrátka není chuť a čas – jak zmiňuji v podcastu a je to čistá náhoda, že to je takhle za sebou, protože jinak by se tu možná neobjevilo vůbec nic.

Čtvrtý díl podcastu jsem začal nahrávat ve středu a skončil v pátek, jenže jsem byl líný to upnout, takže dochází ke zveřejnění až dnes. Také se něco změnilo, tak hlavně, jak jsem zmiňoval, že času je pořád dost XD. Opět mám po volnu a neudělal jsem opět nic, normální. Jo, hnul jsem se slušně ve WoW alespoň podle mě, ale ty maturitní otázky, mám teď už opravdu vážné obavy, že tu maturitu neudělám, takže v dubnu asi už fakt kašlu na vás všechny a na WoW, protože takhle to dopadá a je emo! Takže fakt se musim na vás vys*at… zkrátka musím i třeba tím, že donutím fotra, aby mi schoval internetový připojení, když to nepůjde jinak.

Jinak pokud jste si mysleli, že pro vás bylo dost šokující překvapení v podobě namluvené povídky, tak vás teď čeká ještě něco horšího, někteří z vás už tuší, ale to až podrobněji za hodinu zde na blogu. Jinak dneska už žádný post nedám to je jistý, kromě připravovaného překvapení za hodinu, ale chtěl jsem něco napsat z life, co se odehrálo mimo podcast. Tak to nějak vměstnám jen tak sem :D.

Takže hlavně je to WoW pořád, WoW a nahrávání łpodů xD, WoW se také docela dost věnuji v podcastu. Včera jsem byl na oslavě u strýce, docela pohoda, ani jsem se neožral, nějak jsem ani neměl chuť. Zase to byl takový únik ze stereotypu, zhlédnuli jsme Václava a další blbosti, prostě není moc ani co říct. Jinak slivovice nechyběla, ani vořechovice a hlavně bylo pivo, měl jsem toho tak akorát a ani mi to nevadilo, tentokrát ani moc nešlo o to mít náladu :). Nejvíc potěšil děda z jeho hlášky, kterou jsem si zaznamenal o mým bejvalym kámošovi ze základky, který bohužel maximálně zjel a souhlasím i s dědovou hláškou, takže: „Ten má to ho*no zpříčený v tý palici“ Asi 15 minut jsme se se strýcem chechtali jak blázni, prostě ten to rozklep :D. Doma jsem nešel spát, ba naopak jsem šel kolem čtvrté, protože jsem vyřizoval tyhle záležitosti pro vás, takže enjoy. To by bylo k tomuhle.

Jinak tedy má podcast dvojnásobnou náplň a jeho délka je 1 hodina a 25 minut, ale nebojte se, jak už jsem psal, nekecám vám tam do toho pořád xD. A další věcí je, že má tentokrát podcast kvalitu 128 kbps, ale když jsem to srovnal s původní kvalitou, nijak to myslím nevadí. Kvalita je vesměs srovnatelná se 192 kbps a má podcast o znatelně menší velikost, takže myslím, že to spíše budete brát jako pozitivum a ani byste to nepoznali. Z původních 116 MB máme tedy ve finále 77,4 MB. Takže doufám, že si podcast stáhnete či poslechnete a možná se vám i bude líbit, každé sosnutí a poslech se počítá, protože ani nevíte, kolik vám to dá práce.

PROGRAM PODCASTU

– úvod do speciálního podcastu
– co vás čeká
– blog :)
– poblahopřání…
– prázky, sliby, promarněný prázky, simply life
– hry
– Gothic 1
– World of Warcraft – nejen o hře
– BONUS 1 – povídka Chicago, část 2.
– TÉMA 1: Lenost a nedostatek času
– BONUS 2 – Tlučhořovi – Rádio Glóbus
– SOUTĚŽ 1
– seriály, filmy, hudba…
– TÉMA 2: Tolik her až jde člověku z toho hlava kolem
– BONUS 3 – povídka Chicago, část 3.
– BONUS 4 – Tlučhořovi – Sex v kůži
– o blížícím se šoku
– SOUTĚŽ 2 (pozor on o tom vlastně ani moc nemluví Petr xD)
– závěr (připravte se na šok)
– Rodina Milevských, díl první (PŘEDBĚŽNÁ EXKLUZIVNÍ PREMIÉRA)

INFO
Délka: 1:24:45
Kvalita: 128 kbps
Velikost: 77,4 MB

łpod 4 logo

DOWNLOAD

(UPDATE 04.09.08 – Boomp3 link je už smazaný, proveden reupload na Rapid, pořád platí to, co píšu u předchozích Łpodů)