oslavenec

Oslava kvůli kocourovi? A proč ne :). Jak jsem už včera napsal, tak se konala oslava kocourova svátku, je to Mourek a podle Luďkového kalendáře má svátek příští týden ve středu, ale vzhledem k tomu, že se jedná o všední den, slavilo se včera. Jako musí se jen obdivovat, takováhle oslava by byla hodná i člověka! :) A těch darů, co kocour dostal, lol, tolik jsem ani nikdy neměl o svátek. Všimnětě si horního obrázku – domeček, takový to na drápy, myší kolotoč, jídlo a další hračky :).

K tomu samozřejmě se musí obsluhovat i lidské osazenstvo. A Luděk se každou oslavou lepší, tentokrát nabídl 84 druhů piv. K tomu ještě jeden soudek Schloss o pěti litrech, který se nenačal, bo by se prostě nevypil a to nepočítám další spousta šampaňských, vín atd. K tomu pět chodů jídla. Wow!

Padla Bohemka, dokonce měl i Luděk opět Beaujolais (opravdu nejlepší červené víno) – padlo také, ještě nějaké Moscato. Samozřejmě ještě několik piv – já měl tedy opět klasiku, best beer ever – Červený drak, pak Zlatý bažant a Heineken. Jako minule, mnoo :). Jídlo bylo skvělé a snědl jsem všechno, i něco za fotra :), nějak jsem měl hlad, tak se to vážně dalo. Nejdřív nějaké knedliky + kuřecí s citronovou omáčkou (údajně nějaký recept z Kanady), poté další předkrm – nějaká belgická paštika a bramborový salát, jako hlavní chod – pochoutkový salát, zelí, karbanátek s dresingem a na konec dortík Florida, na šunkový dortík už jsem neměl síly. Odešli jsme celkem brzo, kolem deváté hodiny, už toho bylo na nás dost, na mě taky, bo jsem se šel vykoupat a radši rychle do postele. Nvm proč, ale vždycky mě to strašně mrzí, když to končí :(.

A ještě dvě fotky tradičního maxi výběru.

heh

výběr