To nejste sami, i já toho už mám dost. Sám se divím, že vám má sem cenu ještě vůbec chodit a že jste definitivně neztratili trpělivost a nevyhodili tenhle dříve docela dobrý blog ze záložek. Sám bych to už udělal dávno, předávno, kdy tenhle blog byl ještě docela dobrý a hlavně „živý“, to už je nenávratně pryč. Zatím teda koukám, že plním předsevzetí jedna radost a můžu být rád, že jsem minule upozorňoval, že to není nový začátek. Pořád mám takový pocit, že tyhle slova stejně vedou jen do ztracena.

V poslední době je toho vážně na mě moc a moje psychika docela trpí a nemůžu se pořád nějak dát dohromady – to nemyslím jen u blogů, ale v životě vůbec. Měl bych přestat dělat to, co dělám doteď. Jenže takový já jsem a to se ze dne na den nezmění, chce to pořádně nakopnout, najít si něco nového…

Věděl jsem, že tento rok nebude nikterak veselý, ale že to bude až takhle… Vlastně nejde o nic. Vždycky jde o nic, ale to nic není pro mě nic. (tahle věta dává smysl, vážně, jen se nad ní musíte trošku pozastavit :) Musím nalézt ten bod na konci tunelu a už nevím, kam se obrátit a tak volím poslední možnost, když nepomůže ani ta, tak už končím definitivně se vším a dělejte si se mnou co chcete. Před tím to docela pomohlo, takže je čas to zkusit znovu a vrátit se zpět, jedu opět do…

welcome to silent hill

Silent Hill je věc, u které si odpočine každý, je to zvláštní, ale SH je dost dobrý lék na deprese a jiná svinstva podobného charakteru. A je čas si opět zopakovat nejlepší dvojku, ale chci se pokusit také ještě jednou dohrát jedničku s lepším koncem. Nedávno mě to napadlo a opět po Silent Hill toužím jako nikdy. Potřebuju prostě nucenou pauzu a vrátit se do atmosféry SH a zapomenout na všechno, i se vyhnout WoW. Také miluju parádní hudbu od Yamaoky.

To jest tak, zase se rozepíšu, nevadí, unavuje mě, že nepíšu nic a pak vám to všechno vyleju najednou v megáči. Vím, že to chce radši po kouskách a každý den, jenže to ono už nejde. Sám se divím, že někdo má pořád chuť něco napsat, dříve jsem se divil tomu, jak se na to může někdo totálně vys*at, ale dnes už to beru jinak.

Celou dobu jsem vlastně nas*anej, neklidnej a nvm co ještě. Nelepší se to vůbec, hlavně to bude tím, že tenhle rok je toho moc, prostě moc a já nejsem vůbec připravený na nic. Najednou se to všechno nakupí a nejsou to zrovna věci, na které bych se mohl vybodnout.

Nejvíc mě asi trápí to, že mi pomalu končí rok strávený na střední škole a leží přede mnou otázka co dál, do práce absolutně ne, na to nejsem úplně ready, nechce se mi a hlavně nvm co bych mohl dělat. Tak pro mě zbývá akorát možnost dál studovat, ale z toho taky nejsem zrovna nadšený. Já ani vlastně nvm na jakou školu jít, mám strach z přijímaček či z pohovoru, i když je jasný, že o nic nejde a je to vlastně pokus. Vůbec si nedokážu představit, jak to vlastně na vejšce vypadá, vím, že to je rozdíl oproti střední, ale jak velký, zvládnu to vůbec? A nejhorší na tom všem je, že už nemám moc času a měl bych se co nejrychleji rozhodnout. Nepočítám samozřejmě maturitu, kterou tak nějak dávám na vedlejší kolej a spíš mě trápí vysoká škola, při tom by to mělo být naopak a měl bych se hlavně soustředit na to, že bych měl začít něco dělat, abych maturitu udělal.

Někdo si řekne maličkosti, které zvládne každý, ale já to tak nevidím, je to pro mě docela důležitá věc v životě a pokud ji nezvládnu, tak zklamu nejen sebe. Já pořád nvm, jak se se vším vyrovnám. Mám v hlavě prázdno a ve WoW být by mě taky pořád nebavilo. Prostě nvm co dál, dal bych si 5 let pauzu, k tomu ještě pořád do mě hučí rodiče a to mě taky moc neuklidňuje.

