wtf?

Holt jsem se dneska musel ještě jednou nas*at, kvůli takový blbosti jsem zase ztratil hodinu času. Někdo si toho možná všiml, takže se omlouvám, ale nakonec byla chyba na mém přijímači a systém za to asi nemohl, i když nechápu jako proč?

Šlo o to, že po odeslání posledního postu se poku*vila diakritika, prostě do půlky nového postu to bylo v pohodě a pak až do konce pořád i přes starší posty to bylo bez diakritiky. Když jsem zapl archív za září, tak už to bylo v pořádku. U mě v uživ. rozhraní to bylo taky OK, takže si říkám, hmm… nějaká chyba. Nakonec jsem si poradil sám a to tak, že jsem post smazal – samozřejmě jsem si ho uložil a pokusil se poslat znovu a vidíte ono to jde. Nechápu proč, ale když u jednoho odstavce zmačknu enter, tak se automaticky poku*ví celý post a ostatní také, takže jsem tam enter neudělal a je to ok a mělo by být ok.

Za případné šoky 😀 se omlouvám, taky mě to pěkně nas*alo. Takže takový post jste si asi nepředstavovali, nevadí, hodím ještě alespoň jednu recku na Bones, sjuknu 24ku a půjdu zase juknout na účto, protože jsem zjistil, že mám úkol, tak se mějte a zítra tu. A snad už dneska bez problémů.