Tak a je to zase tady, rok nám uplynul neuvěřitelnou rychlostí a my už tady máme zase Vánoce, předem bych se chtěl ještě jednou omluvit za všechno a že opět mi to nevyšlo s těmi příspěvky, kterých mělo být hodně, ale opět se tu vyskytla neočekávaná věc, bez ní bych stihl všechno, vážně :). No, nevadí jsem rád, že sepíšu tento post, horší je, že se zase rozepíšu a bude to špatné, ale však nevadí. Tlačí mě čas a také si chci ještě Vánoce užít a dívat se na televizi, takže já musím opravdu rychle :).

Možná si říkáte, že je to blbost a že jsem se tady na těch pár lidí, co sem chodí měl vykašlat, ale já nechtěl a taky se mi dostavil takový ten hřejivý pocit :). Ani jsem se nevyspal, takže nejhůře na tom dopadnu já, zatímco všichni ostatní budou slavit, ale zároveň mám velkou radost, že vy budete mít možná radost atd. :).

23.12. byl chaotický a jako minulý rok jsem si šel lehnout kolem čtvrté ráno, to víte, nechat si všechnu přípravu dárků na poslední chvíli se nevyplácí, měl jsem opravdu, co dělat a zároveň jsem je ještě doteď dělal, doufám, že mi ocení mou námahu, ale mám to za sebou – kompletně vše. Takže teď už si užít zbytek tohoto zvláštního dne a je to.

Ale ještě mi zbýváte vy, plánoval jsem si, že dnes k PC maximálně vlezu kvůli poslání tohoto postu a uploadu dárku, ale nakonec jsem u toho od rána a ani se nestíhám dívat na pohádky, což jsem chtěl moc. Prostě si odpočinout od PC, bohužel ne. Stejně jsem ale potěšen z toho, jak to zatím probíhá, akorát to rychle utíká :). Ráno jsem se vzbudil příjemně, sice jsem naspal 4 hodiny, ale nevadí mi to :). Otevřu okno a hle – sníh!!! To mě potěšilo moc, konečně je tu o Vánoce trochu sněhu, ale stejně na mě sálá vánoční atmosféra více doma než venku :). Začal jsem pracovat na dárkách, dal si snídani, odpoledne jsem si otevřel lepší víno a dal si i pivo a při tom jsem stíhal se i dívat na televizi :). Je to paráda, potěšil mě film Kudrnatá holka na Primě, ještě jsem to neviděl a moc se mi to líbilo :D, trochu sentimentu no.

Ale už pomalu k věci, tento post tu máte tak, jak jsem ho plánoval, tady se nekoná žádné osekávání. Vánoce jsou zvláštním dnem, i když toto období je ovlivněno tím, že umřela babička nebo ostatní věci, řeknu jedno, dávat vinu za to Vánocům nejde a prostě je důležité si to vychutnat a nebýt smutný, takhle ne a proto já se snažím nemyslet na ty špatné věci a jde to. Asi se budu opakovat z předchozího postu, ale nevadí :). Prostě nyní už to člověk nevnímá tak jako dřív, samozřejmě je to hezký speciální den, který je zvláštní svou atmosférou, průběhem a také rozdáním dárků, což už prostě k Vánocům patří, dříve jsem to vnímal jenom tak, že jsem se těšil na dárky a tamto šlo okrajem. Už to není dávno pravda, nejde mi vůbec o dárky, ani se mi už nedostává toho pocitu nadšení a těšení co dostanu. I kdybych nedostal nic, opravdu mi o to nejde. Stejně čekám jenom maličkosti a budu mít radost stejně :). O dárkách už to dávno není. Teď spíše oceňuji sledování pohádek, večeři a hlavně mě hrozně těší vidět, jak mají ostatní radost z mých daných dárků, o to mi jde, těším se, jak bude mít otec radost z daru apod. :). Achjo, ony jsou fakt Vánoce :D, člověk si to ani nepřipouští. Budiž no, prostě tu atmosféru vnímám pořád a Vánoce mám rád a nezkazí mi to jakákoli smrt v rodině, prostě nechci to tak.