Teď už asi chápete proč nebloguju, prostě honí se mi toho v hlavě hodně, jsem zmatený a nakupilo se toho hodně, takže to má za výsledek to, že se mi vlastně vůbec nic nechce. Jediný, co mě ještě tak nějak baví je World of Warcraft, 100x lepší jak realita, chvíle u WoW jsou fakt skvělé a líbí se mi, jak člověk ztratí pojem o čase a užívá si, kdo nezažil, nepochopí. Nikdo se mi nemůže divit, že se ve WoW snažím trávit co nejvíce času. Protože mám v realitě problémy z kterých bych se zbláznil. WoW je něco jako SH, uklidňuju se, relaxuju a cítím se tam opravdu dobře.

World of Warcraft

Měl bych už o tom taky něco více sepsat než jenom pořád pár řádek. Už jsem výše naznačil důvod proč zde trávím tolik času, ale jsou tu i další, ve WoW se najde pár lidiček, s kterýma je hrozná sranda a člověk se s nima pobaví dobře i o normálním životě, pořád vás žene dál dosahování dalších levelů, získávání lepších itemů, atd. Ale to, kvůli čemu bych dal této hře plný rating jsou chvíle, jakou jsem zažil třeba včera, chvíle, kdy vám opravdu stojí za to to hrát.

V poslední době ve WoW zažívám spoustu nových věcí, ani nemám moc čas na normální levelování a prozkoumávání lokací, protože se věnuju i věcem, kterým jsem se doposud věnoval. S guildou sbíráme věci na GH, chatujeme, chodím dungy a dokonce i WSG a AB, nikdy jsem si nemyslel, že tam půjdu, už taky se mi to znechutilo kvůli lagům. V dunzích se to hodně změnilo, dřív jsem to nijak nevnímal, ale teď stačilo párkrát a suprový, teď reaguju na každý invite do dungu v krčmě a snažím se chodit, když na to příjde. Dává to obyčejnému expení a WoWu úplně jinou dimenzi, hlavně se musí sejít lidi a je to fakt úplně suprová zábava, ale nejlepší dung, jaký jsem doposud šel, byl včera. Kdy jsem šel jenom já se svým druidem a druhým druidem Hantrem, se kterým jsme se v poslední době docela dost dobře zakecali. Začalo to tím, že jsem mu nabídl jít Gnomeragan, jenže to bylo jaksi nad naše síly a nikdo další jít nechtěl, tak jsme si řekli, že půjdeme Blackfathom Deeps v Ashenvale, což hravě ve dvou zvládneme, sice jsem naverboval ještě jednoho, ale to no comment, Hantr ví xD. Byla hrozná sranda, šlo nám to skvěle a zábava nehorázná, kdy jsem zase ztratil pojem o čase, i když padají věci až hrůza, ale špatný dung to není. Hlavně, že byla sranda, nezapomenu na to, jak Hantr lákal a potom, jak nám hořela koudel, když po nás šly 4 elitky a když se nám povedlo oboum ve zdraví přežít a šlo se dál, prostě fakt to byla prča. Ale když jsme se dostávali skoro ke konci, tak došlo i na questy a ke konci to bylo trošku tužší, tak jsme nakonec umřeli a Hantrovi se chtělo spát, a tak jsme to zabalili, rozhodně to půjdem znovu, hlavně holt kvůli těm questům xD. Snad někdy dojde i na ten Gnomeragan, hlavní bylo, že to byl skvěle strávenej večer a tohle mě prostě na WoW nehorázně baví. Ještě jednou díky Hantrovi, který si to asi nepřečte, i když :D.

Jsem rád, že iCe se opravdu teď zlepšil, několikrát jsem s tím chtěl skončit a byl jsem fakt vzteky bez sebe, protože pády a lagy, hrozné vzpomínky, ale týmu se povedlo nahodit novou ramku a je to úplně jiná dimenze! Nejdřív byl limit 333 hráčů, který je teď eliminován a je to až zvláštní, ale teď se hraje prostě skvěle a já už nemám sebemenší výhrady a nikam jinam bych nešel. Od koupi nový ramky jsem nezažil nějaký velký vztek či lag, jo je tu jeden lag tak za den, který trvá pár vteřin, ale jinak opravdu je to čistá hra jak má být. Konečně se to dá pořádně hrát, díky tomu se vrátil i GuildMaster Nelly a guilda zase ožila, já díky tomu našel nové přátele a doufám, že nám ta sranda ještě nějaký čas vydrží a že server bude pořád stabilní jako doposavaď.

