Za zvuků parádního mixíku od Matta Dareyho – Nocturnal se ještě na chvíli odpoutám od možnosti shlédnout další díl 24ky a sepíšu nějaký ten postík :D. Mimochodem v poslední době je to v mé hudební rozvětvenosti hodně stereotypní, prostě poslouchám už jenom trance, zvláštní… prostě pořád mám náladu na trance, největší škoda je, že většinu trance mixů mám bez tagů nebo poslouchám trance z rádia, takže z Last.fm se toho moc o mé trance pozitivitě nedozvíte, to jen tak na okraj.

Včera víte, jak to bylo a dnes se dozvíte i výsledek, stihl jsem upnout i překvapení a také jsem konečně i sepsal recku na Bones, do učení zas*anýho účetnictví se mi vůbec nechtělo, tak jsem to oddaloval, co jsem mohl, ale pak jsem vypl PC, abych neměl úniku a šel na to, jak to dopadlo… No, řeknu vám i víc mě baví se učit ty dvoustrany mat. otázek na češtinu než zas*aný účto. Prostě jsem na to koukl jen tak, aby se neřeklo – co se dalo jiného čekat, ale prostě nejde to, nemůžu, strašně mě to nebaví… takže jsem po cca 15ti minutkách stejně zhasnul a spal xD.

sleeping vamp
Ráno jsem běžel na bus snad tak jako nikdy, tentokrát jsem vyšel snad nejdýl pozdě, běžel jsem prostě celou cestu a rekordně jsem se dostal na zastávku snad do 4 minut, bus akorát odjížděl, ale stihnul jsem to! A jedeme… první hodina češtiny a dobrovolně šla asi ta největší šprtna ze třídy, neuvěřitelný, vyplnila celých 10 minut tak rychlou kadencí slov, ale to je normální, prostě to nemá cenu jí zkoušet, být profesorem, tak jí napíšu rovnou jedničku a nechám si jí sednout prostě. Hodina docela utekla a pak přišlo překvapení a já se opět nas*al.

Jestli dostanu zase za pět, tak naši milou třídní zabiju, rozřežu na malinký kousíčky a ty kousíčky odnesu sežrat prasatům :), tak to jsem si ulevil. Prostě máme mít EKCV, což je vesměs účto, ale je to jiný předmět, příjdem do třídy a ona – pojďte do naší velký, takže jasný=píšem. Hm… to je prostě naprosto skvělý! Ono na tom je to, že jsem byl ještě dutej, nvm jak vy, ale většinu věcí se stejně učím přímo ve škole a před hodinou to do sebe prostě narychlo narvu a ono to většinou pomáhá, ale teď jsem si to vůbec neosvěžil a prostě šup dá nám papíry a píšem onu plánovanou písemku, která měla bejt šestou hodinou. Vzdal jsem to a psal jsem, co jsem tak věděl, rezervy ok, tak jako něco tam určitě mám, prostě na pětku to není a jestli mi jí dá tak… Fakt mě nas*ala, kua poslední hodinu, nebyl jsem sám, byla na ní nas*aná velká část třídy a ona se nas*ala taky, jedna holka jí to i řekla, proč nám to dávala? A fakt s ní souhlasím, ona hned, máte být připravený už od včera a taky řekla, že ty písemky vůbec nemusí hlásit, lol. Dobrý no, ale jak je možný si takhle hrát s rozvrhem a přehazovat hodiny, jak se zachce. Říkám prostě, nejvíc mě letos asi bude s*át a trápit účetnictví, je to naše třídní k tomu ještě mg a asi od ní jich bude co nejvíc v p*deli včetně mě. Tohle prostě, takhle se to nemá, nvm co se stalo, co jsme udělali, prostě nvm. Taky mě štve, že bereme každou hodinu novou a novou látku, vůbec nezopakujem ty starý, který jsme dělali třeba i jeden příklad na začátku třeťáku – lol. Kdyby to s náma alespoň zopakovala, prostě ne. K tomu všemu nám pořád zadává další a další otázky, prostě nás chce všechny zničit a zatím jí to vychází, mně už to asi začne být fakt jedno, prostě škola na ho*no a já s chutí půjdu někam k lopatě, protože tohle opravdu nechápu.