Takže si to hlavně užijte, protože to letí a za chvíli to máme bohužel za sebou. Volno ještě pro většinu z nás bude :) a také příjde Silvestr, takže se ani neobtěžujte tímto postem a užívejte maximálně, klidně si ho dočtěte až zítra či jindy… nevadí :D.

Jinak si rád pročítám v Satanské bibli a zajímám se o to, ale to neznamená, že bych skončil s oslavováním Vánoc, mám na to svůj názor. Za prvý to nejde ignorovat kvůli rodině, dále tu atmosféru mám rád, neberu to jako oslavu ježíše :), prostě mám na to svůj názor, to jenom tak naokraj.

Achjo zase se rozepisuju, odpusťte. Ale mám toho nějak moc na jazyku xD. Dokonce jsem už věděl o jednom dárku, což mě potěšilo jenom to vědomí, že se o to rodiče pokusili. Prostě jsem měl dostat Satanskou bibli, i když mi dříve matka řekla, že takovouhle blbost mi nekoupí nikdy a já si to nemám objednávat, nakonec mi ji objedná :D. Měl bych z ní radost, to ano, asi nejlepší dárek, bohužel to nevyšlo. Balík došel pozdě a už nezbyly finance na převzetí, takže příště, stejně to bylo zbytečně drahý, kdybych to objednal já, tak je to v pohodě, hezký, i to vědomí, že mi ji objednala je dost dobrá.

xmas greetings

A teď už k dárkům, nenutím vás je si dát pod stromek nebo čekat na využití, ale prostě je tu tady máte :):

A začneme rovnou tím největším a to jak obsahově tak i o velikosti:

LORDH3LL’S GREATEST HITS – NEVERENDING NIGHT ALBUM

cover

Nejlepší bude uvést info, takže čtěte všichni!

INFO!

DOWNLOAD

Všechno odstartuje Kazane, vzhledem k nedostatku času se o všem rozepíšu více jindy, ale teď hlavně vám to sem dát :).

Ano, je to šílené, ale prostě jsem to udělal :). Něco o nelegalitě si nechte pro sebe, nenutím vás do toho, ale dávám vám tu možnost… Jako by se nic nestalo :D. Přemýšlel jsem o tom hodně, ten dárek měl být mega, mohl jsem vám přinést další album nebo tak, ale já se rozhodl pro tohle. Ještě tu je možnost vánočních českých písní, ale to si necháme na příští rok :), prostě jak chcete, užijte si to, doufám, že máte spíš radost a ani sami nevíte jakou mi to dalo práci :). Sice jsem se chtěl ještě rozepsat k některým songům proč a tak, ale nezbývá mi na to čas, takže jindy :). Doufám, že nejtste v šoku. Vlastně doufám, že jste :D.

Jinak jsem se rozhodl to dát jako řetězovku, ale pozor, nenutím nikoho do toho a také nenutím nikoho ani něco uploadovat, jde mi o to, abyste sepsali podobný soupis vašich nej hitů, samozřejmě to může být i menší seznam, takže jestli bude mít někdo chuť, směle do toho :).

Jinak z důvodu velikosti vám tedy nabízím jen možnost torrentu :), stejně to nikdo nebude chtít, ale tady šlo o něco jiného :).

cute Emily

A to není s dárkami vše, další dárek spíš bude pro konkrétní osobu z jednoho dávného slibu a to pro Vládkyni života, která chtěla soundtrack na Saw a protože jsou Vánoce, tak i vám dávám možnost downloadu sem :).

SAW OST

http://rapidshare.com/files/78779236/Saw_OST.rar.html

Dalším je jako minulý rok již zmizelý díl vánočního Toma & Jerryho – můj oblíbený :), prostě na to se musíte podívat vždycky.

[wpyt_profile2]0owH2awOQ5E[/wpyt_profile2]

Dále tu mám hezkou věc na čtení, doufám, že se MeGaBiTe nebude zlobit, ale nějak se na to pozapomnělo a já si teď vzpomněl a je to důležité, s MeGaBiTem jsem přeložil mangu „Itsudatte My Santa!“ Opravdu taky nutnost je od autora Love Hina, taky se o ní ještě zmíním, takže dáreček od nás by Kena Akamatsu, primárně je tento dárek pro mangacesky.wz.cz :).