Za Kayu jsem se poprvé v životě dostal na vytoužený 60.level, který vlastně nezměnil skoro nic. Kvůli mému zkoumání, filletzz ví, už znám WoW docela dobře a v Azerothu už mi zbývá akorát trochu prozkoumat Eastern Plaguelands, splnit zde pár questů pro dobrý pocit xD a pomalu vyrazím do Outlandu, jiinak dungy zde chci ještě párkrát projít, do OT zavítám poprvé. Ještě si chci dovylepšit Alchemy a něco musím nasbírat na GH a pak hurá do OT, získat 70, užít si věci po 70ce. Snad se toho dočkám, mýho alta Azazela mám na 30. levelu a zatím s ním hraju jen, když nemám u Kayi rested xD, nebo když hraju s Miratem nebo s Hantrem. Ale pak až bude na 70 nuda, tak budu hrát za něj. U hordy mám také dva charaktery, ale na ně není prostě čas, ten buďto příjde nebo nepříjde, ale důležitá v tuto chvíli je pro mě Kaya.

I filletzz hraje WoW, tohle nebudu moc komentovat, protože mi to bylo jasný, že konec se nekoná, o tom se taky chci rozepsat jaká je WoW droga, ale na to nemám už čas. Taky mě pořád otravujete s ofikem, ale do něj vážně nepůjdu. Hlavní důvod je, že nemám dobré PC a taky mám problémy. Na ofik půjdu až budu mít nové PC a problémy s budocností budou alespoň trochu vyřešené, jinak to prostě pro mě nemá cenu. Už takhle je to na iCe problém s mým PC, ale dá se to vydržet a také se mi ani moc nechce pryč. Protože mě to na iCe baví, teď po bezproblémovém hraní ještě více. S WoW rozhodně neskončím, je to pro mě nejlepší hra, největší zábava a také relaxace a útěk od reality, proč hru opuštět?

Zase se rozepisuju, už toho mám prostě dost, jakmile se snad uklidním v Silent Hill, musím začít makat
=> omezovat WoW, začít se sobě nějak věnovat, začít se trochu učit, věnovat se blogu a jiným zálibám. Už prostě to nesmím tolik marnit a ne jenom dělat tak, že => spánek, škola, WoW, spánek.

Měl bych prostě začít něco dělat a ne furt jen nedělat pořád vlastně skoro nic a čumět do blba a bejt nas*anej, takhle dál už to nejde, musím se sebrat, proč to jenom nejde? Proč?

Musím znovu začít, brzy, vykašlat se na všechno a žít jinak… měl bych si asi dát nějaký implantáty do mozku nebo nvm, už mě to fakt se*e a vás asi taky, ani sem už nechodím a dřív jsem koukal i na návštěvnost, ale teď jen příchozí maily o návštěvnosti označím jako přečtený a nevěnuju tomu pozornost…

KUA UŽ!

Sweet Claire

A nesmím samozřejmě zapomenout na shrnující body, na jaké jste zvyklí…

A to je vše, doposlouchám uklidňující soundtrack ze SH2 a půjdu si lehnout, zítra mě to štve, ale na učení ještě kašlu xD.

Tentokrát to vezmu od těch lehčích (na psaní a přemýšlení) kategorií

MOVIES & SERIALS

– Prison Break samozřejmě (měl bych o tom taky něco sepsat, protože se u mě docela změnil vztah k seriálu a ne zrovna v pozitivním smyslu)
– začínám koukat Heroes na Primě
– středy strávené s Funesem
– stále koukám Sharka na oko
– Peklo s Landou
– dále jsem viděl Pokání, Svěrací kazajka, Kruh, překvapivě dobrý Death Sentence
– Pulp Fiction jsem pořád nedokoukal a ani Vase de Noces jsem neviděl pořádně
– po dlouhé době jsem viděl 1x Level TV (158)
– možná to moc s tím nesouvisí, ale hodím to sem, začal jsem poslouchat hPod

GAMES

– World of Warcraft – nemá cenu prostě něco doplňovat
– chvíli jsem dal Tomb Raider 2 😀

