welcome

Part One

Tak nejprve bych se vám chtěl všem omluvit za spoustu věcí, tak za prvé za ty pěkné sovičky, mělo vás to jen trochu dostat z míry a přijít na to, že to s tímhle blogem je v koncích 😀, jinak sovičky mám rád a nic proti nim nemám, jsou hezké a zábavné. Dále bych se chtěl omluvit za neaktualizaci blogu, což se napraví a sami ještě uvidíte, že to myslím vážně. A chtěl bych se vám omluvit za všechno, protože bych se vám omlouval asi dvě minuty a to mě nebaví. Ale ještě dvě  neodpustitelné omluvy.

Omlouvám se MeGaBiTovi, že jsem se na všechno vykašlal a neudělal jsem nic, i když ty jsi makal jako šroub, přísahám, že se v tom překládání hnu a všechno vykompenzuju, sice ne hned, ale vykompenzuju.

A věřím v to, že se tímto novým začátkem vrátí návštěvnost do normálu.

Většina z vás už mě určitě odepisovali, že je konec + ten symbolický obrázek hrobu. Abych řekl pravdu tak jsem odepisoval i sám sebe, prostě říkal jsem si, že to nemá cenu, dohnat už se nic nedá a je i vidět, že mě to zřejmě přestalo totálně bavit. Nakonec jsem logicky zauvažoval, že to je blbost, přece se nepřipravím o můj oblíbený koníček, o věc, nad kterou jsem trávil tolik času a v koutku srdce jsem pořád neměl sílu tento účet zrušit a totálně to zabalit. Takže ne, nekončím a nebudu, tohle je úplný začátek, smažme to, co bylo, začínáme jakoby z čistého stolu, ale jak velkolepě začít, chce to úplně změnu, takže jsem přemýšlel a přemýšlel až jsem dopřemýšlel :).

Určitě už víte v čem tkví hlavní změna, chtěl jsem si blog změnit, protože si někteří (filletzz) stěžovali/l na design. Taky jsem si řekl, že by to chtělo změnu, bohužel bloguje.cz má omezený systém šablon + mi nevyhovovaly vzhledem + se v tom neumím hrabat, protože s html prostě nejsme kamarádi. Nakonec jsem tedy řekl, že něco ztropím, vybral jsem si jednu šablonu a zkusil jsem ji upravovat, i tak to odneslo pár hodin, protože narozdíl od minulé šablony je tady jinak napsaný to html, takže jsem musel dost experimentovat, ve finále to teda vypadá docela podle mých představ. Vím, že se vám nelíbí ani tahle, ale chtěli jste změnu, tak ji máte. Mně se líbí i menu a už se v tom nehodlám hrabat, protože tu nejsem pro vzhled, ale pro obsah. Takže mě baví spíše psát než se hrabat v grafice či html. Takže pokud vám to nevyhovuje, máte smůlu, nikdo vás nenutí sem chodit, jsem trochu tvrdý, ale některé vaše názory beru hodně s velkým nadhledem + je tohle všechno má věc a můj výtvor. Takže si tu můžu dělat, co chci. Takže tu je nový design, který si ještě rozebereme. Na pořádné změny se připravte, až budu mít vlastní hosting, do té doby zůstávám tady a nic se měnit nebude! S hostingem je jasné, že to nebude v předpokládané době – konec září, hlavně kvůli financím, ale až později, nejdřív Vánoce 2007. I s PC je to tak na maturitu xD. Ale i tak doufám, že se vám to tu alespoň trochu líbí :D.

(UPDATE 29.08.08 – no a je to tu,  že jo :). Tak design se mi nakonec, myslím, povedl a i teď se mi pořád líbí, uvidíme, jak si zvyknu/ete na tento, který na mě působí takovým domáckým pojetím, ale o tom v megapostu a stejně tohle nikdo už nečte, o PC už také víme, jinak uvědomte si, že toto je stále z doby, kdy jsem byl na bloguje, dost tohoto nesmyslu a pokračujte dál ve čtení :)

Původně tu byl plán, monumentální a šílený, ale vzhledem k tomu, že byl až moc šílený, tak padl. Někteří z vás už vědí, co se mělo stát. Samozřejmě vám to teď všechno napíšu. Jinak ještě k menšímu detailu, tento megapost byl sepsaný už před měsícem, ale protože se věci obrátily trochu jiným směrem, musel jsem začít respektive úplně od začátku a většinu věcí upravit – přepsat. Např. hned další odstavec je bez úprav.

