Vzpomínáte si ještě na naše mistrovství minulý rok, kdy jsem vám o tom přinesl také příspěvek s hafo screenshoty? Tentokrát je to tu zase, ale tentokrát i s videem!

Minule se to týkalo ale hry NHL 06. V poslední době mě zase NHL trochu chytlo, a tak jsem začal v posledních dnech hrát jenom tohle. Jistě si vzpomínáte, že jsem vám přinášel i některé reporty z výsledků různých zápasů, ale pak mě to nějak přestalo bavit a nebyl čas, stejně to imho nemá cenu psát :), ale finálové zápasy a některé zajímavé momentky si nenechám pro sebe. Rozjel jsem tedy světový turnaj, za koho asi :). Na střední obtížnost (dokud ji nebudu ovládat do dokonalosti, tak si vyšší nedám), ale nejel jsem plných 20 minut za jednu třetinu, ale dal jsem si to 10 minut/1 třetina, za prvé se vám povede dávat reálnější výsledky (i když to stejně nebylo nějak moc znát) a také nemusíte u jednoho zápasu trpět takovou dobu. Ani jeden zápas jsem nesimuloval a porazil mě za celou dobu turnaje jen jeden tým – Slovensko! Poslední zápasy byly celkem záhul, tím mluvím hlavně o Finsku, kdy jsem prohrával až do třetí třetiny.

Ke konci turnaje a v semifinále se nám povedlo mít zápasy s ne moc dobrými týmy, třeba taková Itálie s Ukrajinou neměli šanci, i když Italové celkem překvapili v první třetině, ale pak se nedostali ke kotouči. Ale i Švédové byli nějací slabí, o Finsku už jsem mluvil. Rozhodně mě překvapilo, že se finále odehrálo s Lotyšskem! Já čekal Kanadu a ono Lotyšsko, jak je to vůbec možné :D. Jako ne, že bych jim to nepřál, Lotyši moc trofejí nemají. A tentokrát ho také nedostali :).

Zápas to byl celkem zajímavý a dvě třetiny jsem měl co dělat, opravdu jsem se divil, že mi tak dávají na p*del. Na konci druhé třetiny, to bylo 2:2. Reálné :), pak jsem se ale rozjel (hlavně jsem chtěl vidět finálové video s ČR :) a neměli šanci, stačí juknout i novinku – VIDEO! z finále, kde uvidíte. jak ke konci prostě neměli sebemenší šanci. A skóre se obrátilo nakonec v 8:2.

Pak už přišla velká sláva a štěstí, finálové video mě celkem překvapilo a jak celé NHL 07 tak i finálové se skoro vůbec neliší od svého předchůdce! :( Což mě celkem dost mrzí, jako ty videa vždy stojí za to, ale opravdu dát tam jiné pohledy kamer, pár záběrů na diváky navíc (pro trofej si zase došel Jágr), prostě jako byste sledovali finálové video z 06. Což mě celkem zamrzelo, ale i tak to video bylo povedené, takže se pusťte do koukání, lepší než si prohlížet fotky :).

[wpyt_profile2]YhFpJhRUCkw[/wpyt_profile2]

Do nového turnaje se jen tak nevrhnu, ale hraji režim dynastie za Pittsburgh Penguins (5minutové třetiny ) – zatím jsem tři zápasy vyhrál a jeden prohrál) a také Tipsport Extraligu za Rabat Kladno a konec sezóny je opravdu ještě v nedohlednu :), takže je pořád co dělat. A to je vše, ještě si najít čas i na jiné hry a na blog.