Psal jsem, že jsem zase začal aktivně blogovat a denně tu musí být post, a tak i přes velký časový pres (jako vždy), něco dnes sepsat musím a hlavně už chci pomalu dát Lpod do ústraní :D, aby si ho radši už nikdo nevšiml xD. Nee, jako, že to je pokus, nic víc, tak zatím koukám jsou ohlasy docela kladný, hezké, díky.

Dneska bylo na plánu několik recek, ale jaksi je tu démon WoW, který zase všechno pokazil. Víkend (prodloužený) je zase v p*deli, dobrý pocit z jeho strávení moc nemám. Včera to bylo u Luďka jako suprový, ale pak mi bylo zle a ze soboty už jsem nic neměl, ještě jsem se pak vzbudil ve 3 a dělal kraviny, pak jsem se ani ve finále moc nevyspal a to ovlivnilo celý den. Akorát jsem projel net a šel do WoW, zarazilo mě sice, že nejde stránka iCe, ale server jel, ještěže jsem věděl, že mám opatchovat na nejnovější verzi. Ve WoW se mi to moc nelíbilo, protože jsem neudělal vlastně nic, byl to promarněný čas. Ještě jsem měl hafec úkolů a nic neumím na zítra – klasika, prostě to zase bude muset nějak vyjít, štve mě odpoledka zítra a to jako moc. Chtěl jsem taky konečně najít brokovnici 😛 v SH3, taky jsem tam ani nevlez.

Prostě to nějak nedopadlo jako vždy, příští týden mě čeká jedna věc, na kterou se jako fakt netěším, těším se ale, až bude po ní. Teď koukám poslední díl 3. sérky Lostu a spát. Přeju úspěšný week.