Původně to bylo plánovano na 1. srpen, já vím, že to prostě neplním, ale v tomhle případě se musím opravdu ospravedlnit, protože jestli si myslíte, že tohle zvládnete za den, tak to opravdu ee xD. Je to prostě jeden velký start a lepší jste si opravdu přát nemohli, tyhle blbosti měli také za následek, že značně poklesla návštěvnost, doufám, že nyní opět naroste, ostatní věci si holt prostě musíme nechat na vlastní hosting, který se sice asi v nejbližší době konat nebude, ale co kdyby. Zatím to prostě musíte vydržet tady a já si myslím, že rádi vydržíte.

Jaký byste si představovali asi nový začátek – nový věk blogu, tato otázka mě celkem hryzala delší dobu, postupem času jsem přišel na jeden šílený nápad, který jsem taky začal uskutečňovat a už nikdy víc, to si sám můžu říct, že takovouhle blbost už opravdu dělat nebudu, byl to prostě šílený nenaplnitelný nápad.

A teď k věci, o kterou jsem se chtěl pokusit, přečtěte si následující věty, které měly být v původním megapostu, pokud by se naplnily.  SLÍBIL JSEM NÁVAL PŘÍSPĚVKŮ, ALE TAKOVÝ JSTE SI NEPŘEDSTAVOVALI ANI VE SNU!!! V POSLEDNÍCH DNECH JSEM NA TOM PRACOVAL, JAK JSEM MOHL, TÍMTO SE VYKOMPENZUJOU OPRAVDU VŠECHNY RESTY, BUDETE SE OPRAVDU DIVIT, VŠECHNO ANI ŘÍKAT NEBUDU, ALE KAŽDÝCH PĚT MINUT SE ZDE OBJEVÍ POST A TO BUDE PĚKNĚ TRVAT DLOUHO, PROTOŽE VÁS TĚCHO POSTŮ ČEKÁ CELKEM ***. NEBUDETE STÍHAT, TAKŽE BYCH VÁM DOPORUČIL POTÉ KLIKNOUT NA ARCHÍV ZA SRPEN, ABYSTE SI TO MOHLI PŘEČÍST! JAKO PRVNÍ ODHALÍM NEJVĚTŠÍ HITY, VŠE ZAČNE NEJVĚTŠÍ PŘEKVAPENÍ A PLÁNOVANÝ DÁREK ZA HODINU! POTÉ NÁSLEDUJE DALŠÍ DLOUHO SLIBOVANÉ MEGAPŘEKVAPENÍ, POTÉ SI DÁME JEDNU MINIRECENZIČKU NA HRU, FILM, MEGA…. A TAK TO PŮJDE DÁL!!!! BY LORDHELL FOR READERS. TOHLE JE DÁREK PRO VÁS VŠECHNY, ŽE ALESPOŇ NĚKDO NA MĚ NEKAŠLE, UŽIJTE SI TO.

Hezký nápad, není tomu tak? (UPDATE 29.08.08 – hezký, ale nesplnitelný :) Bohužel, jak už sami dost dobře víte a sami si to i zkuste, je prostě nesplnitelný a tak jsem se postupem času teda dostal k jinému a lepšímu rozhodnutí. Ale opravdu jsem na tom začal, což se dozvíte z dalších postů, moc jsem toho sice neudělal, ale nemusí pršet jen když kape. Prostě chtěl jsem se zbavit všech restů, které jsem vůči blogu měl a vzhledem k tomu, že mám takovou povahu, tak je stejně budu muset splnit, ale opravdu ne všechno najednou 😀.

TEĎ POZOR DALŠÍ DVA ODSTAVCE JSOU V PŮVODNÍ PODOBĚ, NEBAVILO MĚ TO OPĚT PŘEPISOVAT, JEN TO BERTE TAK, ŽE SE POŘÁD POČÍTALO SE SPLNĚNÍM VELKÉHO ZÁVAZKU A TAKÉ, ŽE JSEM V TÉ DOBĚ BYL JEŠTĚ NEAKTIVNÍ – RESPEKTIVE TÍM MYSLÍM VE WOW A ŽE JSEM NECHODIL NA XFIRE.

Musíme se dostat i na další omluvy a vykompenzovat věci pro čtenáře, kteří mi za celou tu dobu neaktivity psali do pošty. Moje neaktivita spočívala nejen v blogu i obecně, filletzz ví své, absolutně jsem zanechal všeho a užíval si až moc pohody, ale přeci to taková neaktivita nebyla, takže si už v mém stylu zrekapitulujeme předchozí dny, co se dělo, děje a dít bude a vy snad prozřete, proč se konalo tohle velké divadélko xD. A opravdu vás ujišťuji, že nezůstaneme jen pořád u té rekapitulace, ale hneme se dál, mnohem dál. Takže žádný konec to není a když míním nový začátek, revoluci, nebo si to pojmenujte, jak chcete, tak ho také skutečně míním! Trochu jinak než původně, ale i tak to nový začátek je.