LIFE

– skoro dva týdny jsem byl opravdu nemocnej, měl jsem nehoráznej kašel a nechutnou rýmu, občas i teplotu, naštěstí mě to opouští a taky jsem díky tomu nakazil celou rodinu a to včetně strýce :)
– i v těch nejhorších stavech jsem stále chodil do školy
– tento týden jsem byl ale doma od pondělí, zítra musím jít, bohužel, rád bych byl doma, ale prý si musím dojít pro vysvědčení, jestli bude odpoledka nebo budem z něčeho psát, tak se jim na to vykašlu
– Parker & Hanson rulez a Yamaoka obzvlášť
– připadá mi, že se všechno kolem mění, i rodiče se změnili, už je asi přestává bavit se o mě starat, už by mě rádi viděli pryč a vydělávat, hlavně mě štve, že se někdy pohádáme, hlavně je to kvůli vysoký škole, kvůli tomu omezuju kontakty s nimi na minimum, být u PC je holt to nejlepší, co můžu dělat
– s kouřením se mi pořád nepodařilo přestat
– u dědy jsem si docela užil oslavu strejcového svátku a zacvičil si na Orbitracu 😀
– konečně mám oblek na maturák xD, byli s tím fakt problémy
– tuto sobotu se slaví kocourův svátek u Luďka, těším se moc :)
– po pár letech jsem zašel i k babičce na návštěvu, kde jsem strávil neuvěřitelný 2 hodiny, pěkně jsme pokecali, měl jsem z toho pak divný pocit, kua měl bych tam k ní taky chodit častěji :-/
– u strýce na regulérní oslavě s rodiči to bylo nejhorší tedy za celou dobu, bylo to teda hlavně mnou, protože to bylo jako v pohodě, ale prostě mi nebylo dobře a neměl jsem náladu, ani jsem nic nepil
– chci do Silent Hill
– po dlouhé době jsem sepsal post
– zítra si jdu pro vysvědčení

SCHOOL

– jsem docela dost zvědavý, co mi dá z matiky, je tu problém, protože mi nejde přístup na net k známkám, takže to bude pro mě překvapení, stejně mi dá za 4
– naplno to žije maturitním plesem, jen na mě to doléhá v negativním slova smyslu a je to už za týden, vůbec se netěším, bude to děsně trapný…, jinak máme opravdu hodně věcí do tomboly; dozvěděl jsem se, že nakonec budu muset tancovat s nějakou profesorkou aaargh; na natočeném videu budu vypadat jako kretén; překvapení bude děsně trapný a totálně nezvládám nacvičenou choreografii, jinak bude se jednat o nacvičený tanec na YMCA od Village People s teplým koncem v podání chlapců a to opravdu teplým :), omg; lístky jsou hotové a já jich pár i stříhal, holt škola musí ušetřit
– dost mě štve čeština
– nesnáším toho chudáčka, který vyučuje zeměpis a tělocvik, je to takový kretén, něco jako jeden dementní spolužák, tyhle lidi jsou na tom opravdu hrozně, úplně vidím jeho profil před očima; chudáček, který si v jiném prostředí hraje na něco, co není, měl by si ale uvědomit, že to je vidět a že není každý tak omezený, aby to neviděl. Tyhle lidi bytostně nesnáším, falešný mistr světa, který si dokazuje své vítězství nad lidmi jako jsem já, jen by si měl přemýšlet hochu koho si vybíráš, ne vždy se ti to vyplatí a nadejde čas, kdy i tobě to vrátím nebo někdo jiný i s úroky, primitiv
– profesorka Massacru nejde na ples, kua 😀
– někdy mi moje nemoc byla i k užitku, díky ní jsem např. nebyl zkoušen z anj a nedostal za 5
– občas to i vyjde nad moje představy a jsou i chvíle, kdy se cítím fakt skvěle, byl jsem zkoušen z účetnictví, bál jsem se za 5 na vysvědčení a nakonec jsem to měl prý mezi 3 až 4, ze zkoušení jsem – podržte se – dostal za 1 a k tomu mě ještě pořád chválila – poprvé a naposledy, na vízo za 3, tohle je fakt neuvěřitelné
– z jedný profesorky nemůžu, poslední dobou čím dál tím více a také si k ní jako jediné buduju spíš kladnější vztah, na to jak jí padnul na zem 2x pásek u kalhot, na to nezapomenu

Jo a GiGi sry, dlouho jsme nepokecali, až se vrátíš z hor, tak se ozvi nebo se snad ozvu já a na čtení tvého suprovýho blogu jsem se nevybodl!!! A WoW už mě netrápí! Taky bych se vrátil k jednomu tématu :).

To je tedy vše, ještě jedno video na skouknutí a já si balím do Silent Hill, mějte se zatím dobře, doufám, že se tu další post neobjeví zase za měsíc.

[wpyt_profile2]I35u6qh5JVQ[/wpyt_profile2]