S veselou náladou se jde na ITE, alespoň něco ok, dělali jsme lehký cvičení na 20 minut a pak volno, takže celá druhá hodina volná, ale co máte dělat, že jo, projel jsem stránky a některý blogy, hlavně se mi líbila recenze na Deus Ex :). Jo, samozřejmě jsem byl na fóru PB a těšil se domů. Po ITE další dvě hodiny s třídní – účto a znova EKCV, já to miluju :). Jedna holka z ní byla fakt už jako na prášky, ale nic se nedělo, snad se asi z recese ptala, kdo chce být zkoušenej :). Opravovali jsme písemku (známku jsem se nedozvěděl), pak další hodinu jsem doplňoval účty do hlavní knihy a samozřejmě nová látka xDD. Ještě než jsem šel domů jsem se dozvěděl, že nám poslední hodina zítra, kterou jsem si byl jist, že odpadne, máme co – ano, EKCV s třídní, rulez!!!! Pak čekám hodinu na bus a cestou ještě nastoupí dědek, který měl ho*no na botě, mg já myslel, že tam v tom autobuse chcípnu, druhej dědek zase vysype zrní po celym autobuse, prostě ty lidi, to je prostě… lol.

pb
Tahle fotka rulez. Doma se teda najím, hodim věci do tašky na zejtra a k PC, uklidim PC a zapínám XFire, pokec s GiGim až příjde řeč na Prison Break, jinak mám pro vás zprávu, že nás čeká zase 14tidenní pauza, ale pak rovnou dva díly najednou, nvm no, mohli klidně dát i jeden, protože se nám takhle krátí čas, kdy budem dostávat drogu před velkou pauzou. Jinak šestý díl má být absolutní bomba, takže se jako fakt těšte. Já zabrouzdám na PB fórum a zjišťuju, že už jsou hotovy cz titulky v rekordním čase, fakt tohle je vynikající!!! práce. Takže rychle sosám, sice jsem si řekl, že tento díl si nechám na zítra v poklidu, ale prostě jsem nevydržel, GiGi ví – oba jsme se chvíli zbláznili, prostě závisláci na PB, museli jsme to mít, takže teď rychle jak to co nejdřív mít, naštěstí přišel Razer a já mu ještě tady hrozně moc děkuju, že mi zachránil život, dík!!!

Nakonec teda jsem si nenechal díl na středu, ale shlédl ho v době, která snad ještě nenastala a víte i vy co? GiGi, prosím, to ještě neviděl ani po mém dokoukání – slyšíte – GiGi to uvidí dýl než já, neuvěřitelný. Jinak díl samozřejmě skvělej, z toho Mika mě málem ranila mrtvice, ale kdo má vydržet zase ty dva týdny na tu bombičku :).

Po zhlédnutí pádím zpět na XFire a projíždím net, už to mám za sebou, jinak o ITE jsem narazil na další seriál, co bych chtěl vidět, takže mám pro vás tip na… The Shield.

A pomalu už v klidu končíme s today, dneska přinesu určo ještě alespoň jeden post. Jinak zbývá už jen jeden den a je tu volno, takže zítra to přežiju a parádní volníčko. Zítra i kašlu na tělák, protože za prvý tam nechci bejt do čtyř a za druhý je volejbal, moje nejhorší – teda doufám, že bude, protože jich asi hodně nepůjde. Jinak na všechno kašlu, jediný co mi vadí je – správně – účetnictví, bo zase hrozí, že nám dá písemku – já jí fakt zabiju, taky že bude zkoušet a já nvm co ještě. Ale i kdybych měl dostat další pětku, smůla, prostě zítra na to opravdu, ale opravdu nemám náladu. Spolužáci maj taky párty, ale já si dám svou vlastní doma u 24ky :P, mnohem lepší.

Jo a když už u toho jsem, tak si dneska dám alespoň jednu 24ku, problém je, že teď už mi za pár hodin naběhne FUP, holt jsem to přehnal a do příštího týdne pojedu šnečí rychlostí, smůla… ale vydrží se to, holt budu bez 24ky a nebo si hoodně počkám :D. Zase zítra odteď již u klasického Today postu adios!
No, ještě tak nějak neplánovaně něco, z čeho jsem já a GiGi totálně v p*deli, vymysleli jsme si svůj vlastní scénář konce Prison Breaku a dokonce jsme si to i mozkem převedli do vizuální podoby, jsme z toho mimo, takhle to skončit, tak skočím z okna nebo nvm co, achjo to chci poslat Scheuringovi, takhle to skončit, to bych nevydýchal, prostě takhle to musí skončit :D. Jn, utopie, kdo ví, co se Scheuringovi rodí v hlavě :DD (vši to snad nejsou xD).