Jak už jsem naznačil nedávno, tak jsem se rozhodl, že nejdřív dohraju SH3, poté se vrátím zpět do SH1 a musím dát dobrý konec :). Po dohrání jedničky bude následovat skvělá dvojka a opět trojka, pak SH4 a to už bych pak mohl mít na delší chvíli od SH klid :D. Uvidíme, jak to nakonec klapne. Jinak dnes jsem si to užil v SH3 a musím říct, že mít víc času, tak bych to i dohrál, hrozně mě to zase chytlo :D. Zdá se mi zatím, že postupuju nějak rychle, co jsem se koukal na návod, tak už bych měl být asi v půlce a to to hraju chvíli, doufám, že mi to nebude tak utíkat :(. Jinak hraju oboje (hádanky i boje) na normal a opravdu je to těžší než-li stejná obtížnost u dvojky a také je velký nedostatek nábojů, a tak kašlu i na potvory, radši je překračuju a psy lákám na sušený maso :D. Prostě Heather je křehká dívka přece, a tak jí nesmím moc vytěžovat bojem a stykem s potvorama. Jinak za Heather se hraje vážně skvěle, ona si to ani neuvědomuje, ale je pořád strašně sexy i v těch temných zákoutích nebo v „dark side“ místech, je prostě úžasná a ta její sukně, prostě je nehorázně sexy, úplně miluju, jak se při neaktivitě tak pěkně rozkročí, kua tohle má bejt o strachu a ne pořád slintat nad Heather, měli ji udělat ošklivější, ale to by zase šly body dolů, holt si člověk nevybere :D. Prostě se nezdá, ale je to dračice xD.

Heatheřin nádherný postoj | Heatheřino probuzení zlou vanou

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Zpátky k samotné hře, příběh se pořád pomalu odkrývá, stejně vím, že to zase bude mít famózní rozuzlení a prostě SH je pecka a dvojce bych dal někdy i opravdu čistou 100vku. Jinak, určitě vás zajímá, jak je to s brokovnicí :D.

Kua ta brokovnice tady prostě není | Hmm, ona je v inventáři :) (omg)

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Hledám jí ráno asi hodinu, na tom místě, kde má být a poté v hrabání se v inventáři zjišťuji, že už brokovnici dávno mám, moje velká blbost a velký naštvání, prostě lol, člověk to hledá hodinu a prostě tam není a pak se dozvídá, že dávno mohl pokračovat dál, protože ji má xD. Ale nevadí, stejně jsem byl rozhodnut už pokračovat dál bez ní, i když na ty tlusťochy…

Tu máš ty ku*** | Připomíná mi to Sonu a nvm proč 😀

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

…je fakt dobrá. Skončil jsem u metra, kde musím skočit do kolejiště a pak zpátky, dal jsem to s přehledem a cesta metrem byla úžasná. Dostal jsem se dnes do dark side části Office Building a již brzy odjedu do toho pravého Silent Hillu. Užíval jsem si to moc, líbily se mi ingame scény např. ta zlá vana se mi dost líbila a Vincent je parchant už od pohledu. Prostě trojka je taky skvělá a doporučuje jí 10 ŁORDH3ŁŁů z 9ti. Zatím mě to baví fakt moc, prostě Yamaoka v pozadí, atmosféra, potvory, všechno super, těším se na další postup, asi budu flákat zase i to WoW :D. Jinak Nelly má smůlu, dnes jsme tedy Gnomeragan nedali.

To je tedy vše, doufám, že vás tyto dva dnešní posty uspokojily xD, chtěl jsem ještě jeden, ale jdu na tu ekonomiku omg. Zítra tu a zatím to vychází docela dobře a začalo mě to zase fanaticky bavit 😀 (myslím blog, ale i SH).

Ještě kousek, ještě kousek a trochu si nadzvihnout sukni, mg to je nádhera 😀 | S tím lezením bych ti taky rád pomohl

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Pěknej parchant, co?

Free Image Hosting at www.ImageShack.us