Nechtít být pořád aktivní, tak bych se dneska na to vybodl, protože na blogování dneska nemám ani moc náladu, ale to vám přeci neudělám, i když pravdou je, že neblogovat, tak strávím místo toho čas v SH3 :). Tentokrát nezačnu todayem, ale rovnou si povíme o dalším postupu naší milované Heather.

Zvláštní obraz, který bude ještě důležitý a hlavně kýbl pod ním | Chudák holka, ani kapka…

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Konečně se nám poodkrývá pomalu, ale řádně, příběh SH3 a musím říct, že ty tři ingame animace byly naprosto úžasné. Plné emocí a nakonec jsem z toho měl ještě větší radost než z dnešního dílu Prison Breaku. Událo se za tu dobu hraní toho docela dost a Heather se nám víc otevřela a k tomu všemu je ještě více naplněná zlostí, než-li předtím. SH3 je zatím pro mě úžasným zážitkem, škoda, že jsem ho vždycky vynechával, je to opravdu kvalitativně srovnatelné s famózní dvojkou, i když nevěřím, že by ji překonala.

Potvora z pohádky, no vážně 😀 | Teď bych na Heather radši moc nemluvil

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Dark Side Office Buildingu byla docela tuhá, já si hlavně užíval silenthillovské architektury a potvor, i když potvory mi docela i zavařily, hlavně takový ty plazivý sviňky, na který jsem vyplincal docela dost nábojů, hlavně mě štvalo, jak kvůli nim padá Heather často k zemi. Jo a pohádka se mi moc líbila :).

Ale šance tu je… | Jako ve filmu

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Zamrzelo mě, že se Heather ani nemohla napít :), konečně jsem poté vyšel ven a to jsem pořád nevěděl, co mě čeká dál. Dorazil jsem do Daisy Villa a nebudu prozrazovat, co mě čekalo za dveřmi, byl to šok. Poté následoval boj s bossíkem, boss byl pěkně tuhej, ale nechtěl jsem loadovat, a tak jsem se ho snažil tak nějak udolat :D, i když jsem nevěděl moc jak na to. Ano, prostě do něj pálit a pálit. Vyplincal jsem na něm všechny náboje do brokovnice a do pistole, doufám, že ještě nějaké najdu :D, zbytek hry procházet s katanou, to by asi nešlo. Nakonec, teda ta potvora padla a mě se naskytly další úžasné zážitky, city jsem téměř sdílel s Heather, ještě se rozloučit s bytem a jedeme s Douglasem do Silent Hill…

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Zatím mě to teda snad baví pomalu víc a víc 😀 a ještě jednou musím vzdát hold ArcadeVelmistrovi za tuhle stránku, zase jsem jí proběhl a nemohl jsem přestat žasnout, těším se, až se zase po dohrání ponořím na pár hodin do čtení, ještě doufám, že je jeho e-mail pořád aktivní, protože mu chci poděkovat i takhle :). Takže zítra snad zase, jinak flákám WoW maximálně :-/, něco to holt odnést musí.