:))

Určitě jste čekali, že vám oznámím, že jsem na svém hostingu, že? Nejsem tak daleko od pravdy, co? Nebo jste čekali, že napíšu, že končím s blogováním nebo já nvm, ale tohle jste rozhodně nečekali, to mi věřte, je to šílené a dost, ale prozradím vám to ke konci článku. Snad jen to, že tenhle šílený nápad jsem dostal kolem 20. července.

Teď odběhneme trochu jinam…

KONEC… prázdnin

Nebudeme chodit kolem horké kaše, na rovinu – je to v p*deli. Ale čemu já se vlastně divím, takhle to je každý rok. Uteklo to jako voda, člověk nic neudělal a ještě tyhle prázky sux kvůli předělávce pokojů (opět později). Prostě pamatuju si, jak jsem jel s horečkou domů a všechno bylo přede mnou no a zítra si to zase pose*u a většina z vás se mnou. Ale nemůžu se na to dívat takhle, nebo to bude akorát horší. Musím přiznat i tak, že prázky byly v rámci možností super, hlavně jsem rád, že alespoň chvíli to mohlo být bez větších nervů. Člověk si mohl dělat, co chtěl, pořádně jsem se vyspal – a to jsem chtěl – dá se říct statisticky, že jsem jeden měsíc vlastně celý prospal. Prostě i tak jsem si odpočinul a bylo to dobrý. Prostě nesmím se na to dívat moc pesimisticky, i když to kvůli mé povaze moc nejde. Život jde dál a utíká nám před rukama a nikdo z nás to neovlivní, jediný je třeba vydržet, škoda, že to nemůžu brát tak, jak bych chtěl. Přece o nic nejde a to myslím i maturitu, už to bylo řečeno – „když nejde o život, jde o ho*no“. A tak to je, prostě nesmím to brát tak důležitě, nechat to něčemu, co by se dalo pojmenovat osudem a lehce to ovlivnit. Život neskončí případným neuděláním maturity. Ale i tak se na zítřek a na celý rok netěším, ale musíme hledat pozitiva, která nás udrží relativně v klidu, tedy teď mluvím hlavně sám k sobě – máme tu víkendy, Prison Break, VyVolený xD, zkrácený rok – protože maturitní, přátele, WoWko a samozřejmě i blog. Život nekončí, jde dál a ještěže tu máme ty pozitiva, jinak by člověku zbývalo opravdu jen vzít „gun“ a napálit si to do hlavy. Uklidnil jsem vás? Respektive uklidnil jsem sám sebe xD?

Jak už to napsal myslím Last Jedi, tak nějak – člověk si myslí, co toho tolik o prázdniny udělá a nakonec neudělá nic a věřte, že i když jsem měl tolik času, tak jsem ho plno nevyužil, ale teď už vidím, jak o školu budu ve shonu a nebudu nic stíhat, za to ale naroste oproti prázek – alespoň doufám – chuť do blogu a na WoW, atd.

A toho jsem já dobrým příkladem, je poslední den prázdnin a já se tady pose*u, snažím se zase zblogovat xD, pak bych chtěl si zahrát WoW, skouknout film, nainstalovat SH3, atd. – prostě demence.

Ale i tak berte všechno s rezervou a humorem, sice nám končí prázdniny, ale já se vrátil a v plné parádě (v rámci možností) xD. Takže snad vás alespoň i já trochu uklidním.

O škole…

Dozvěděl jsem se, že zdražili autobus, jsem teda zvědavý na ty nový přírůstky do třídy – nějakej Rus a káčy, co neudělaly maturitu. Dále se bojim, že až vejdu do třídy, že hodim šavli. Třídní plíseň určo bude až ke stropu, třída bude pořád jak z doby Alexandra Velikého + spolužáci sami o sobě, profesoři a tak vůbec všechno – mi vadí. Jen doufám, že nebudu sedět někde v první lavici, jestli budu sedět sám je mi jedno, ale myslím, že ne, bylo by to od něj svinstvo xD. (UPDATE 29.08.08 – měl jsem líp předvídat, joo to fakt byly hovada na tý střední, to se jinak nedá říct :) A zase to učení a hlavně tělocvik (nejhorší předmět na škole a to beru v úvahu i matematiku – kdo neví, nepochopí). Jsem zvědav, jak to poberu, myslím, že tak akorát a zase budu tak měsíc v prázdninové euforii. Jsem zvědav, jak je to s Martinou, která už je dávno doma po nehodě a bralo se v úvahu, že nastoupí. Taky mě zajímá rozvrh. Prostě zase to začíná a je mi blbě z toho, že po zítřku tam budu muset jít, v úterý zase a ve středu zase a zase a zase. Na druhou stranu do tý prkotiny jsem se dostal dobrovolně, takže na co já si vlastně můžu stěžovat… Ať už je pátek, oms.
Takže teď je tady ta malinká revoluce, tamto nebylo v uvozovkách nic a myslím, že mi teď už budete trochu víc věřit, že tu budou tři posty denně, budu psát do Twitteru, zapnu Xfire, Mirandu a let’s roll.