ITSUDATTE MY SANTA!

Ještě nekončíme, další věcí je i to, že znovu uploaduji mé minulé předchozí album, takže pokud máte chuť, na čas je vám tento torrent opět k dispozici.

Santa Lordhell – Christmas In Hell

A to už je tedy opravdu vše, snad vám to stačilo. Já už jdu od PC trošku pryč sledovat konečně normálně filmy a prostě už jsou i 3 hodiny atd. Pak jdu ještě na hřbitov a musím si to ještě trochu užít, takže zítra tu, doufám, že jsem nikoho neurazil, takže ještě jednou, stručně:

VESELÉ VÁNOCE!

sexy

A ještě jako malý bonus takový report z today, proč nebyly posty (budou!) a také vlastně nikdo dnes nemá chuť být zahlcen posty :). A fakt to brzy začne ve velkém, opravdu :D.

22.12. se to trochu zvrtlo, protože jsem vám chtěl dát opravdovou nálož postů, ale měl jsem problém s bloguje, tak jsem musel si s tím poradit a další naprogramování postů jsem nestihl, pak jsem chtěl večer pokračovat a s filletzzem pokecat, ale jaksi se stalo něco neočekáváného :D, vzpomeňte si na minulý rok zase, ano máte pravdu. Nesnáším 23.12. a prostě to jinak nedopadne xD. Děda měl oslavu narozenin a dopadlo to tedy špatně. Byla tam i další jeho známá rodina, která odešla brzo a do té doby to bylo docela ok, oni byli v pohodě a byla sranda, jinak jeden z nich měl taky pěkně nametýno :). Lolec prostě, do mě lil strýc slivovici (pak jsem si ji lil i sám) = to byl kámen úrazu, měl jsem snad půl flašky nebo klk, fakt humus a ještě takých %, k tomu asi 6 piv a jídlo, co mi nesedlo – bulharská kuchyně :-/. Ale pořád to bylo ok, se strýcem byla velká sranda a taky se pěkně ožral :D. Ovšem nejlepší bylo, když odešel děda se známýma a rozjelo se to naplno. Strýc normálně jakoby mu tam něco přeskočilo a začal divočet, ale všechno bylo v rámci srandy a ta byla obrovská, nečekal jsem takové divočení xD. Nemůžu se zmínit o všem, škoda, že vám ani nepřinesu fotky, ale byl to fakt megalol. Třeba ze srandy na mě začal vystrkovat zadek, dole v obýváku skákal na gauč a us*al se, prostě fakt lol. Pak znova furt p*dele a jakmile bylo čisto, tak jako blázen sundal triko i kalhoty a měl jenom trenýrky, zábava pokračovala. Strýc vzal skákacího pavouka a dělal s ním takový blbosti prostě a bylo to super, já se nasmál a vlastně jsem za tu oslavu byl rád, sice dopadla trošku s obtížema, ale povedla se :). Ono totiž jsem taky nebyl opravdu ok, ale domů jsem došel a pamatuju si všechno, blackout se nekonal, vykoupal jsem se a potom v posteli to na mě dolehlo a šlo to ven do kýblu, ale pozor – postel to neodnesla, bylo to ok, i matka byla v pohodě, ale vadilo mi to, že druhý den byl celý na nic, protože mi bylo celý den špatně až asi do desíti večer, tak jsem musel pořád ležet v posteli, zkoušel jsem i brát prášek, slepičí polévku atd. Pak jsem ještě zašel k babičce s dárkama a už to bylo pomalu ok. Byl to šílený den a bohužel, že mi bylo špatně, jinak bych toho stihnul více a tohle bych nepsal takhle narychlo. Ještěže jsem večer ten krám zapnul, pokecal s filletzzem a ostatními, začal pracovat na dárkách a je to…. A je to doopravdy vše :D. A je to bohužel později :).

Free Image Hosting at www.ImageShack.us