Jak začalo přemýšlení nad monumentálním a nesplnitelném plánu…

Něco jsem si uvědomil a pořád jsem nad tím přemýšlel, dělal jsme nic a pak jsem si dal facku a řekl si dost – jedu! Fakt mě štve, že hlavně akorát spím a hraju WoW, ale teď v posledních dnech to bylo hodně jiné.

Začalo to asi 20. července, hrál jsem jako předchozí dny WoW, ale nějak mě popadla depka, nebo to nebyla deprese? Prostě mě to úplně přestalo bavit, venku hřmělo a já dokonce i vypnul PC – lol! Uvědomil jsem si, že vlastně nic jiného nedělám, že nechci promarnit prázdniny ve WoW, to nejde prostě, ano baví mě to tak jako tak, zase by mě to chytlo, kdybych se do toho dal, ale já prostě nechtěl, řekl jsem si, že musím něco udělat, i když to promarním stejně, ať už jakkoliv.

Takže jsem se na WoW vykašlal, ale vrátil jsem se, jen chci říct, že se nebudu věnovat tomu tolik, i když pár maratónů zase bylo, o WoW si povíme v samostatném velkém postu (bohužel to nebude WoWmegáč), chlapy z guildy nedohoním, to je jasný. Kdo ví, jestli se vůbec někdy dostanu na víc jak 50. lvl, pokud nebude do konce roku wipe, tak bych možná mohl. Prostě nebudu to hrát tak divoce, ale hrát to budu, horší je, že bych stejně nemohl, protože fu*kin‘ school. Také jsem přemýšlel nad tím, že skončím definitivně, kvůli jedné věci jsem potřeboval místo a ten 8GB kolos mi překážel 😀, ale neudělal jsem to, vím, že ta hra je jediná, která mě dokáže udržet na tak velkou dobu, ale také jsem přemýšlel, že si nainstaluju Silent Hill 2 jako minulé léto či ShadowMana kvůli…, taky jsem něco takového udělal (opět jinde), ale je toho moc málo, v tomhle jsem bohužel taky zklamal 😀.

Z historie :)…

Prostě jsem si po WoW začal trošku užívat jiných věcí, v sobotu jednadvacátýho (července, jak jsem to psal dřív, tak teď ještě musím hledat ty data v kalendáři – lol) jsem byl zase u Luďka – jako tradičně jsem si to tam užil, sranda byla a prostě fakt bych to mohl mít i každý dva týdny :). Luděk je fakt suprovej kámoš, akorát by mohl dát ty piva do ledničky xD, protože ze sklepa nejsou moc studený, ale i tak pár jsem jich měl, k tomu nějaké vínko a k jídlu jsem měl toho nejvíc ze všech. Za zmínku rozhodně stojí parádní kachnička, kterou jsem nikdy neměl, s houskovým knedlíčkem a červeným zelíčkem. Lasaghne a Macaroni se museli vynechat, jinak bychom chcípli. Prostě se kecalo, poslouchala se hudba a koukalo z okna atd. Jinak domů jsme dostali dvě narvaný tašky s paštikama, nanukama, brambůrkama, všelijakýma sušenkama, pivama, dezertama a nvm, co ještě, je to blázen 😀.
V neděli jsem si zahrál Tomb Raider Anniversary a jeden slib mám za sebou

TRA

– dohráno :). V pondělí 23.8. jsem byl konečně na sociálce, na kterou jsem se tak netěšil kvůli přídavkum, naštěstí to proběhlo rychle a bez problémů. Mě štve, že je mi 18, teď je všechno na mou hlavu xD.

A to by tak do prvního partu megáčů stačilo, nvm kolik ještě partů bude, ale věřte, že to není vše, co jsem chtěl napsat.

V DALŠÍCH ČÁSTECH MEGAPOSTU SE DOZVÍTE:

  • CO SE DĚLO, JAK JSEM SE MĚL – VE VĚTŠÍCH PODROBNOSTECH
  • O DESIGNU
  • JAK TO BUDE DÁL
  • ODHALENÍ NĚKOLIKA PŘIPRAVOVANÝCH PŘEKVAPENÍ
  • DALŠÍ SLIBY xD
  • ALE HLAVNĚ, NÁVRAT, JAK MÁ BÝT
  • A TO JIŽ BRZY, WATCH IT.